Forum

Komentarze użytkownika "GÓRNIK"

Komentarze użytkownika: GÓRNIK

poronienie a urlop

GÓRNIK / 2012-07-02 09:34
żona jest w szpitalu, w nocy poroniła, to był 4 miesiąc, jakieś nieprzewidziane komplikacje. Czy po poronieniu ciąży należy jej się urlop macierzyński? nie jest w dobrym stanie i przydałoby się jej kilka tyg wolnego na regenerację

zaświadczenie o braku dochodów

GÓRNIK / 2012-04-02 13:18
takie zaświadczenie ma obowiązek wydać ci urząd skarbowy i to jest powszechnie stosowane

Re: Schetyna uważa, że wypowiedzi Palikota są wyssane z palca

GÓRNIK / 2012-03-30 12:50
A słyszeliście o najnowszej wypowiedzi Schetyny ws. Smoleńska? o nieudolności rządu? oj grabi sobie pan Schetyna, grabi sobie

Re: Protest Solidarności przed kancelarią premiera

GÓRNIK / 2012-03-28 13:24
używanie trumien w takich sytuacjach to typowy brak kultury i wyczucia dobrego smaku, a taki potzrebny jest nawet w protestach

błędy w deklaracji - czy fiskus może karać?

GÓRNIK / 2012-03-28 09:51
za takie nie powinien, raczej skońćzy się na tym, że zostanie pani poproszona o złożenie korekty w tym przypadku, a w wypadku innych błędów o złożenie wyjaśnień

Re: Ruch Palikota zapowiada sensacyjny transfer

GÓRNIK / 2012-03-27 11:52
no trzeba przyznać, ze ostatni duży transfer był faktycznie dość niespodziewany u dla PO trochę niepokojący, ciekawe kto tym razem

zakaz handlu częściami bez homologacji

GÓRNIK / 2012-03-27 11:21
ale obecnie też jest zakaz montowania takich części w samochodach więc na czym ma polegać zmiana?

rynek nieruchomości 2012

GÓRNIK / 2012-03-23 13:49
jak będzie wyglądać sytuacja na rynku nieruchomości w najbliższym roku? kiedy najlepiej zabrać się za sprzedaż a kiedy za kupno nieruchomości? czy w ogóle ten rok sprzyja jakimś inwestycjom i zagraniom na rynku mieszkaniowym?

od czego zalezy wysokosc ubezpieczenia OC?

GÓRNIK / 2012-03-19 13:09
na pewno jeśli masz już długo prawo jazdy i nie spowodowałeś żandgeo wypadku, to możesz liczyć na jakieś zniżki, ja ostatnio dostałem 40 % właśnie z tego powodu

dla kogo lokal socjalny

GÓRNIK / 2012-03-19 11:06
zgodnie z art. 14 ust. 4 ustawy o ochronie praw lokatorów sąd musi przyznać loakl socjalny: cięzarnym, dzieciom do 18 roku życia, niepełnosprawnym i ubezwłasnowolnionym oraz ich opiekunom, bezrobotnym, obłożnie chorym, rencstom i emerytom, oraz tym, którzy mają bardzo jiskie dochody

śmierć kredytobiorcy a spłata kredytu

GÓRNIK / 2012-03-15 09:34
W zeszłym tygodniu zmarł mój znajomy, który miał zaciągnięty kredyt hipoteczny. Nie wydaje mi się, zeby miał spisny testament, zatem jego spadkobiercami będą pełnoletnie już dzieci (czy żona też?). Na kogo w takim razie spadnie obowiązek spłacania kredytu?

będzie odwet Talibów

GÓRNIK / 2012-03-13 08:40
Talibowie zapowiadają, że będą obcinać głowy żołnierzom USA, po tym jak jeden z nich zabił 12 afgańskich cywili, w tym dwuletnie dziecko. To jest jakaś masakra w ogóle, teraz to się dopiero zacznie krwawa jatka.

zakładanie firmy

GÓRNIK / 2012-03-09 09:48
czy w obecnej sytuacji w Polsce opłaca się zakładać firmę? czy jest szansa że przetrwa, bo słyszałem że te wszystkie składki są zabójcze. Mam pewien pomysł na biznes, ale jeśli mam przejść przez te wszystkie procedury po to tylko, żeby otworzyć firmę, a po kilku miesiącach ją zawiesić albo zamknąć, to nie wiem czy jest sens

Gratulacje panie Prezydencie Putin !!

GÓRNIK / 2012-03-02 12:11
koło 60 % poparcia, to da zwycięstwo w pierwszej turze, nie ma niespodzianki, ale chyba nikt z nas jej nie oczekiwał też

GUS o PKB: polska gospodarka rośnie zgodnie z przewidywaniami

GÓRNIK / 2012-03-01 15:06
jeśli nasza gospodarka faktycznie rośnie zgodnie z oczekiwaniami, a nawet lepiej i szybciej się rozwija, a o pracę i tak na maksa cięzko to aż strach myśleć co się dzieje w tych krajach, gdzie PKB maleje albo nie ma aż takiego przyrostu, jak oni sobie radzą

Najnowsze wpisy