Forum

Komentarze użytkownika "gracz79"

Komentarze użytkownika: gracz79

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-10-17 21:45 / Bywalec forum
Witam Biga i reszte zagladajacych na to forum.Co do PAK to mam mieszane uczucia.Pamietam JSW PGE TAURON. Jedno jest pewne Skarb Panstwa nigdy tanio nie sprzedaje a przykład JSW jest tego dobrym obrazem.Moze PAK da zarobic jak niegdys PZU ale ja jednak sie nie pisze-brak zaufania.Jednak jak patrze na ogolny nastroj na rynkach to mnie osobiscie sie podoba.Tzn niepewnosc brak optymizmu brak naganiaczy na wzrosty itd.Ktos kiedys madrze powiedzial ze prawdziwa hosse buduje sie wlasnie na podlozu drobnego strachu a tak wlasnie jest.Rzady drukuja pieniedza ktore jak dobrze pokazuje historia nie trafiaja do realnej gospdarki(niestety)tylko na rynki finansowe.Wiec zgadzam sie tu z Bigiem i wg mnie hossa stoi za drzwiami tylko potrzeba cierpliwosci.Pozdrawiam

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-10-11 19:30 / Bywalec forum
NFI Midas: finansowanie do końca października, emisji nie będzie-parkiet.com

Re: Zapisy na akcje ZE PAK. Cena maksymalna ustalona na 33 złote

gracz79 / 2012-10-10 18:35 / Bywalec forum
Ja już nic od Skarbu Państwa nie kupie-tam są gorsi szulerzy niż Krauze i Patrowicz razem wzięci.Wystarczy sięgnąć pamięcią jak startowało PGE JSW TAURON itd Jeszcze PZU sie jakoś trzyma ale przecież my klienci wpłacamy im grubą kasę.

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-09-28 20:10 / Bywalec forum
Samo info można rozczytać w dwojaki sposób-na minus niewykorzystane gb na plus zwiekszenie zapotrzebowania co miałoby sugerować potencjalny wzrost klientów.Jak dla mnie info miało na celu pokazać o jakie pieniądze sie chwilowo rozchodzi i zrobienie samemu sobie reklamy.Przecież na dobrą sprawę to nic innego jak przerzucanie pieniędzy z kieszeni lewej do prawej tej samej osoby :) Co do AT klasyka choc nie myślałem ze po porannej podbitce korekta zrealizuje sie w tym samym dniu.Mimo wszystko wskazniki nie wyglądaja zle i wybicie w okolice 0.80 jest kwestią czasu.To luzne przemyslenia a czas pokaże jak to wyjdzie

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-09-21 00:39 / Bywalec forum
co do wyceny to 0.83-0.85 biorąc pod uwagę wartość częstotliwości 1.18 jak zrobili wycene w KBC Securities to chyba z ewentualnymi potencjalnymi klientami.jak dla mnie tu jeszcze często będzie bujać i albo trzeba miec SL albo jaja ze stali.co do fundów hm no nie wiem czy przy dzisiejszych przetasowaniach będą się w to angażować -chyba że kolejny kwartał miałby być wzrostowy

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-09-19 13:44 / Bywalec forum
Tak sie zastanawiam gdzie jest nasz przyjaciel Bolo1 ,mam nadzieje ,że go rynek nie wyzerował.Co do Midasa coś sie ruszyło i Ci co troche w tym juz siedzą widzieli co sie działo na przełomie kwietnia i maja(midas był ustawiony na uwalanie) tak było z borkiem ok 1.5 rou temu i 0.39 zrobił 0.85.W WIG 20 sie troche to uspokiło ale Midasik jeszcze długo bedzie podlegał spekulacji.Czy 1.18 jest wiarygodną wyceną??Matematycznie może tak-praktycznie 1 zł to gruba linia psychologiczna a na AT opory 0.85 ale póki co cieszmy sie za to co mamy.

Re: Ceny akcji w dół. To już początek korekty na GPW?

gracz79 / 2012-09-18 00:09 / Bywalec forum
jak czytam nagłówek to mi słabo...ty sie pytasz czy co panie ,,ala,, redaktorze.jesteście tak żałośni ze każdy małolat co ma lekie pojecie o gospodarce rynkowej napisałby to samo-wypociny a jeszcze najsmutniesze jest to ,że wam za to płacą

Re: Branża budowlana nie poradziła sobie z bogactwem zamówień

gracz79 / 2012-09-16 11:26 / Bywalec forum
Problem branży budowlanej powstał pośrednio na skutek działąń rządu.Chcieli jak zawsze czyli jak najtaniej a na resztę czyli jakość realność wykonania nie zwracali uwagi.Firmy budowlane wykaszały sie same podpisujac absurdarne umowy licząc po cichu na pózniejsze renegocjacje.Hydrobudowa upadłość likwidacyjna PBG układowa ale zaraz i oni rozłożą ręce PXM też w tarapatach.Jedynie Budimex nie pchał sie kontrakty drogowe i dlatego dobrze prosperuje.Ile pojawi sie nowych bezrobotnych...strach pomyśleć.Mieszkam w Niemczech wiele lat i widze ja sie tu buduje a jak u nas.Porażka.Jaki rząd takie autostrady.....

Re: KOV

gracz79 / 2012-09-15 19:48 / Bywalec forum
sorki za bład gramatyczny i pozdrawiam czytelników

Re: PBG

gracz79 / 2012-07-30 23:01 / Bywalec forum
OSTATNI GASI ŚWIATŁO :)

Re: POLIMEXMS

gracz79 / 2012-06-26 22:56 / Bywalec forum
kibol uwazam tak jak i Ty ze sytuacja pxm nie jest ciekawa ale to ze ktos wywalil rzutem 900 tys szt to przeciez nie jest az tak duzo.fundusze dywesyfikuja w tym tygodniu portwele ale mogl byc to tez kazdy inny inwestor ktory przenosi sie na inna spolke

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-05-31 00:27 / Bywalec forum
KOLES 116 BOREK I MIDAS TO 2 INNE BAJKI A O POROWNANIE CHODZI MI ZE SPEKULA.TAKA SAMA BYLA NA BORKU NIECALY ROK TEMU JAK BOREK BYL W WIG40.I NIKT MI NIE WMOWI ZE BYLO INACZEJ BO MIALEM WTEDY BORKA I WIDZIALEM CO SIE DZIEJE.NA MIDASIE JEST TERAZ DOKLADNIE TAK SAMO.SPOLKI GROSZOWE MAJA TO DO SIEBIE ZE SA PODDAWANE SPEKULACJI BEZ WZGLEDU NA FUNDAMENTY A JESLI KTOS W TO WATPI ZYCIE GO TEGO NAUCZY.Maly kki / 37.31.25 tez sie o tym przekona jak wyjdzie z WIG20

Re: Komentarze do portfela

gracz79 / 2012-05-22 21:32 / Bywalec forum
Wstawilem dane Aleksis Cipras i zbanowalo jego nazwisko-nawet money plata figle :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-05-22 21:30 / Bywalec forum
Zgodze sie Bigu ze samo zaciskanie pasa to nie lekarstwo na cale zlo i wzrost gospodarczy jest jak najbardziej potrzebny.Chodzi mi bardziej o mentalnosc Grekow dzieki ktorej Syriza doszla tak daleko.Swiadczy to o tym ze ich ,,mloda demokracja,,to bardziej stary komunizm ubrany w lepsze slowa.Pdoba mi sie natomiast dzisiejsza wypowiedz Ciprasa i oby to nie byla gra pod publike bo faktyczne wyjscie Grecji z EU mogloby wywolac tsunami{Hiszpania Wlochy Portugalia itd)Pani Merkel chwilowo obstawia przy swoim miejac nadzieje ze Syriza nie wygra.Zmieni zdanie jak Syriza wygra bo nie bedzie miala duzego wyboru.Ma ona tez tu na miejscu wystarczajaco duzo problemow. Norbert Röttgen nie uzyskal poparcia w Nadrenii-Westfalii a tym samym przegrala Angela Merkel.Co do naszej GPW to fakycznie ,,do spadkow pierwsi do wzrostow ostatni,,Moze faktycznie czas przeniesc sie na DAX...Czekamy na wieksze zainteresowanie nasza GPW przez kapital zewnetrzny ale cos to dlugo trwa.

Re: IBSYSTEM

gracz79 / 2012-05-22 20:08 / Bywalec forum
Pozniej doczytalem.Dobrze ze kupuje -to swiadczy ze zna fundamenty spolki i w jakiej fazie sa projekty.Jezeli szeroki rynek pomoze to i na CTC moze nastapi wybicie

Najnowsze wpisy