Forum

Komentarze użytkownika "gracz79"

Komentarze użytkownika: gracz79

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-11-15 02:03 / Bywalec forum
Witaj Dude ,jakis czas tu nie zagladalem ale widze ze te szumowiny dalej sie kreca za Toba.Pewnie wszystko przez zazdrosc.Kazdy chcialby miec twoja srednia na SNS :) Fundamenty sa ok ,zysk raz mniejszy raz wiekszy jak to w kazdym biznesie.Po ostatnim raporcie to widac.Mam chec na SNS ...jedno male ale C/WK.Twoje zdanie...czekac az sie jeszcze skorekci czy brac i zapomniec?

Re: CEDC

gracz79 / 2012-11-13 18:40 / Bywalec forum
Zanim postawicie krzyzyk na CEDC dobrze by bylo sie zorientowac jaka jest wartosc likwidacyjna spolki w odniesieniu na jedna akcje.Cala reszta to spekulacja.Pozdrawiam

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-11-12 23:04 / Bywalec forum
A tu z innej beczki -troche AT

,,Midas - popyt wypracował sobie obecnie dość ciekawą sytuację, w ramach której na wykresie pojawia się czytelny, poziomy opór, zlokalizowany przy cenie 0,77. Jeśli bariera ta zostałaby w oparciu o wysokie wolumeny zaatakowana, można by liczyć na otwarcie dalszej drogi na północ w ramach kontynuacji średnioterminowej struktury wzrostowej. Warto również zauważyć, że nieznacznie powyżej 0,77 znajduje się również długoterminowa linia bessy, stanowiąca element zwiększający znaczenie ewentualnego wybicia. Rolę wsparcia pełni obecnie poziom 0,66 i zejście poniżej tego pułapu prowadziłoby do znacznego pogorszenia krótkoterminowego obrazu technicznego,,
Na chwile obecna po zjezdzie na 0.70 troche sie kisimy ale lepsze to niz sanki w dol(bo po tamtej korekcie i wolumenie nie mialem dobrego przeczucia)
Cierpliwym i wytrwalym zycze samych zyskow

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-11-12 23:04 / Bywalec forum
A tu z innej beczki -troche AT

,,Midas - popyt wypracował sobie obecnie dość ciekawą sytuację, w ramach której na wykresie pojawia się czytelny, poziomy opór, zlokalizowany przy cenie 0,77. Jeśli bariera ta zostałaby w oparciu o wysokie wolumeny zaatakowana, można by liczyć na otwarcie dalszej drogi na północ w ramach kontynuacji średnioterminowej struktury wzrostowej. Warto również zauważyć, że nieznacznie powyżej 0,77 znajduje się również długoterminowa linia bessy, stanowiąca element zwiększający znaczenie ewentualnego wybicia. Rolę wsparcia pełni obecnie poziom 0,66 i zejście poniżej tego pułapu prowadziłoby do znacznego pogorszenia krótkoterminowego obrazu technicznego,,
Na chwile obecna po zjezdzie na 0.70 troche sie kisimy ale lepsze to niz sanki w dol(bo po tamtej korekcie i wolumenie nie mialem dobrego przeczucia)
Cierpliwym i wytrwalym zycze samych zyskow

Re: GPW dużo lepsza od zachodnich parkietów. Ile to się utrzyma?

gracz79 / 2013-03-28 19:27 / Bywalec forum
NASTĘPNY WRÓŻBITA -ZASTANAWIAM SIĘ KTO SŁUCHA TAKICH LUDZI JAK TY SYNONIM LUB TYCH CO WRÓŻĄ W DRUGĄ STRONĘ TZN WZROSTY.MACIE JAKIEŚ KOMPLEKSY????????KAŻDY ROBI JAK UWAŻA A WAS MA W D....

Re: MIDAS

gracz79 / 2013-04-03 15:22 / Bywalec forum
jak na razie brak siły do dalszego wybicia a i ogólne nastroje na giełdzie nie pomagają

Re: CDRED

gracz79 / 2013-04-03 15:26 / Bywalec forum
dr jackie i mr hyde-2 osoby są w jednej osobie a tym samym IP hehe mają ludzie swój świat

Re: pomiędzy synonimem a Lebowskim

gracz79 / 2013-08-28 11:36 / Bywalec forum
Ja nie jestem takim pesymistą jak synonim choć wiele prawdy jest w tym co pisze ani takim optymistą jak Bigu na którego kącik też często zaglądam i wiele rad cenie.Tak jak już pisałem kiedyś mamy i będziemy mieć trend boczny- przynajmniej przez jakiś czas.,,Gruby,, dobrze na tym zarabia więc po co coś zmieniać. Kiedy ocieramy się o dolne granicę w eter płynie dobre info a na oporach że jednak nie jest tak dobrze( a to gospodarka a to Syria-zawsze coś się znajdzie)Choć kiedyś na pewno wszystko j**...to uważam że to jeszcze nie czaa i w tym boczniaku jeszcze będziemy się bujać. Wig 20 oraz szeroki od 2 lat grany jest technicznie i daje zarobić więc po co coś chwilowo zmieniać

Re: PBG

gracz79 / 2013-07-08 14:13 / Bywalec forum
Borys 12 pamiętam Cię z CEDC jak pisałeś ty pojawiasz się wszędzie tam gdzie nie widać szans dla spółki :) jesteś jak zły omen :)Ja tego nie mam i nie zamierzam w to wchodzić.Zastanawiają mnie jedynie Twoje komentarze-co one mają na celu??Taki dobry jesteś ,, wujek,,i ostrzegasz innych?
Niech sobie każdy robi jak uważa-ktoś musi być dawcą a ktoś biorcą :)

Re: Kolejne starcia w Egipcie. Tragiczne doniesienia

gracz79 / 2013-07-06 02:33 / Bywalec forum
dziki kraj

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2013-06-29 03:20 / Bywalec forum
Witaj Bigu,Na naszym warzywniaku nie było chociaż nudno w tym tygodniu.Myślę ze nowy miesiąc powinien przynieść wzrosty( do jakich poziomów nie ma sensu wróżyć) Dziś sie ,,uśmiałem,, z pertola i Polimeksu.Petrol czyt,,spkuła,, ale z Polimeksem to już dawno tak się źle nie działo.Choć wygląda jak spadający nóź to aż ciężko mi uwierzyć że zmierza do upadłości.Ratują się drukując nowy papier rząd jakoś chyba też wspomaga...Jakie TY masz zdanie na temat PXM??Ja chwilowo bez akcji od 2 tyg bo ten marazm był ,,podpadający,,ale myślę że pasuje znów wejść(choć niekoniecznie w PXM :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2013-06-19 11:08 / Bywalec forum
Synonim nie będę się wdawał z Tobą w dalsze dyskusje zgodnie z powiedzeniem...
,,Nie dyskutuj z "głupcem", bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem,,

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2013-06-19 02:00 / Bywalec forum
Synonim jesteś pusty jak bęben Ja jeszcze nie widziałem żebyś kiedyś napisał że giełdy będą rosły.Jak na giełdzie są spadki skaczesz z radości jak gówniarz w piaskownicy natomiast jak są wzrosty jak szczur zaszywasz się i nie widać cię kilka dni.Jedna dobra rada poszukaj ortopedy-zacznij się leczyć na nogi, kręgosłup itp. bo na mózg już za późno. Żal mi takich tępaków jak ty- nawet nie warto strzelać bo kula 2 tygodnie mózgu by szukała..

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2013-06-18 14:13 / Bywalec forum
Witam Dude i pozostałych forumowiczów Dawno tu nie zaglądałem ale widzę że synonim się tu przyplątał i spamuje.Synonim spadaj do swojej piaskownicy Nikt tu CIĘ tu nie lubi Kolego felos a co do Twojego zapytania Wig 20 jest w miarę stabilny przez co zyski lub ewentualne straty nie są tak bolesne.Jeżeli interesuje Cię większe ,,ryzyko,, poszukaj w Wig 40.Szukaj spółek o małym zadłużeniu a mimo to mocno przecenionych

Re: GPW: Jest niewielka szansa, że ceny akcji pójdą w górę

gracz79 / 2013-04-07 23:59 / Bywalec forum
Jak czytam tych anali... robi mi się słabo-od kiedy wydarzenia w naszym kraju mają wielki i kluczowy wpływ na GPW?? Giełda bez Europy albo USA nawet porządnego bąka nie umie puścić. Tyle w temacie

Najnowsze wpisy