Forum

Komentarze użytkownika "gracz79"

Komentarze użytkownika: gracz79

Re: IBSYSTEM

gracz79 / 2012-06-07 18:24 / Bywalec forum
info maja cienkie i jedynie cos na stockwatchu od czasu do czasu mozna wyczytac od ,,pani Kasi z CTC,,Podzielalbym twoje podejrzenia tylko ciezko mi zrozumiec ze skoro jest tak zle to po co Narkiewicz wrzuca w spolke swoja prywatna kase i dokupuje akcji?zobaczymy jak rozwinie sie sytuacja w kolejnych tygodniach a do zakonczenia 3 kwartalu mam nadzieje ze sie juz sprzedam swoje akcje o ile nic sie w spolce nie poprawi.pozdrawiam

Re: IBSYSTEM

gracz79 / 2012-06-07 08:53 / Bywalec forum
ptaszek / 80.53.12.* / 2012-06-06 -powiedz ma na czym polegac panika Narkiewicza bo nie bardzo rozumiem.To byla emisja bez prawa poboru na okaziciela.Nikt nie musi kupowac obligacji bo przejal je Narkiewicz z zastrzezeniem na wymiane na akcje.Na dniach dokupil ponad 850 tys akcji za 0.32-po to by uwalic kurs?dla mnie brak w tym logiki

Re: POLIMEXMS

gracz79 / 2012-06-07 08:36 / Bywalec forum
To co to za tajemniczy system posiadasz?

Re: PBG

gracz79 / 2012-06-07 01:30 / Bywalec forum
Poi co w Calatravie bylo info ze zakupil pakiet akcji a nie pozycza wiec defakto wlozyl do kasy firmy czesc swojego prywatnego majatku.co do obligacji to hmm narazie nie ma info co za dalsze plany ida z tym zwiazane-zagrywa pod zjazd...raczej nie bo po co by wtapial tyle kasy wiedzac ze lada moment kupi taniej.co do kierunku na polnoc trzeba poczekac do wynikow za 2 kwartal

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-05-31 17:48 / Bywalec forum
Ta Bolo 1 jest wysyp akcji ale po 0.55 poszly,,batony ,,jak ty to mowisz.Mowiles ze przenosisz sie na inna spolke a wciaz tu siejesz zamet.Nie wiem czy to juz zmiana trendu Jesli patrzec pod katem AT to jutro sie wyjasni czy sygnal kupna nie zostanie zanegowany a jesli chodzi o spekule tak jak mowilem i dalej sie bede przy tym upieral.Mechanizm dzialania podobny jak na Borku tyle ze tu na poczatkach bylo lekko w gore a potem zjazd .Na Borku najpierw zaczynalo sie od widel dolnych czyli minus 10-11 proc a konczylo sie minus 6 proc.I ta w ciagu dnia tez ktos zarabial okolo 5 proc.Jak dojechalo na 0.39-0.40 nastapila zmiana trendu.Tu natomiast bylo nastawienie na ciagle uwalanie aby przy dole usredniac.Chociaz zjazd z 0.70 dla instytucji czy(PDA)na 0.50 to jeszcze nie tragedia wiec zobaczymy na kolejnych sesjach czy to podpucha czy zmiana kierunku
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
na koniec starsze

Najnowsze wpisy