Forum

Komentarze użytkownika "GÓRNIK"

Komentarze użytkownika: GÓRNIK

Re: Proces doktora G. Dostanie dwa lata w zawieszeniu?

GÓRNIK / 2012-12-27 15:17
ale czy oni mu odwodnili coś w ogóle? czy to nie był zwykła prowokacja i nic poza tym?

Re: W Iraku mordują za orientację seksualną i za wygląd

GÓRNIK / 2012-03-12 13:52
jak można mordować kogoś za wygląd albo za orientację seksualną? jednak widać różnicę w podejściu krajów europejskich a bliskiego wschodu, to jest zupełnie odmienna kultura i odrębny światopogląd

Chamskie wpisy fanów PO. Znamienne. Bronic ekipy PO to logiczno-gospodarczo-moralna ekwilibrystyka.

GÓRNIK / 2012-03-14 11:33
jasne, za śledztwo smoleńskie to najlepiej wsadźmy Tuska za kraty, absurd jakiś, a jakie dokładnie macie zarzuty? myślicie, ze Tuskowi zależy na tym, żeby go nie było (śledztwa) albo żeby było spowolnione?

Re: Rozłam w PO uratuje Kaczyńskiego i Ziobrę?

GÓRNIK / 2012-04-25 10:35
Z dwóch wspomnianych pzrez Ciebie polityków, wszyscy wiem który jest pzrepełniony nienawiścią i chorą zawiścią i wiemy też, że nie ejst to Tusk. Prezem gromadzi w sobie tyle negatywnych emocji, ze dziwię się, ze jeszcze funkcjonuje jako tako.

wymarzony liniowiec

GÓRNIK / 2012-11-15 15:02
śmieszne jest to, ze niektórzy czatowali w ogóle pod ogrodzeniem lotniska kilka godzin i wyczekiwali żeby zobaczyć choć na moment

Re: Miller kontra Palikot - będzie pozew za "rzecznika al-Kaidy"

GÓRNIK / 2012-03-28 11:21
Palikot wie co robi i dobrze na tym wyjdzie, zobaczycie.

Re: Gaz łupkowy może nie być ekonomicznie opłacalny

GÓRNIK / 2012-12-27 14:24
nei będzie ekonomicznie ołacalny ale i tak się zdecydujemy na jego wydobywanie, to jest właśnie Polska

umowa dzierżawy gruntu a dopłaty

GÓRNIK / 2012-08-20 09:22
Wydzierżawiam ponad 2 hektary gruntów pod uprawę, wiem, że dzierżawca z racji 'posiadania gruntów' pobiera jakieś dopłaty unijne. Komu one się należą zgodnie z prawem? Mi - jako właścicielowi,. czy dzierżawcy - jako temu, kto uprawia?

jazda na rowerze po alkoholu - będą zmiany?

GÓRNIK / 2012-05-23 14:32
no i dobrze, bo jakoś się nie słyszy za bardzo,. zeby pijany rowerzytsa zamieszania narobił, a łappia takich i zapychają nimi więzienia, co to - nie mamy już groźniejszych pzrestępców??
GÓRNIK / 2012-12-19 12:43
ja dziekuję za taki sprzęt, cena już powinna dać do myślenia, bo nie ma szans po prostu żeby kupić coś dobrego za taką kwotę, no nie ma szans i tyle

Re: Jacek Rostowski jednym z najlepiej ocenianych ministrów w Unii...

GÓRNIK / 2012-11-23 10:20
no widzicie? a u nas, to znaczy pzrez naszych oceniany jako jeden z gorszych ministrów wszech czasów chyba, pytanie kto xle ocenia?

Re: Klauzula sumienia ma wstępne poparcie PiS

GÓRNIK / 2012-04-19 08:35
tutaj akurat zaskoczenia nie ma, PiS najchętniej zakazałby w ogóle sprzedaży tabletek antykoncepcyjnych, bo pzrecież mamy metodę kalendarzykiem zwaną i też jest dobra

Re: SLD niewyklucza nowej ustawy o działkowcach

GÓRNIK / 2012-06-25 13:41
ale czy nikt nie sprawdza tych tekstów pod względem gramatycznym i ortograficznym? na tak poważnym portlau błędy ortograficzne nie powinny się zdarzać w ogóle

Re: Koniec alkoholu na stacjach paliw - komunikat Polskiej Izby Paliw...

GÓRNIK / 2012-09-27 10:46
i bardzo dobrze, bo sprzedaż alkoholu na stacjach jest najbardziej absurdalnym wymysłem jaki kiedykolwiek się pojawił, kto w ogóle wydał zezwolenie na takiego typu akcje?

Re: Fundusz Pracy wspomoże walkę z bezrobociem? Jest wniosek

GÓRNIK / 2012-07-16 14:37
kolejna obiecanki żeby tylko niezadowolonej części społeczeństwa zamknąć buzie i naładować kolejną dawką nadziei ze być może w końcu coś ulegnie zmianie - nie dam się nabrać kolejny raz!
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy