Forum

Komentarze użytkownika "GÓRNIK"

Komentarze użytkownika: GÓRNIK

błędy w deklaracji - czy fiskus może karać?

GÓRNIK / 2012-03-28 09:51
za takie nie powinien, raczej skońćzy się na tym, że zostanie pani poproszona o złożenie korekty w tym przypadku, a w wypadku innych błędów o złożenie wyjaśnień

Re: Miller kontra Palikot - będzie pozew za "rzecznika al-Kaidy"

GÓRNIK / 2012-03-28 11:21
Palikot wie co robi i dobrze na tym wyjdzie, zobaczycie.

Re: Protest Solidarności przed kancelarią premiera

GÓRNIK / 2012-03-28 13:24
używanie trumien w takich sytuacjach to typowy brak kultury i wyczucia dobrego smaku, a taki potzrebny jest nawet w protestach

Re: Schetyna uważa, że wypowiedzi Palikota są wyssane z palca

GÓRNIK / 2012-03-30 12:50
A słyszeliście o najnowszej wypowiedzi Schetyny ws. Smoleńska? o nieudolności rządu? oj grabi sobie pan Schetyna, grabi sobie

zaświadczenie o braku dochodów

GÓRNIK / 2012-04-02 13:18
takie zaświadczenie ma obowiązek wydać ci urząd skarbowy i to jest powszechnie stosowane

Świństwo. Nie dość, że oszuści, to jeszcze nieuczciwi...

GÓRNIK / 2012-04-05 14:48
no to nieźle, a później człowiek kupuje taką tabletkę - cudo i myśli, ze złapał Pana Boga za nogi

opłaty na A2

GÓRNIK / 2012-04-10 14:39
dziwne to faktycznie, może na jakiejś innej zasadzie będą pobierane te opłaty albo coś, chociaż wg mnie, w obrębie całego kraju na każdym odcinku autostrady system naliczania opłat powinien być jednolity

Rosjanie wyczyscili wrak Tupolewa

GÓRNIK / 2012-04-11 11:18
wszelakie słuzby miały równo 2 lata na zbadania wraku, na zebranie dowodów a teraz będą znów oskarżać Rosjan o zaniedbania, zlitujcie się!!

koniec TP SA

GÓRNIK / 2012-04-16 14:51
od dziś koniec TP SA a początek Orange, czy dla zwykłych klientów TP SA szykują się w związku z tym jakieś zmiany konkretne? czy mają prawo w ogóle w trakcie trwania umowy zmienić jakieś postanowienia?

Ceny mieszkań wciąż w dół. Zobacz, o ile spadły

GÓRNIK / 2012-04-16 14:56
tyle się mówi o spadający cenach mieszkań, a ja (szukam mieszkania od kilku miesiecy w Poznaniu) i szczerze mówiąc nie widzę na rynku wielkopolskim znacznych zmian, może źle szukam

Re: PKP będzie mieć konkurenta. Czesi wchodzą do Polski

GÓRNIK / 2012-04-17 08:38
ale jeśli Czesi wejdą z lepszymi pociagmai, bardziej przyjaznymi to polscy konkuenci nie mają szans, a w ogóle to słsyzałem że i niemieckie koleje chcą wejść na nasz rynek

Re: Klauzula sumienia ma wstępne poparcie PiS

GÓRNIK / 2012-04-19 08:35
tutaj akurat zaskoczenia nie ma, PiS najchętniej zakazałby w ogóle sprzedaży tabletek antykoncepcyjnych, bo pzrecież mamy metodę kalendarzykiem zwaną i też jest dobra

brak ważnego badania technicznego

GÓRNIK / 2012-04-19 09:26
tydzień temu upłynęła mi ważność badania technicznego w samochodzie, zupełnie o tym zapomniałem, a do tej pory robiłem zawsze pzregląd terminowo. Wczoraj moża żona miała stłuczkę, trochę samochód jest pokiereszowany, chociaż to nie jej wina. czy w takim wypadku mogę liczyć na wypłatę odszkodowania od ubezpieczyciela?

początek gry na giełdzie

GÓRNIK / 2012-04-24 08:53
Chciałbym zacząć grać na giełdzie, możecie mi powiedzieć czy teraz jest dobry czas żeby zainwestować coś? może jakieś akcje, które warto wykupić? Zamierzam sam się w to bawić bez pomocy maklerów, zatem gdyby ktoś znał też jakieś dobre ksiązki, wprowadzające do gry na giełdzie, to będę wdzięczny

Re: Rozłam w PO uratuje Kaczyńskiego i Ziobrę?

GÓRNIK / 2012-04-25 10:35
Z dwóch wspomnianych pzrez Ciebie polityków, wszyscy wiem który jest pzrepełniony nienawiścią i chorą zawiścią i wiemy też, że nie ejst to Tusk. Prezem gromadzi w sobie tyle negatywnych emocji, ze dziwię się, ze jeszcze funkcjonuje jako tako.

Najnowsze wpisy