Forum

Komentarze użytkownika "GordonGekko"

Komentarze użytkownika: GordonGekko

GordonGekko / 2007-10-16 20:40 / Łapacz Spadających Noży
głosuj na tych ktorych program popierasz .... choc i tak nie ma on szans na realizacje w calosci
GordonGekko / 2007-10-16 20:42 / Łapacz Spadających Noży
ostatnio to głownym rczącym jest PO i kaczor.....donald
GordonGekko / 2007-10-16 20:47 / Łapacz Spadających Noży
aha czyli wg. ciebie zlapanie na goracym uczynku poslanki i pokazanie tego spoleczenstwu a nie chowanie pod dywan jest metoda stalinowska
nie wiem dlaczego tak jest, dlaczego tak sie dzieje ale zauwazylem ze spora grupa zwolennikow PO zapadla na swego rodzaju chorobe nienawisci, pluja na kaczynskiego i wyzywaja od najgorszych podczas gdy chocby dla stanowiska jakie zajmuje i jakie objal w demokratycznych wyborach nalezy sie odnosic z pewna doza szacunku
GordonGekko / 2007-10-16 20:59 / Łapacz Spadających Noży
nie ogladales calej konferencji CBA
na samym poczatku jej szef (nie pamietam nazwiska) powiedzial ze ta konferencja ma miejsce zewzgledu na wypowiedz Tuska w Newsweeku gdzie nazwal on zatrzymanie tej poslanki politycznym wykorzystywaniem sluzb specjalnych przez wladze w trakcie kampanii wyborczej
co wiecej szef CBA 2 razy zglaszal do marszalka sejmu chec przedstawienia wszytskich dowodow przed sejmowa komisja do spraw sluzb specjalnych na czele ktorej stoi posel PO i ktory 2 razy sie na to nie zgodzil a jednoczsnie Tusk uzywal fakt zatrzymania jej przez CBA wlasnie w kampanii wyborczej
GordonGekko / 2007-10-16 21:03 / Łapacz Spadających Noży
"dla mnie ciebie zabic to jak ......splunac"
GordonGekko / 2007-10-16 21:10 / Łapacz Spadających Noży
:)
oklaski dla kolegi

Re: WIG20 oddalił się od rekordowych poziomów

GordonGekko / 2007-10-16 21:17 / Łapacz Spadających Noży
to tak apropos wyborow, najwazniejsza jest puenta
"Otwieram oczy, bo budzi mnie radio. Dwie pierwsze wiadomości:
w Nowym Orleanie dramat, miasto pod wodą - część opinii publicznej obwinia za to JE Jerzego W. Busha; w Biestanie rocznica napadu na szkołę - matki obwiniają za tragedię JE Włodzimierza I. Putina. Ta pierwsza wiadomość jest przerażająca. W normalnym kraju mieszkańcy miasta radzą sobie sami, ogromna większość posiada broń, więc sami strzelają do Murzynów rabujących sklepy, sami też odbudowują swoje domy. Reakcja nowo-orieańczytów pokazuje, do jakiego stopnia Amerykanie zostali skomunizowani: liczą już nie na siebie, ale na Władzę. Biorąc pod uwagę, że podatki federalne to 93%, a stanowe i miejskie to 7% - coś w tym jest; i to właśnie jest tragiczne. Kiedyś było odwrotnie. Przywrócenie normalności w Nowym Orleanie zajmie tez minimum pół roku - bo zajmie się tym państwowa biurokracja. W moim
miasteczku do dziś nie odbudowano mostu zniszczonego w 1939 r.! Tymczasem w Azji po uderzeniu fali tsunami prywaciarze z Sumatry usunęli zniszczenia w trzy tygodnie. Tak! Po trzech tygodniach
po zniszczeniach nie było śladu. Bo państwo nie pomagało. Co prawda, Duńczycy w ramach pomocy przysłali maszyny do uprzątania śniegu - ale jakoś sobie z tą pomocą poradzono. Tyle o Ameryce. A w Rosji - cóż; tam zawsze liczono na cara-batiuszkę. Tyle, ze dawniej car był dobry - źli byli tylko urzędnicy. Teraz, ho-ho! Atakują prezydenta. Z powodów absurdalnych - ale czy L*d jest logiczny? Dawniej dobry car usuwał „złych" urzędników przesuwając ich do innej guberni - i l*d byt zachwycony. Najwyższa pora przywrócić cara. Już 15% Rosjan jest za tą ideą.Ale, jak widać, i Ameryka chyba dojrzała już do monarchii. Republika istniała i kwita dlatego, że ludzie wierzyli w Wolny Rynek, Praworządność - i to, że każdy jest sam odpowiedzialny za swój los. Gdy republika przeszła w d***krację- stała się niezdolna do istnienia. Tak, jak w starożytnym Rzymie- czekamy na jakiegoś Cezara, który obali tamtejszą d***krację, i obejmie dyktaturę, obiecując wszystkim zabezpieczenia socjalne itp.. Oraz rozbudowę Imperium.
Czyżby już JE Jerzy W.Bush?
Janusz KORWIN-MIKKE" artykuł z "Dziennika Pomorskiego" z dnia 7 września 2005.

Re: WIG20 nad kreską, dzieki słabym danym z USA

GordonGekko / 2007-10-17 22:40 / Łapacz Spadających Noży
no to jutro wybicie na Krosnie z trójkąta
wreszcie bo juz czekam i czekam a tu nic
GordonGekko / 2007-10-17 22:41 / Łapacz Spadających Noży
nie za wczesnie z tym rajdem
pamietam ze w tamtym roku wszyscy na niego (w tym ja) liczyli i sie przeliczyli

Re: Rozdajemy rangi - jaką chcesz mieć przy swoim nicku na forum

GordonGekko / 2007-10-17 22:48 / Łapacz Spadających Noży
witam szefostwo forum i prosze o przyznanie mi rangi: "pseudonim uciekająca szansa"
pozdr
GordonGekko / 2007-10-17 22:50 / Łapacz Spadających Noży
brawo widze ze kolega zna sie na rzeczy
czytaj - futbolu
GordonGekko / 2007-10-17 22:53 / Łapacz Spadających Noży
ja juz jaiks czas temu wbilem, zreszta nie wiem jaka plynnosc moze zaspokoic twoj portfel
zapewniam ze moj ta ktora jest na Krosnie moze
a jesli chodzi o wolumen - to normalne przewaznie gdy zbliza sie wybicie z trójkata wolumen ma tendencje do spaku bo decyduja sie losy przyszlego wybicia
GordonGekko / 2007-10-17 22:55 / Łapacz Spadających Noży
hmmm Chiny rosna w sile zarowno ekonomiczna jaki w znaczeniu geopolitycznym ale przynjamniej narzie na swiecie jest tylko jedno imperium choc czas jego dominacji bezsprzecznie biegnie ku koncowi
GordonGekko / 2007-10-17 22:59 / Łapacz Spadających Noży
a jak myslisz dlaczego tak zloto rosnie?
GordonGekko / 2007-10-17 23:12 / Łapacz Spadających Noży
no trzymam kolege za slowo bo ja od pewnego czasu zastanawiam sie nad jakas stabilna inwestycja i myslalem o zlocie bezposrednio nie przez kontrakty choc sprawie sie jeszcze tak dokladnie nie przyjzałem zeby móc na ten temat dużo powiedziec :)

Najnowsze wpisy