Forum

Komentarze użytkownika "gracz79"

Komentarze użytkownika: gracz79

Re: Inwestorzy z Książęcej stracili cierpliwość

gracz79 / 2013-04-03 17:45 / Bywalec forum
słabo mi jak czytam takiego anal...

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-11-07 17:44 / Bywalec forum
Dzisiaj pojawila sie czarna brzydka swieca co moze zapowiadac powazniejsza korekte.Anale daly sygnal kupna a rynek standardowo zrobil swoje

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-10-27 19:34 / Bywalec forum
Witam Biga i pozostałych forumowiczów.Dawno tu nie zaglądałem ale dobrze,że kącik jest aktywny i że piszesz.Ostanio była jakaś pausa :) Z tego co czytałem rozglądasz się za kolejną perełką.Moje pytanie co do Sygnity(nie uważam że to perełka ale kto wie..).Co myslisz o obecnej wycenie C/WK 0.66 i obecnych fundamentach.Wg mnie na minus spore zmiany w zarządzie słabe półrocze.Na plus wygrany nowy przetarg oraz duże szanse ,że e-podatki jednak zostaną przyznane.Możliwe jest też kolejne wezwanie ale wg mnie nie przez Asecco.Pozadrawiam

Re: POLIMEXMS

gracz79 / 2012-09-08 20:11 / Bywalec forum
Ja porównuje sobie PXM z PBG to więsze szanse na ,,przeżycie,, daje jednak PXM ale zakładac bym sie nie zakładał.na longa już bym sie nie zdecydował ale na DT można próbować.pozdrawiam odwaznych co w tym siedzą

Re: Komentarze do portfela "synonim"

gracz79 / 2012-09-08 20:01 / Bywalec forum
synonim -takie moje przemyślenia-skoro jest aż ta zle to moze czas zeby wreszcie było lepiej.potrzeba jeszcze porzadnego zjazdu na indeksie a potem tylko do góry...

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-09-01 19:41 / Bywalec forum
Dude pewnie jeszcze w terenie.Pozdrowienia

Re: KOV

gracz79 / 2012-08-29 22:10 / Bywalec forum
sila spokoju ma racje,brunea spowodowała zwałe kursu ale jeżeli w czytamy sie w raport tez sie nie ma z czego cieszyc-zastanawialem sie czy nie wejsc przy tych cenach w kov ale sie wstrzymam.co do raportu to podam cytat ktory dosc dobrze opisuje sytuacje kov

,,Na poziomie grupy wynik jeszcze jest dodatni i to drugi kwartał z rządu, ale to efekt konsolidacji pełnej spółki KUB-Gas, która polega na tym, że traktuje się ją jakby cały majątek i udziały należały do spółki dominującej, a tak przecież nie jest, bo KOV ma jedynie 70 proc. W poprzednim kwartale fajnie to pokazano w sprawozdaniu zarządu, niestety ta praktyka została obecnie zaniechana. Warto się jednak pochylić i zastanowić co to dokładnie oznacza. Skoro inny właściciel ma 30 proc. i zysk netto na poziomie 2 mln, to znaczy, że KUB-Gas prawie nie ma zadłużenia i można szacować jego wynik na około 6M USD. Skoro akcjonariusze KOV mają stratę w wysokości ponad 800 tys. to znaczy, że inne spółki i działalności poza Kub-Gasem dały w tym kwartale około 5 mln dolarów straty. Przy czym nie należy tej straty mylić z wydatkami na inwestycje, bo tych w rachunku wyników nie widać. One się kapitalizują na aktywach poszukiwawczych. Innymi słowy finansowanie i zarządzanie innymi spółkami zabiera z wyniku około 5 mln USD. – napisał w analizie do ostatniego raportu Paweł Bieniek, analityk ,,
wg mnie facet ma racje wiec RGK Kovalailen i reszta entuzjastow-Wy tego nie widzicie czy nie chcecie widziec?

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-08-25 19:56 / Bywalec forum
Z ewentualnymi ruchami na Midasie trzeba bedzie poczekać do wyników oraz czy wezmą udział w przetargu na częstotliwośći
http://wiadomosci.stockwatch.pl/midas-waha-sie-przed-udzialem-w-przetargu-o-czestotliwosci-1800-mhz,akcje,35530

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-08-23 17:22 / Bywalec forum
Ale był wysyp rekomendacji po wygranej sprawie że aż sam nie wiem które czytać :)

Re: Afera Amber Gold. Jest postępowanie wobec sędziego

gracz79 / 2012-08-21 20:37 / Bywalec forum
narazie trwa gra pod publie a z czasem wszystko ucichnie-oto Polska nasza

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-08-15 20:28 / Bywalec forum
Witam i pozdrawiam.Natknąłem się dzisaj na fajny wpis.Trochę żartobliwy ale wiele w tym prawdy jest
,,Dzień z życia polaka! Rano Polaka budzi tajwański budzik, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu jedzenia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Z fińskiej komórki dzwoni do znajomych z Holandii. Gotuje obiad na rosyjskim gazie. Siada na włoskiej kanapie i marzy o egipskich wakacjach. Na koniec dnia szuka pracy w niemieckiej gazecie. I znowu zastanawia się, dlaczego w Polsce jest takie dziadostwo! ,,

A WSZYSTKO TO -BY ŻYŁO SIE LEPIEJ

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-08-12 14:41 / Bywalec forum
Witam Biga i bywalców Ja juz po wakacjach i od jutra do pracy :( Ale lato w Polsce-bezcenne a i pogoda dopisała/Pozdrawiam

Re: PBG

gracz79 / 2012-09-08 20:15 / Bywalec forum
mt mam nadzieje ze wytrzymasz -był tu do nie tak dawno ziom111 i robił naprawde dobrą robotę.co z tego jak pbg sie obsuwał a chłopak jechał na proszkach.pbg wyłożyło sie na łopatki jak małe dziecko a że Pbg jest duże upadek bardziej bolesny.ja tego nie ruszam-pozdrawiam

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-09-15 14:03 / Bywalec forum
http://pulsinwestora.pb.pl/2666685,5965,szesc-nieslusznie-zapomnianych-spolek-br

Re: KOV

gracz79 / 2012-09-15 19:47 / Bywalec forum
RGK / 84.10.42.*-ta sie zastanawiam kiedy przyznasz racje ze strata koncesji w bloku M i kilka innych wpadek osłabiają KOV.Kierujesz sie wyliczeniami a czytałeś raport?Polecam.Otóż gdyby nie to że KOV z raportem podpina sie pod Kubgaz dzisiaj 1 zł byloby marzeniem.Mam pozytywny sentyment do tej spółki bo na DT dawałą mi zarobić ale na longa nie polecam bo fundamenty słabiutkie.Ponieważ na rynkach światowych poprawił sie sentymeny KOV może rosnąć ale uwież ze to trend a nie fundament

Najnowsze wpisy