Forum

Komentarze użytkownika "GÓRNIK"

Komentarze użytkownika: GÓRNIK

Re: W Iraku mordują za orientację seksualną i za wygląd

GÓRNIK / 2012-03-12 13:52
jak można mordować kogoś za wygląd albo za orientację seksualną? jednak widać różnicę w podejściu krajów europejskich a bliskiego wschodu, to jest zupełnie odmienna kultura i odrębny światopogląd

zakładanie firmy

GÓRNIK / 2012-03-09 09:48
czy w obecnej sytuacji w Polsce opłaca się zakładać firmę? czy jest szansa że przetrwa, bo słyszałem że te wszystkie składki są zabójcze. Mam pewien pomysł na biznes, ale jeśli mam przejść przez te wszystkie procedury po to tylko, żeby otworzyć firmę, a po kilku miesiącach ją zawiesić albo zamknąć, to nie wiem czy jest sens

Gratulacje panie Prezydencie Putin !!

GÓRNIK / 2012-03-02 12:11
koło 60 % poparcia, to da zwycięstwo w pierwszej turze, nie ma niespodzianki, ale chyba nikt z nas jej nie oczekiwał też

GUS o PKB: polska gospodarka rośnie zgodnie z przewidywaniami

GÓRNIK / 2012-03-01 15:06
jeśli nasza gospodarka faktycznie rośnie zgodnie z oczekiwaniami, a nawet lepiej i szybciej się rozwija, a o pracę i tak na maksa cięzko to aż strach myśleć co się dzieje w tych krajach, gdzie PKB maleje albo nie ma aż takiego przyrostu, jak oni sobie radzą

jak ubezpieczyć auto za mniejszą kwotę

GÓRNIK / 2012-02-27 10:24
Jedyna opcja, zeby nie przepłacać to wyszukanie jakichś zniżek, w Allinaz Direct na przykład, mają czasem jakieś "promocje" warte uwagi

karta kredytowa

GÓRNIK / 2012-02-23 13:58
karta kredytowa jest chyba dla tych, którzy posiadają zdolność kredytową w banku, tak mi się wydaje, w sumei nie wiem jakie dokładnie są wymagania, bo mi sam bank zaproponował

Górnicy stracą przywileje emerytalne

GÓRNIK / 2012-02-20 08:58
Projekt ustawy przewiduje odebranie górnikom możliwość wcześniejszego odejścia na emeryturę, czy ktoś sobie wybraża 67 letniego górnika zjeżdzającego do kopalni? Przecież to jest praca gdzie trzeba być w sile wieku, w idealnej kondycji i fizycznej i psychocznej!
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy