Forum

Komentarze użytkownika "GÓRNIK"

Komentarze użytkownika: GÓRNIK

Re: Fundusz Pracy wspomoże walkę z bezrobociem? Jest wniosek

GÓRNIK / 2012-07-16 14:37
kolejna obiecanki żeby tylko niezadowolonej części społeczeństwa zamknąć buzie i naładować kolejną dawką nadziei ze być może w końcu coś ulegnie zmianie - nie dam się nabrać kolejny raz!

Jak zostać dawcą organów?

GÓRNIK / 2012-07-18 14:08
ja dostałem kiedyś taki formularz mały, chyba jak krew oddawałem, gdzie była informacja o tym, ze wyrażam zgodę i że o mojej decyzji poinformowałem bliskich. Popytaj może gdziesz w ośrodkach zdrowia albo w punktach oddawania krwi, powinni mieć takie formularze

parabanki

GÓRNIK / 2012-07-30 09:44
Moze mi ktoś wyjaśnić na czym polega właściwie działalność barabanków? z jednej strony widzę nagłwoek : parabanki naciągają Poalków, z drugiej strony: w parabankach łatwiej o kredyt. O co chodzi z tymi parabankami całymi?!

umowa dzierżawy gruntu a dopłaty

GÓRNIK / 2012-08-20 09:22
Wydzierżawiam ponad 2 hektary gruntów pod uprawę, wiem, że dzierżawca z racji 'posiadania gruntów' pobiera jakieś dopłaty unijne. Komu one się należą zgodnie z prawem? Mi - jako właścicielowi,. czy dzierżawcy - jako temu, kto uprawia?

przyjęcie kogoś na staż - warto?

GÓRNIK / 2012-08-28 11:11
Prowadzę zakład fryzjerski i wiem, że mogę przyjąć pracowników na staż na przykład, tylko dlaczego miałabym to robić? tzbn chodzi mi o to, czy ja - jako pracodawca mam z tego jakieś korzyści?

mieszkania będą tanieć

GÓRNIK / 2012-08-30 12:43
prawda jest taka, że kogo było stać, tego stać cały czas, a kto nie miał co marzyć nawet o kredycie temu i obniżki cen mieszkań nie pomogą

Re: Koniec alkoholu na stacjach paliw - komunikat Polskiej Izby Paliw...

GÓRNIK / 2012-09-27 10:46
i bardzo dobrze, bo sprzedaż alkoholu na stacjach jest najbardziej absurdalnym wymysłem jaki kiedykolwiek się pojawił, kto w ogóle wydał zezwolenie na takiego typu akcje?

umowa na czas określony można wypowiedzieć?

GÓRNIK / 2012-10-05 09:59
Mam zamiar podjąć pracę w pewnej firmie i chcą ze mną podpisać umowę na czas określony - 12 miesięcy. Czy jeżeli ją podpiszę to czy będę mógł ją wcześniej wypowiedzieć czy będę musiał pzrepracować ten rok cały?

podwyżka cen mandatów

GÓRNIK / 2012-10-05 13:24
noz tego co zapowiadają, to faktycznie ma być 100%, bo tak teraz np za pzrekroczenie prędkości do 10km/h jest mandat do 50 zł a po zmianach do 100zł ma być

zmiany w emeryturach górniczych

GÓRNIK / 2012-10-09 09:25
Rząd podobno pzreprowadza zmiany w przyznawaniu emerytur górniczych, słyszeliście coś o tym? Myślałem, ze sparwa już jest zakończona, ale krążą plotki, ze w expose piątkowym Tusk zapowie cięcia przywilejów. Nie wygląda to kolorowo

mecz z Anglią płatny czy nie?

GÓRNIK / 2012-10-10 14:43
Co w końcu z tym poniedziałkowym meczem z Anglią w ramach eliminacji do mistrzostw świata, będzie płatbny czy nie? bo cos tam mieli dyskutować o tym, żeby był dostępny w telewizji publicznej w końcu

koszty zatrudnienia

GÓRNIK / 2012-10-11 12:38
Czy pracodawca też ponosi jakieś koszty zatrudnienia? Chodzi mo o to, ze z pensji pracownika odprowadzane są skąłdki społeczne a czy pracodawca dodatkowo opłaca ze swojej kieszeni jakieś skąłdki dla pracownika?

praca w Norwegii

GÓRNIK / 2012-10-11 14:56
Czy pracuje ktoś z Was moze w Norwegii? słyszałem ze poszukują tam dużo pracowników i to nawet Polaków i że całkiem nieźle płacą, jakie są wasze doświadczenia w p[racy tam?

nieobecność prezydenta na pogrzebie Kaczorowskiego

GÓRNIK / 2012-11-05 13:22
Jakie macie zdanie na temat tego, ze na pogzrebie prezydenta Kaczorowskiego nie było obecnego prezydenta Komorowskiego, wielu publicystów ma mu to za złe, ale wg mnie nie ma w tym nic oburzającego.

Re: Radosław Sikorski chce przechytrzyć Brytyjczyków

GÓRNIK / 2012-11-09 13:27
z całym szacunkiem jakim darzę pana Sikorskiego wydaje mi się, ze w tej kwestii pzrecenia nieco swoje możliwości i nie sądzę, ze będzie w stanie powtrzymać Brytyjczyków

Najnowsze wpisy