Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac12"

co z umowami śmieciowymi

grzesiek_pac12 / 2012-10-25 10:24 / Bywalec forum
Czy coś w umowach śmieciowych się ma ruszyć? Premier zapowidział tam niby jakieś zmiany, ale na czym one mają dokładnie polegać? i czy zyskamy coś na tym my - czyli pracownicy?

Re: Francja: Znane osobistości apelują do Zachodu o interwencję w Syrii

grzesiek_pac12 / 2012-10-23 08:51 / Bywalec forum
do Zachodu - jak ładnie pwoiedziane, a czy sami coś w tej sprawie działają, czy raczej nie? czy tylko wzywają innych?

Odszkodowanie za przerwany mecz Polska-Anglia?

grzesiek_pac12 / 2012-10-19 09:15 / Bywalec forum
czy PZPN na głowę upadł? żądać odszkodowania jeszcze? a niby dlaczego w ogóle?

Re: Wybory w USA. Romney wciąż zyskuje

grzesiek_pac12 / 2012-10-10 09:24 / Bywalec forum
no ale Obama wygrała konkurs ciasteczkowy, a podobno jest zależność konkretna między tą wygraną w konkursie a wygrnaną w wyborach, takżę spokojnie panie Obama, będzie dobrze!

prowadzenie własnej firmy w Polsce

grzesiek_pac12 / 2012-10-08 14:02 / Bywalec forum
w obecnej sytuacji to jest wg mnie lepsza opcja niż etat i bardziej pewna, poza tym jak jest dobry pomysł to się utzrymasz bez problemu na rynku

Re: Ceny mieszkań w Sopocie spadają najszybciej

grzesiek_pac12 / 2012-10-08 12:09 / Bywalec forum
a jak się mają w Sopocie zarobki? czy też spadają najszybciej, czy się jakoś utzrymują na jednym poziomie? bo może warto by było pomyśleć o pzreprowadzce w takim razie?

inwestowanie co pewne

grzesiek_pac12 / 2012-10-03 14:10 / Bywalec forum
ja bym radził zakup albo jakiejś nieruchomości albo gruntu, nie ma raczej opcji żeby na wartyości któreś starciło, a zawsze to będzie jakieś kompletowanie majątku trwałego

komputery a abonament RTV

grzesiek_pac12 / 2012-10-03 08:29 / Bywalec forum
Czy obowiązujący abonament RTV , ten który jest nakłądany na odbiorniki radiowo telewizyjne obowiązuje też na komputery? Nie mam w domu ani radia ani telewizji, ale posiadam za to 2 komputery i nie wiem czy mam płacić.

Re: Złych nauczycieli trzeba wyrzucić? Natychmiast

grzesiek_pac12 / 2012-09-28 10:51 / Bywalec forum
trzy negatywne opinie? i to wystraczy tak? pzrecież wystarczy żeby ktoś się uwziął i to zrobi - wystawi te 3 opinie, tylko czy to będzie miarodajne bardzo? chyba nie

Re: W co zainwestować 500 000 PLN

grzesiek_pac12 / 2012-09-27 13:54 / Bywalec forum
w ziemię proponuję, to jest najlpesza i najbardziej pewna inwestycja wg mnie, nic lepszego pan nie znajdzie

koniec bramek na autostradach

grzesiek_pac12 / 2012-09-26 12:54 / Bywalec forum
takie rozwiązanie mają już w Hispzanii na przykłąd i w Grecji i powiem wam, ze to jest o niebo wygodniejsze od tego ręcznego płacenia na bramkach

Re: Kryzys w Grecji. Rozpoczął się strajk generalny przeciwko polityce...

grzesiek_pac12 / 2012-09-26 12:35 / Bywalec forum
to jest jakieś masakrycznie błędne koło, bo z jednej str jedynym wyjściem jest wprowadzenie tej polityki oszczędzania a z drugiej strony Grecy decydują się na strajk generalny pzreciw temu - wytłumaczy mi ktoś, gdzie to logika jest?

kary dla grzybiarzy

grzesiek_pac12 / 2012-09-26 09:49 / Bywalec forum
Są wprowadzone te kary dla grzybirzey, że np za iszczenie, w sensie deptanie grzybów i ściółki można dostać nawet 5 tys zł grzywny, ale zastanawiam sie tak, kto to kontroluje? czy straż miejska chodiz po lasach czy kto?

Re: Wojna w Afganistanie. Amerykanie sukcesyywnie wycofują żołnierzy

grzesiek_pac12 / 2012-09-21 11:05 / Bywalec forum
sukcesywnie i niezmiernie powoli, taka prawda, mieli już dawno wyjść z Afganistanu i co? cały zcas tam giną w imię rzekomej demokracji, a już szykować się powinni na drugą wojnę

Re: "Protest przegranych" przeciwko filmowi o Mahomecie

grzesiek_pac12 / 2012-09-20 13:01 / Bywalec forum
a pamiętacie Żywot Briana ? też chrześcijanie powinni się czuć dotknięci przez tę parodię Chrystusa? jakoś nie kojarzę, żeby jakieś protesty albo zamieszki z tego powodu wynikły

Najnowsze wpisy