Forum

Komentarze użytkownika "GÓRNIK"

Komentarze użytkownika: GÓRNIK

opłaty na A2

GÓRNIK / 2012-04-10 14:39
dziwne to faktycznie, może na jakiejś innej zasadzie będą pobierane te opłaty albo coś, chociaż wg mnie, w obrębie całego kraju na każdym odcinku autostrady system naliczania opłat powinien być jednolity

Świństwo. Nie dość, że oszuści, to jeszcze nieuczciwi...

GÓRNIK / 2012-04-05 14:48
no to nieźle, a później człowiek kupuje taką tabletkę - cudo i myśli, ze złapał Pana Boga za nogi

zaświadczenie o braku dochodów

GÓRNIK / 2012-04-02 13:18
takie zaświadczenie ma obowiązek wydać ci urząd skarbowy i to jest powszechnie stosowane

Re: Schetyna uważa, że wypowiedzi Palikota są wyssane z palca

GÓRNIK / 2012-03-30 12:50
A słyszeliście o najnowszej wypowiedzi Schetyny ws. Smoleńska? o nieudolności rządu? oj grabi sobie pan Schetyna, grabi sobie

Re: Protest Solidarności przed kancelarią premiera

GÓRNIK / 2012-03-28 13:24
używanie trumien w takich sytuacjach to typowy brak kultury i wyczucia dobrego smaku, a taki potzrebny jest nawet w protestach

Re: Miller kontra Palikot - będzie pozew za "rzecznika al-Kaidy"

GÓRNIK / 2012-03-28 11:21
Palikot wie co robi i dobrze na tym wyjdzie, zobaczycie.

błędy w deklaracji - czy fiskus może karać?

GÓRNIK / 2012-03-28 09:51
za takie nie powinien, raczej skońćzy się na tym, że zostanie pani poproszona o złożenie korekty w tym przypadku, a w wypadku innych błędów o złożenie wyjaśnień

Re: Ruch Palikota zapowiada sensacyjny transfer

GÓRNIK / 2012-03-27 11:52
no trzeba przyznać, ze ostatni duży transfer był faktycznie dość niespodziewany u dla PO trochę niepokojący, ciekawe kto tym razem

zakaz handlu częściami bez homologacji

GÓRNIK / 2012-03-27 11:21
ale obecnie też jest zakaz montowania takich części w samochodach więc na czym ma polegać zmiana?

rynek nieruchomości 2012

GÓRNIK / 2012-03-23 13:49
jak będzie wyglądać sytuacja na rynku nieruchomości w najbliższym roku? kiedy najlepiej zabrać się za sprzedaż a kiedy za kupno nieruchomości? czy w ogóle ten rok sprzyja jakimś inwestycjom i zagraniom na rynku mieszkaniowym?

od czego zalezy wysokosc ubezpieczenia OC?

GÓRNIK / 2012-03-19 13:09
na pewno jeśli masz już długo prawo jazdy i nie spowodowałeś żandgeo wypadku, to możesz liczyć na jakieś zniżki, ja ostatnio dostałem 40 % właśnie z tego powodu

dla kogo lokal socjalny

GÓRNIK / 2012-03-19 11:06
zgodnie z art. 14 ust. 4 ustawy o ochronie praw lokatorów sąd musi przyznać loakl socjalny: cięzarnym, dzieciom do 18 roku życia, niepełnosprawnym i ubezwłasnowolnionym oraz ich opiekunom, bezrobotnym, obłożnie chorym, rencstom i emerytom, oraz tym, którzy mają bardzo jiskie dochody

śmierć kredytobiorcy a spłata kredytu

GÓRNIK / 2012-03-15 09:34
W zeszłym tygodniu zmarł mój znajomy, który miał zaciągnięty kredyt hipoteczny. Nie wydaje mi się, zeby miał spisny testament, zatem jego spadkobiercami będą pełnoletnie już dzieci (czy żona też?). Na kogo w takim razie spadnie obowiązek spłacania kredytu?

Chamskie wpisy fanów PO. Znamienne. Bronic ekipy PO to logiczno-gospodarczo-moralna ekwilibrystyka.

GÓRNIK / 2012-03-14 11:33
jasne, za śledztwo smoleńskie to najlepiej wsadźmy Tuska za kraty, absurd jakiś, a jakie dokładnie macie zarzuty? myślicie, ze Tuskowi zależy na tym, żeby go nie było (śledztwa) albo żeby było spowolnione?

będzie odwet Talibów

GÓRNIK / 2012-03-13 08:40
Talibowie zapowiadają, że będą obcinać głowy żołnierzom USA, po tym jak jeden z nich zabił 12 afgańskich cywili, w tym dwuletnie dziecko. To jest jakaś masakra w ogóle, teraz to się dopiero zacznie krwawa jatka.

Najnowsze wpisy