Forum

Komentarze użytkownika "GÓRNIK"

Komentarze użytkownika: GÓRNIK

podatek od deszczu od kiedy?

GÓRNIK / 2012-12-06 10:44
Mają wprowadzić ten podatek od deszczu, że jeśli deszczówka z dachu no spływa do gminnej kanalizachi to będzie trzeba płącić, wiadomo tylko od kiedy te opłaty mają wejść w życie?

kredyt pod zwrot VAT

GÓRNIK / 2012-12-06 10:12
to chyba chodzi o to, ze jeśli ma się zwrot nadwyżki Vat to US na nasz wniosek może jes wpłacić na konto w banku albo do SKOKu

Re: Skandal na Ukrainie. Kto podpisał ważny kontrakt?

GÓRNIK / 2012-11-28 13:19
hehe no nie mogę, oni to tam mają jeszcze ciekawiej niz u nas widzę, takie pzrekręty jak w Karierze Nikodema Dyzmy

Re: Jacek Rostowski jednym z najlepiej ocenianych ministrów w Unii...

GÓRNIK / 2012-11-23 10:20
no widzicie? a u nas, to znaczy pzrez naszych oceniany jako jeden z gorszych ministrów wszech czasów chyba, pytanie kto xle ocenia?

Re: Trybunał Stanu dla Kaczyńskiego i Ziobry to zwykły bełkot?

GÓRNIK / 2012-11-23 09:08
a daczego zwykły bełkot? ja to mam andzieję, ze w końcu im się dostanie za te wszystkie brednie, które wygadywali

Dreamliner wylądował w Warszawie

GÓRNIK / 2012-11-16 08:42
nie wydaje mi się, zebym mój wpis był pozbawiony myślenia, wyobraź sobie, ze interesuję się lotnictwem od dwana i rozumiem, ze taki zakup dla Polski jest czymś wielkim, ale nie roumiem tego, ze ludzie czatują po kilka godz , bo to dokładnie to samo jak zobaczyć go w internecie

wymarzony liniowiec

GÓRNIK / 2012-11-15 15:02
śmieszne jest to, ze niektórzy czatowali w ogóle pod ogrodzeniem lotniska kilka godzin i wyczekiwali żeby zobaczyć choć na moment

Re: Radosław Sikorski chce przechytrzyć Brytyjczyków

GÓRNIK / 2012-11-09 13:27
z całym szacunkiem jakim darzę pana Sikorskiego wydaje mi się, ze w tej kwestii pzrecenia nieco swoje możliwości i nie sądzę, ze będzie w stanie powtrzymać Brytyjczyków

nieobecność prezydenta na pogrzebie Kaczorowskiego

GÓRNIK / 2012-11-05 13:22
Jakie macie zdanie na temat tego, ze na pogzrebie prezydenta Kaczorowskiego nie było obecnego prezydenta Komorowskiego, wielu publicystów ma mu to za złe, ale wg mnie nie ma w tym nic oburzającego.

praca w Norwegii

GÓRNIK / 2012-10-11 14:56
Czy pracuje ktoś z Was moze w Norwegii? słyszałem ze poszukują tam dużo pracowników i to nawet Polaków i że całkiem nieźle płacą, jakie są wasze doświadczenia w p[racy tam?

koszty zatrudnienia

GÓRNIK / 2012-10-11 12:38
Czy pracodawca też ponosi jakieś koszty zatrudnienia? Chodzi mo o to, ze z pensji pracownika odprowadzane są skąłdki społeczne a czy pracodawca dodatkowo opłaca ze swojej kieszeni jakieś skąłdki dla pracownika?

mecz z Anglią płatny czy nie?

GÓRNIK / 2012-10-10 14:43
Co w końcu z tym poniedziałkowym meczem z Anglią w ramach eliminacji do mistrzostw świata, będzie płatbny czy nie? bo cos tam mieli dyskutować o tym, żeby był dostępny w telewizji publicznej w końcu

zmiany w emeryturach górniczych

GÓRNIK / 2012-10-09 09:25
Rząd podobno pzreprowadza zmiany w przyznawaniu emerytur górniczych, słyszeliście coś o tym? Myślałem, ze sparwa już jest zakończona, ale krążą plotki, ze w expose piątkowym Tusk zapowie cięcia przywilejów. Nie wygląda to kolorowo

podwyżka cen mandatów

GÓRNIK / 2012-10-05 13:24
noz tego co zapowiadają, to faktycznie ma być 100%, bo tak teraz np za pzrekroczenie prędkości do 10km/h jest mandat do 50 zł a po zmianach do 100zł ma być

umowa na czas określony można wypowiedzieć?

GÓRNIK / 2012-10-05 09:59
Mam zamiar podjąć pracę w pewnej firmie i chcą ze mną podpisać umowę na czas określony - 12 miesięcy. Czy jeżeli ją podpiszę to czy będę mógł ją wcześniej wypowiedzieć czy będę musiał pzrepracować ten rok cały?

Najnowsze wpisy