Forum

Komentarze użytkownika "GÓRNIK"

Komentarze użytkownika: GÓRNIK

Re: Koniec alkoholu na stacjach paliw - komunikat Polskiej Izby Paliw...

GÓRNIK / 2012-09-27 10:46
i bardzo dobrze, bo sprzedaż alkoholu na stacjach jest najbardziej absurdalnym wymysłem jaki kiedykolwiek się pojawił, kto w ogóle wydał zezwolenie na takiego typu akcje?

mieszkania będą tanieć

GÓRNIK / 2012-08-30 12:43
prawda jest taka, że kogo było stać, tego stać cały czas, a kto nie miał co marzyć nawet o kredycie temu i obniżki cen mieszkań nie pomogą

przyjęcie kogoś na staż - warto?

GÓRNIK / 2012-08-28 11:11
Prowadzę zakład fryzjerski i wiem, że mogę przyjąć pracowników na staż na przykład, tylko dlaczego miałabym to robić? tzbn chodzi mi o to, czy ja - jako pracodawca mam z tego jakieś korzyści?

umowa dzierżawy gruntu a dopłaty

GÓRNIK / 2012-08-20 09:22
Wydzierżawiam ponad 2 hektary gruntów pod uprawę, wiem, że dzierżawca z racji 'posiadania gruntów' pobiera jakieś dopłaty unijne. Komu one się należą zgodnie z prawem? Mi - jako właścicielowi,. czy dzierżawcy - jako temu, kto uprawia?

parabanki

GÓRNIK / 2012-07-30 09:44
Moze mi ktoś wyjaśnić na czym polega właściwie działalność barabanków? z jednej strony widzę nagłwoek : parabanki naciągają Poalków, z drugiej strony: w parabankach łatwiej o kredyt. O co chodzi z tymi parabankami całymi?!

Jak zostać dawcą organów?

GÓRNIK / 2012-07-18 14:08
ja dostałem kiedyś taki formularz mały, chyba jak krew oddawałem, gdzie była informacja o tym, ze wyrażam zgodę i że o mojej decyzji poinformowałem bliskich. Popytaj może gdziesz w ośrodkach zdrowia albo w punktach oddawania krwi, powinni mieć takie formularze

Re: Fundusz Pracy wspomoże walkę z bezrobociem? Jest wniosek

GÓRNIK / 2012-07-16 14:37
kolejna obiecanki żeby tylko niezadowolonej części społeczeństwa zamknąć buzie i naładować kolejną dawką nadziei ze być może w końcu coś ulegnie zmianie - nie dam się nabrać kolejny raz!

mandat za pożywanie alkoholu w parku

GÓRNIK / 2012-07-11 14:01
maksymalnie mogliście dostać po 100zł na łebka, najwidoczneij strażnik miejski chciał was kolokwialnie rzecz ujmując zrobić w balona i wyłudzić kasę, nic więcej

poronienie a urlop

GÓRNIK / 2012-07-02 09:34
żona jest w szpitalu, w nocy poroniła, to był 4 miesiąc, jakieś nieprzewidziane komplikacje. Czy po poronieniu ciąży należy jej się urlop macierzyński? nie jest w dobrym stanie i przydałoby się jej kilka tyg wolnego na regenerację

mieszkania podrożeją?

GÓRNIK / 2012-06-29 13:29
no wiesz, tanie nie będą wiecznie, kiedyś przyjdzie w końcu taki moment, ze ceny pzrestaną sppadać, ale czy to kwestia tygodni czy miesięcy, to trudno powiedzieć

umowa zlecenie dla studenta

GÓRNIK / 2012-06-29 12:08
Czy umowa zlecenie jest najlpeszą umową jaką można zawrzeć z pracownikiem - studentem? najlpeszą ze względu pracodawcy? mam kilku studentów, którzy będą zajmowali się wypożyczaniem sprzętu wodnego nad jeziorem i nie wiem właśnie jak ich zatrudnić

Re: SLD niewyklucza nowej ustawy o działkowcach

GÓRNIK / 2012-06-25 13:41
ale czy nikt nie sprawdza tych tekstów pod względem gramatycznym i ortograficznym? na tak poważnym portlau błędy ortograficzne nie powinny się zdarzać w ogóle

podpis elektroniczny czy ePUAP?

GÓRNIK / 2012-06-18 14:36
tak naparwdę to wielkiej różnicy nie ma i zależy tylko do przedsiębiorcy na co się zdecyduje, ja wybrałem podpis elektroniczny, wydaje mi się być bardziej wygodny

przywileje emerytalne górników

GÓRNIK / 2012-06-08 09:35
Niebawem zacznę pracę ajko górnik, pogubiłem się teraz zupełnei, jak to wygląda w naszym przypadku w kontekście tej całej reformy emerytalnej? czy mamy jakieś przywileje, takie jak bvły do tej pory, czy coś się zmieniłio?

bilety na treningi przed Euro

GÓRNIK / 2012-06-05 14:47
no niestety nie popisali się organizatorzy, bo faktycznie tłumy trochę samowolnie się czuły i każdy robił to co chciał, trochę na zasadzie prawo silniejszego

Najnowsze wpisy