Forum

Komentarze użytkownika "GÓRNIK"

Komentarze użytkownika: GÓRNIK

e-dowody problemy

GÓRNIK / 2012-04-25 10:46
nawet jeśli już dokonają tej integracji rejestrów bankowych, to samo wydawanie dowodów potrwa..no zgadnijcie ile? 10 lat!!

ranking deweloperów

GÓRNIK / 2012-04-26 09:54
korzystacie z jakichś rankinfgów deweloperów zanim zdecydujecie się na zakup mieszkania? czy one są wairygodne w ogóle i faktycznie można na podstawie tych 'gwiazdek' dokonać wyboru komu powierzyć swoje pieniądze i jakby nie było swoją przyszłość?

jazda na rowerze po alkoholu - będą zmiany?

GÓRNIK / 2012-05-23 14:32
no i dobrze, bo jakoś się nie słyszy za bardzo,. zeby pijany rowerzytsa zamieszania narobił, a łappia takich i zapychają nimi więzienia, co to - nie mamy już groźniejszych pzrestępców??

wycieczki last minute a prawo do reklamacji

GÓRNIK / 2012-05-24 11:51
przecież to że wyciczka las minute, to nie zwalnia jej z wywiązania sie z warunków umowy, czyli jasna sprawa, ze może pani składać reklamację.

renta rolnicza

GÓRNIK / 2012-05-24 12:47
oczywiście tak, są ogromne szanse że mąż tą rentę dostanie, pytanie tylko czy stałą czy okresową

Re: Afera w Watykanie. Majordomus papieża będzie mówił

GÓRNIK / 2012-05-29 09:29
na moje oko to go wrobili, stoi za tym ktoś potężny i wypchnęli kamerdynera żeby wyciszyś sprawę, żeby węszyć przestali

najwyżej oprocentowana lokata

GÓRNIK / 2012-06-01 12:06
moja dziewczyn apracuje w Idea Bank i mówiła, ze jakby coś chieć lokować, to oi mają tam podobno jeszcze całkiem niezłą ofertę

bilety na treningi przed Euro

GÓRNIK / 2012-06-05 14:47
no niestety nie popisali się organizatorzy, bo faktycznie tłumy trochę samowolnie się czuły i każdy robił to co chciał, trochę na zasadzie prawo silniejszego

przywileje emerytalne górników

GÓRNIK / 2012-06-08 09:35
Niebawem zacznę pracę ajko górnik, pogubiłem się teraz zupełnei, jak to wygląda w naszym przypadku w kontekście tej całej reformy emerytalnej? czy mamy jakieś przywileje, takie jak bvły do tej pory, czy coś się zmieniłio?

podpis elektroniczny czy ePUAP?

GÓRNIK / 2012-06-18 14:36
tak naparwdę to wielkiej różnicy nie ma i zależy tylko do przedsiębiorcy na co się zdecyduje, ja wybrałem podpis elektroniczny, wydaje mi się być bardziej wygodny

Re: SLD niewyklucza nowej ustawy o działkowcach

GÓRNIK / 2012-06-25 13:41
ale czy nikt nie sprawdza tych tekstów pod względem gramatycznym i ortograficznym? na tak poważnym portlau błędy ortograficzne nie powinny się zdarzać w ogóle

umowa zlecenie dla studenta

GÓRNIK / 2012-06-29 12:08
Czy umowa zlecenie jest najlpeszą umową jaką można zawrzeć z pracownikiem - studentem? najlpeszą ze względu pracodawcy? mam kilku studentów, którzy będą zajmowali się wypożyczaniem sprzętu wodnego nad jeziorem i nie wiem właśnie jak ich zatrudnić

mieszkania podrożeją?

GÓRNIK / 2012-06-29 13:29
no wiesz, tanie nie będą wiecznie, kiedyś przyjdzie w końcu taki moment, ze ceny pzrestaną sppadać, ale czy to kwestia tygodni czy miesięcy, to trudno powiedzieć

poronienie a urlop

GÓRNIK / 2012-07-02 09:34
żona jest w szpitalu, w nocy poroniła, to był 4 miesiąc, jakieś nieprzewidziane komplikacje. Czy po poronieniu ciąży należy jej się urlop macierzyński? nie jest w dobrym stanie i przydałoby się jej kilka tyg wolnego na regenerację

mandat za pożywanie alkoholu w parku

GÓRNIK / 2012-07-11 14:01
maksymalnie mogliście dostać po 100zł na łebka, najwidoczneij strażnik miejski chciał was kolokwialnie rzecz ujmując zrobić w balona i wyłudzić kasę, nic więcej

Najnowsze wpisy