Forum

Komentarze użytkownika "gracz79"

Komentarze użytkownika: gracz79

gracz79 / 2012-07-13 23:20 / Bywalec forum
### Wpis usunięty z powodu złamania Regulaminu forum Money.pl ###

Re: GPW: Szykuje się mocne tąpnięcie WIG20. Wszystko przez...

gracz79 / 2012-07-12 22:18 / Bywalec forum
przejzalem te posty i ten caly synonim gorszy jest niz zaraza...:)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-07-12 21:28 / Bywalec forum
Witam i pozdrawiam.Koniec tygodnia tuz tuz..odpoczynek sie przyda-pozdrawiam

Re: IBSYSTEM

gracz79 / 2012-07-10 22:30 / Bywalec forum
Raport bieżący nr 26 / 2012
Data sporządzenia: 2012-07-10
Skrócona nazwa emitenta
CALATRAVA CAPITAL SA
Temat
Nabycie akcji przez Członka Zarządu
Podstawa prawna
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Treść raportu:
Zarząd CALATRAVA CAPITAL S.A. z siedzibą w Warszawie podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 10 lipca 2012 roku Spółka została powiadomiona przez Pana Pawła Narkiewicza o nabyciu przez niego 10.513.022 akcji Spółki CALATRAVA CAPITAL S.A. z siedzibą w Warszawie, które stanowią 3,76% udziału w kapitale i głosach Emitenta. Akcje zostały zakupione w ramach transakcji na rynku regulowanym GPW w dniach od 2 do 10 lipca 2012 roku. Średnia cena zakupu wyniosła 0,29 PLN.

Przed dokonaniem powyższych transakcji Pan Paweł Narkiewicz posiadał 74.159.262 akcji CALATRAVA CAPITAL S.A., które stanowią 26,50% udziału w kapitale i głosach na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Obecnie Pan Paweł Narkiewicz posiada 84.672.284 akcji, które stanowią 30,26% udziału w kapitale i głosach na walnym zgromadzeniu Spółki.

Udział w kapitale i głosach na Walnym Zgromadzeniu Spółki został obliczony z uwzględnieniem akcji serii V, które powstały poprzez zamianę obligacji serii B3 w dniu 29 czerwca 2012 roku.

Podstawa prawna: art. 160 ust. 4 ustawy o obrocie

Troche dokupil bo pewnie by wieksza zwala do dolu byla :)

Re: Komentarze do portfela

gracz79 / 2012-07-10 22:15 / Bywalec forum
thx.moze z czasem zwiesze zaangazowanie w EEX ale czekam czy aby tego lata nie nadejda takie burze jak byly w sierpniu zeszlego roku :)

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-07-09 22:20 / Bywalec forum
Sama decyzja WSA byla do przewidzenia i raczej przez rynki uwzgledniona.Sam Midas jest jest jeszcze na dlugiej drodze do osiagania zyskow netto.Jedynie co pozostaje to obserwowac trend i w odpowiednim momencie sie ewakuowac lub ponownie wchodzic bo nadal pozostaje spolka speulacyjna

Re: PCGUARD

gracz79 / 2012-07-10 18:21 / Bywalec forum
:)

Re: IBSYSTEM

gracz79 / 2012-07-10 00:15 / Bywalec forum
Sąd Okręgowy w Warszawie wstrzymał wykonanie uchwał z ostatniego walnego zgromadzenia akcjonariuszy Mostostalu-Export dotyczących emisji maksymalnie 91,4 mln akcji z wyłączeniem prawa poboru (teraz kapitał dzieli się na 44,6 mln papierów) oraz zbycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa zlokalizowanej w Niemczech. Sąd dał zainteresowanym dwa tygodnie na wniesienie pozwów o stwierdzenie nieważności uchwał dotyczących tych dwóch kwestii.



Wnioski o zabezpieczenie złożyli były prezes Michał Skipietrow, dawny wiceprzewodniczący rady nadzorczej Niels Bonn oraz była prokurent Zofia Szwed. Akcjonariusze ci mieliby na ostatnim WZA ponad 50 proc. głosów. Zapowiadali głosowanie przeciw tym uchwałom, ale nie zostali dopuszczeni do głosowania. Zarząd Mostostalu tłumaczył to tym, że w jego ocenie działają w porozumieniu, o czym nie poinformowali spółki. Zgodnie z prawem nieprzekazanie informacji w tej sprawie wiąże się z utratą prawa wykonywania głosów z posiadanych akcji. Akcjonariusze nie zostali dopuszczeni do głosowania nawet mimo dostarczenia decyzji sądu o udzieleniu im zabezpieczeń w postaci wstrzymania wykonalności uchwał zarządu Mostostalu-Export o pozbawieniu ich prawa głosu.

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-07-02 22:31 / Bywalec forum
Niestety Bolo 1 widac jak na dloni ze nie masz zielonego pojecia co sie dzisiaj dzialo.Wypchnales papier z ogramna strata (pamietam jak chwaliles sie ze zapakowales 80 proc ,,kapitalu,,i byles pewny ze jest jeden kierunek na polnoc.Niestety papier zjechal i zamiast usrednic uciekales jakby Midas oglosil upadlosc) Teraz czujesz frustracje i przelewasz na forum.Prawda jest taka Trigon DM zaryzykowal i wycenil jakos ten papier i to pomoglo Patrzac na obecna WK. i fundamenty 1.18zl wydaje sie az za bardzo optymistyczna Prawda jest taka ze wiele osob patrzy tez na spolki spekulacyjne pod katem AT a ta wyraznie dala sygnal kupna.Ja nie bede prognozowal cen docelowych bo to nie ma sensu.To spolka spekulacyjna i dlugo nia pozostanie.Pamietam kiedys jak Solo wprowadzal pod nasze strzechy cyfrowa telewizje i nikt nie sadzil ze teraz to bedzie chleb powszedni.Z Midasem tez tak moze byc choc wcale nie musi.Faktem jest jednak to ze podloze jak Plus Gsm Cyfrowy Polsat i Areo jest przygotowane.Koncern Nokia tez juz dawno jest przygotowany pod LTE.Czas pokaze co bedzie

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2013-10-18 14:39 / Bywalec forum
Witam dawno tu nie zaglądałem ale Dude też niezbyt aktywny :) Prawda jest taka , że wiele słów nie potrzeba wylewać na forum jeśli ma się stabilne firmy a wzrosty i korekty były i będą.Ja długo też myślałem nad SNS i jak go miałem to na krótko Teraz ze 3 miesiące siedzi w moim portfelu i sprawia radość Przyznam szczerze że myślałem że Syrią będzie większa zadyma ale przycichło USA się dogadały z budżetem więc parę miechów mogą ciągnąc na minusie więc i może rajd świętego Mikołaja będzie :) Co do BRS nadal mnie nie przekonuje.Pozdrawiam wszystkich tu zaglądających

Re: "Polska jest w bardzo trudnej sytuacji"

gracz79 / 2013-03-24 02:49 / Bywalec forum
IMAO

Re: EKOEXPORT

gracz79 / 2012-11-23 13:23 / Bywalec forum
Podoba mi sie ta spolka ale jak i do kazdej innej trzeba miec odpowiedni dystans.Wg mnie dobrze opisuje sytuacje ponizsza wypowiedz
,,- Liczby wyglądają nieciekawie. Skoro nie ma sprzedaży, to nie może dziwić fakt, że zysk ze sprzedaży nurkuje pod wodę, bo koszty stałe ponosi się cały czas. Strata w III kwartale wyniosła 0,5 mln zł, w porównaniu do 4,5 mln zysku w poprzednim roku. Na poziomie wyniku operacyjnego wynik staje się porównywalny, bo w pozostałej działalności operacyjnej zaraportowano przychody ze sprzedaży technologii na kwotę prawie 4 mln zł. Zysk netto nie wygląda źle, ale powstał w dość nieoczekiwanym miejscu. Przepływy operacyjne są ujemne, ponieważ odbiorca technologii jeszcze nie zapłacił. W bilansie tego nie widać, ale z rachunku CF wynika, że spółka zaciągnęła 3,7 mln kredytów, jednocześnie udzielając pożyczki obcemu podmiotowi na kwotę 2,6 mln zł. Dodatkowo spółka kupuje akcje własne i to wcale nie za małe kwoty – 1,3 mln zł. Przyznam, że to dziwna konstrukcja i postępowanie, skoro zaciął się core business spółki. – napisał Paweł Bieniek, analityk StockWatch.pl w podsumowaniu wyników kwartalnych
gracz79 / 2012-11-22 01:14 / Bywalec forum
1.BEDE PISAL JAK MI SIE PODOBA A JAK CHCESZ PODAJ MNIE DO SADU haha !!!!!!!!
2 ;;Nie rycz!!!!!!!

Re: KOV

gracz79 / 2012-08-15 20:43 / Bywalec forum
Zerkam tu czasem gdyz miałem kiedys tą spółkę w portfelu i dała mi zarobić.Jednemu nie moge się nadziwić-mianowicie optymizmowi RGK który przy każdym poziomie cenowym twierdzi to samo,,spółka niedowartościowana,,Czy była po 1zł czy po 1.8 wciaż te same wpisy.A wyliczenia C/WK i C/Z przerabiałem juz kilka razy i ani raz nie wyszło jak RGK.Panie RGK prosze zerknąc na wpisy sprzed miesiąca jakie to mialy byc wplywy kwartalne wg Twoich wyliczeń a jakie są teraz.I CO? I LIPA .Obecna wycena KOV na rynku jest prawidłowa i istnieje jeszcze wiele ryzyk.Przy korekcie na GPW i KOV też zjedzie.Niemniej spółka ma potencjał i w porównaniu do smiecia Petrola ma sie o niebo lepiej.Wszyskim posiadaczom życze dużych zysków i optymizmu

Re: Boryszew i Impexmetal mogą nie wypłacić dywidendy. Skupią się na...

gracz79 / 2012-11-15 18:15 / Bywalec forum
te firmy zeszly na psy-amen

Najnowsze wpisy