Forum

Komentarze użytkownika "GÓRNIK"

Komentarze użytkownika: GÓRNIK

Poznaj plany inwestycyjne Gminy Mielno.

GÓRNIK / 2012-12-19 14:51
a dlaczego zależy ci tak bardzo na propomowaniu tego miasta? płacą ci za to czy jak? bo chyba bezinteresownie tego nie robisz, mam rację?

Druga tura wyborów prezydenckich w Czechach. Sondaże wskazują wygranego

GÓRNIK / 2013-01-25 15:47
oni tam chyba pierwszy raz mają te bezpośrednie wybory, tak? bo pzrez tem to w pośredni sposób wybierali prezydenta i tak zawsze było

Re: Prześwietlili konta i kieszenie Polaków. Oto portret

GÓRNIK / 2012-12-18 15:29
żeby 95% to by nie bylo żle, u mnie nie zostaje dosłownie nic, cała kasa idzie na opłaty, czasem jakw yskoczy jakiś dodatkowy wydatek to już nie mam i się muszę zapożyczać

szanse małej firmy

GÓRNIK / 2012-12-17 13:27
jesli pomysł jest dobry, to pomimmo trudności firma pzretrwa i ma szansę na sukces, grunt to mieć pomysł

szkolenia dla bezrobotnych gdzie?

GÓRNIK / 2012-12-17 09:32
Jestem od kilku miesięcy bezrobotny, nie mogę znaleźć pracy i zastanawiam się czy nie ma czasem jakichś szkoleń dla bezrobotnych, z których mógłbym skorzytsać? wiecie może coś na ten temat?

Re: Chaos na kolei. Śląski marszałek zdruzgotany

GÓRNIK / 2012-12-13 15:38
zdruzgotany bo się boi, ze i jemu się dostanie za ten chaos cąły i za zamieszanie, jakby się nie bał o sój stołek to i zdruzgotany by nie był raczej

skandal w PZPN

GÓRNIK / 2012-12-13 14:09
a nie daloby się tego zgłosić do prokuratury albo gdzieć? bo czy to w ogóel zgodne z prawem? na bank to był jakiś kumpel Laty

Re: Chiny: To Dalajlama namawia do samopodpaleń

GÓRNIK / 2012-12-10 10:28
Dalajlama? jakoś mi się wierzyć nie chce, moze nie jestem bardzo zgłebiony w tę jego filozofię, ale wydawała mi się w miarę pokojowa

podatek od deszczu od kiedy?

GÓRNIK / 2012-12-06 10:44
Mają wprowadzić ten podatek od deszczu, że jeśli deszczówka z dachu no spływa do gminnej kanalizachi to będzie trzeba płącić, wiadomo tylko od kiedy te opłaty mają wejść w życie?

kredyt pod zwrot VAT

GÓRNIK / 2012-12-06 10:12
to chyba chodzi o to, ze jeśli ma się zwrot nadwyżki Vat to US na nasz wniosek może jes wpłacić na konto w banku albo do SKOKu

Re: Skandal na Ukrainie. Kto podpisał ważny kontrakt?

GÓRNIK / 2012-11-28 13:19
hehe no nie mogę, oni to tam mają jeszcze ciekawiej niz u nas widzę, takie pzrekręty jak w Karierze Nikodema Dyzmy

Re: Trybunał Stanu dla Kaczyńskiego i Ziobry to zwykły bełkot?

GÓRNIK / 2012-11-23 09:08
a daczego zwykły bełkot? ja to mam andzieję, ze w końcu im się dostanie za te wszystkie brednie, które wygadywali

Dreamliner wylądował w Warszawie

GÓRNIK / 2012-11-16 08:42
nie wydaje mi się, zebym mój wpis był pozbawiony myślenia, wyobraź sobie, ze interesuję się lotnictwem od dwana i rozumiem, ze taki zakup dla Polski jest czymś wielkim, ale nie roumiem tego, ze ludzie czatują po kilka godz , bo to dokładnie to samo jak zobaczyć go w internecie

Re: Francja pracuje nad ustawą o związkach partnerskich homoseksualistów

GÓRNIK / 2013-01-15 12:54
coraz więcej krajów się decyduje na takie rozwiązania i zaczyna pracować nad takimi ustawami, to znaczy, ze zmienia się trochę chyba nasza świadomosć i to dobrze

mandat za pożywanie alkoholu w parku

GÓRNIK / 2012-07-11 14:01
maksymalnie mogliście dostać po 100zł na łebka, najwidoczneij strażnik miejski chciał was kolokwialnie rzecz ujmując zrobić w balona i wyłudzić kasę, nic więcej

Najnowsze wpisy