Forum

Komentarze użytkownika "GÓRNIK"

Komentarze użytkownika: GÓRNIK

najwyżej oprocentowana lokata

GÓRNIK / 2012-06-01 12:06
moja dziewczyn apracuje w Idea Bank i mówiła, ze jakby coś chieć lokować, to oi mają tam podobno jeszcze całkiem niezłą ofertę

Re: Afera w Watykanie. Majordomus papieża będzie mówił

GÓRNIK / 2012-05-29 09:29
na moje oko to go wrobili, stoi za tym ktoś potężny i wypchnęli kamerdynera żeby wyciszyś sprawę, żeby węszyć przestali

renta rolnicza

GÓRNIK / 2012-05-24 12:47
oczywiście tak, są ogromne szanse że mąż tą rentę dostanie, pytanie tylko czy stałą czy okresową

wycieczki last minute a prawo do reklamacji

GÓRNIK / 2012-05-24 11:51
przecież to że wyciczka las minute, to nie zwalnia jej z wywiązania sie z warunków umowy, czyli jasna sprawa, ze może pani składać reklamację.

jazda na rowerze po alkoholu - będą zmiany?

GÓRNIK / 2012-05-23 14:32
no i dobrze, bo jakoś się nie słyszy za bardzo,. zeby pijany rowerzytsa zamieszania narobił, a łappia takich i zapychają nimi więzienia, co to - nie mamy już groźniejszych pzrestępców??

ranking deweloperów

GÓRNIK / 2012-04-26 09:54
korzystacie z jakichś rankinfgów deweloperów zanim zdecydujecie się na zakup mieszkania? czy one są wairygodne w ogóle i faktycznie można na podstawie tych 'gwiazdek' dokonać wyboru komu powierzyć swoje pieniądze i jakby nie było swoją przyszłość?

e-dowody problemy

GÓRNIK / 2012-04-25 10:46
nawet jeśli już dokonają tej integracji rejestrów bankowych, to samo wydawanie dowodów potrwa..no zgadnijcie ile? 10 lat!!

Re: Rozłam w PO uratuje Kaczyńskiego i Ziobrę?

GÓRNIK / 2012-04-25 10:35
Z dwóch wspomnianych pzrez Ciebie polityków, wszyscy wiem który jest pzrepełniony nienawiścią i chorą zawiścią i wiemy też, że nie ejst to Tusk. Prezem gromadzi w sobie tyle negatywnych emocji, ze dziwię się, ze jeszcze funkcjonuje jako tako.

początek gry na giełdzie

GÓRNIK / 2012-04-24 08:53
Chciałbym zacząć grać na giełdzie, możecie mi powiedzieć czy teraz jest dobry czas żeby zainwestować coś? może jakieś akcje, które warto wykupić? Zamierzam sam się w to bawić bez pomocy maklerów, zatem gdyby ktoś znał też jakieś dobre ksiązki, wprowadzające do gry na giełdzie, to będę wdzięczny

brak ważnego badania technicznego

GÓRNIK / 2012-04-19 09:26
tydzień temu upłynęła mi ważność badania technicznego w samochodzie, zupełnie o tym zapomniałem, a do tej pory robiłem zawsze pzregląd terminowo. Wczoraj moża żona miała stłuczkę, trochę samochód jest pokiereszowany, chociaż to nie jej wina. czy w takim wypadku mogę liczyć na wypłatę odszkodowania od ubezpieczyciela?

Re: Klauzula sumienia ma wstępne poparcie PiS

GÓRNIK / 2012-04-19 08:35
tutaj akurat zaskoczenia nie ma, PiS najchętniej zakazałby w ogóle sprzedaży tabletek antykoncepcyjnych, bo pzrecież mamy metodę kalendarzykiem zwaną i też jest dobra

Re: PKP będzie mieć konkurenta. Czesi wchodzą do Polski

GÓRNIK / 2012-04-17 08:38
ale jeśli Czesi wejdą z lepszymi pociagmai, bardziej przyjaznymi to polscy konkuenci nie mają szans, a w ogóle to słsyzałem że i niemieckie koleje chcą wejść na nasz rynek

Ceny mieszkań wciąż w dół. Zobacz, o ile spadły

GÓRNIK / 2012-04-16 14:56
tyle się mówi o spadający cenach mieszkań, a ja (szukam mieszkania od kilku miesiecy w Poznaniu) i szczerze mówiąc nie widzę na rynku wielkopolskim znacznych zmian, może źle szukam

koniec TP SA

GÓRNIK / 2012-04-16 14:51
od dziś koniec TP SA a początek Orange, czy dla zwykłych klientów TP SA szykują się w związku z tym jakieś zmiany konkretne? czy mają prawo w ogóle w trakcie trwania umowy zmienić jakieś postanowienia?

Rosjanie wyczyscili wrak Tupolewa

GÓRNIK / 2012-04-11 11:18
wszelakie słuzby miały równo 2 lata na zbadania wraku, na zebranie dowodów a teraz będą znów oskarżać Rosjan o zaniedbania, zlitujcie się!!

Najnowsze wpisy