Forum

Komentarze użytkownika "GÓRNIK"

Komentarze użytkownika: GÓRNIK

jak ubezpieczyć auto za mniejszą kwotę

GÓRNIK / 2012-02-27 10:24
Jedyna opcja, zeby nie przepłacać to wyszukanie jakichś zniżek, w Allinaz Direct na przykład, mają czasem jakieś "promocje" warte uwagi

karta kredytowa

GÓRNIK / 2012-02-23 13:58
karta kredytowa jest chyba dla tych, którzy posiadają zdolność kredytową w banku, tak mi się wydaje, w sumei nie wiem jakie dokładnie są wymagania, bo mi sam bank zaproponował

Świństwo. Nie dość, że oszuści, to jeszcze nieuczciwi...

GÓRNIK / 2012-04-05 14:48
no to nieźle, a później człowiek kupuje taką tabletkę - cudo i myśli, ze złapał Pana Boga za nogi

opłaty na A2

GÓRNIK / 2012-04-10 14:39
dziwne to faktycznie, może na jakiejś innej zasadzie będą pobierane te opłaty albo coś, chociaż wg mnie, w obrębie całego kraju na każdym odcinku autostrady system naliczania opłat powinien być jednolity

Rosjanie wyczyscili wrak Tupolewa

GÓRNIK / 2012-04-11 11:18
wszelakie słuzby miały równo 2 lata na zbadania wraku, na zebranie dowodów a teraz będą znów oskarżać Rosjan o zaniedbania, zlitujcie się!!

mieszkania podrożeją?

GÓRNIK / 2012-06-29 13:29
no wiesz, tanie nie będą wiecznie, kiedyś przyjdzie w końcu taki moment, ze ceny pzrestaną sppadać, ale czy to kwestia tygodni czy miesięcy, to trudno powiedzieć

umowa zlecenie dla studenta

GÓRNIK / 2012-06-29 12:08
Czy umowa zlecenie jest najlpeszą umową jaką można zawrzeć z pracownikiem - studentem? najlpeszą ze względu pracodawcy? mam kilku studentów, którzy będą zajmowali się wypożyczaniem sprzętu wodnego nad jeziorem i nie wiem właśnie jak ich zatrudnić

podpis elektroniczny czy ePUAP?

GÓRNIK / 2012-06-18 14:36
tak naparwdę to wielkiej różnicy nie ma i zależy tylko do przedsiębiorcy na co się zdecyduje, ja wybrałem podpis elektroniczny, wydaje mi się być bardziej wygodny

przywileje emerytalne górników

GÓRNIK / 2012-06-08 09:35
Niebawem zacznę pracę ajko górnik, pogubiłem się teraz zupełnei, jak to wygląda w naszym przypadku w kontekście tej całej reformy emerytalnej? czy mamy jakieś przywileje, takie jak bvły do tej pory, czy coś się zmieniłio?

bilety na treningi przed Euro

GÓRNIK / 2012-06-05 14:47
no niestety nie popisali się organizatorzy, bo faktycznie tłumy trochę samowolnie się czuły i każdy robił to co chciał, trochę na zasadzie prawo silniejszego

najwyżej oprocentowana lokata

GÓRNIK / 2012-06-01 12:06
moja dziewczyn apracuje w Idea Bank i mówiła, ze jakby coś chieć lokować, to oi mają tam podobno jeszcze całkiem niezłą ofertę

Re: Afera w Watykanie. Majordomus papieża będzie mówił

GÓRNIK / 2012-05-29 09:29
na moje oko to go wrobili, stoi za tym ktoś potężny i wypchnęli kamerdynera żeby wyciszyś sprawę, żeby węszyć przestali

renta rolnicza

GÓRNIK / 2012-05-24 12:47
oczywiście tak, są ogromne szanse że mąż tą rentę dostanie, pytanie tylko czy stałą czy okresową

wycieczki last minute a prawo do reklamacji

GÓRNIK / 2012-05-24 11:51
przecież to że wyciczka las minute, to nie zwalnia jej z wywiązania sie z warunków umowy, czyli jasna sprawa, ze może pani składać reklamację.

ranking deweloperów

GÓRNIK / 2012-04-26 09:54
korzystacie z jakichś rankinfgów deweloperów zanim zdecydujecie się na zakup mieszkania? czy one są wairygodne w ogóle i faktycznie można na podstawie tych 'gwiazdek' dokonać wyboru komu powierzyć swoje pieniądze i jakby nie było swoją przyszłość?

Najnowsze wpisy