Forum

Komentarze użytkownika "GÓRNIK"

Komentarze użytkownika: GÓRNIK

Druga tura wyborów prezydenckich w Czechach. Sondaże wskazują wygranego

GÓRNIK / 2013-01-25 15:47
oni tam chyba pierwszy raz mają te bezpośrednie wybory, tak? bo pzrez tem to w pośredni sposób wybierali prezydenta i tak zawsze było

Re: Francja pracuje nad ustawą o związkach partnerskich homoseksualistów

GÓRNIK / 2013-01-15 12:54
coraz więcej krajów się decyduje na takie rozwiązania i zaczyna pracować nad takimi ustawami, to znaczy, ze zmienia się trochę chyba nasza świadomosć i to dobrze
GÓRNIK / 2013-01-03 15:49
no bo to kobiety się bardziej kojarzą z seksem i dlatego więcej odkrywają postacie kobiece, to nie tzreba było chyba badań przeprowadzić, bo to gołym okiem widać

Re: Proces doktora G. Dostanie dwa lata w zawieszeniu?

GÓRNIK / 2012-12-27 15:17
ale czy oni mu odwodnili coś w ogóle? czy to nie był zwykła prowokacja i nic poza tym?

Re: Gaz łupkowy może nie być ekonomicznie opłacalny

GÓRNIK / 2012-12-27 14:24
nei będzie ekonomicznie ołacalny ale i tak się zdecydujemy na jego wydobywanie, to jest właśnie Polska

Re: Sprawa biskupa Piotra J. Nie będzie dobrowolnego poddania się karze

GÓRNIK / 2012-12-27 13:09
ciekawe dlaczego sąd się nie zgodził? wydawało mi się, ze zazwyczaj to pozytywnie podchodzi do tego typu spraw

Re: tesco e-sklep

GÓRNIK / 2012-12-19 15:23
ja też wolę robić zakupy internetowe w Almie, wydaje mi się najlepszym roziwązaniem, wszytsko sprawnie przebiega, nigdy nie popełniają jakichś pomyłek

Poznaj plany inwestycyjne Gminy Mielno.

GÓRNIK / 2012-12-19 14:51
a dlaczego zależy ci tak bardzo na propomowaniu tego miasta? płacą ci za to czy jak? bo chyba bezinteresownie tego nie robisz, mam rację?
GÓRNIK / 2012-12-19 12:43
ja dziekuję za taki sprzęt, cena już powinna dać do myślenia, bo nie ma szans po prostu żeby kupić coś dobrego za taką kwotę, no nie ma szans i tyle

Re: Prześwietlili konta i kieszenie Polaków. Oto portret

GÓRNIK / 2012-12-18 15:29
żeby 95% to by nie bylo żle, u mnie nie zostaje dosłownie nic, cała kasa idzie na opłaty, czasem jakw yskoczy jakiś dodatkowy wydatek to już nie mam i się muszę zapożyczać

szanse małej firmy

GÓRNIK / 2012-12-17 13:27
jesli pomysł jest dobry, to pomimmo trudności firma pzretrwa i ma szansę na sukces, grunt to mieć pomysł

szkolenia dla bezrobotnych gdzie?

GÓRNIK / 2012-12-17 09:32
Jestem od kilku miesięcy bezrobotny, nie mogę znaleźć pracy i zastanawiam się czy nie ma czasem jakichś szkoleń dla bezrobotnych, z których mógłbym skorzytsać? wiecie może coś na ten temat?

Re: Chaos na kolei. Śląski marszałek zdruzgotany

GÓRNIK / 2012-12-13 15:38
zdruzgotany bo się boi, ze i jemu się dostanie za ten chaos cąły i za zamieszanie, jakby się nie bał o sój stołek to i zdruzgotany by nie był raczej

skandal w PZPN

GÓRNIK / 2012-12-13 14:09
a nie daloby się tego zgłosić do prokuratury albo gdzieć? bo czy to w ogóel zgodne z prawem? na bank to był jakiś kumpel Laty

Re: Chiny: To Dalajlama namawia do samopodpaleń

GÓRNIK / 2012-12-10 10:28
Dalajlama? jakoś mi się wierzyć nie chce, moze nie jestem bardzo zgłebiony w tę jego filozofię, ale wydawała mi się w miarę pokojowa
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy