Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac12"

Re: Dzieciobójcy za kratami. Tylko oni zawinili?

grzesiek_pac12 / 2012-09-20 11:45 / Bywalec forum
no ale chyab takie rzeczy powinno się nagłaśniać, nie tak? żeby inni sie mogli uczyć na błędach

embargo na polski i czeski alkohol

grzesiek_pac12 / 2012-09-19 12:47 / Bywalec forum
i dobrze, niech wprowadzi embargo, dlaczego by nie? niech sobie sami produkują a jak zobaczą że problem nie zniknął to zaczną może myśleć wtedy i analizować bardziej

zatrudnienie dziecka a ulga rodzinna

grzesiek_pac12 / 2012-09-18 15:00 / Bywalec forum
jeśli dziecko nei zarobił więcej niż ta wolna od podatku kwota wynosi, to chyba cały czas przysługuje ulga

Re: Szkoła w Polsce jest pełna nierówności? SLD szuka recepty

grzesiek_pac12 / 2012-09-18 13:06 / Bywalec forum
SLD miało sój czas, dlaczego wtedy nei szukało recepty?> że niby problem pojawił się dopiero teraz na dniach?

zakup mieszkania czy najem?

grzesiek_pac12 / 2012-09-07 09:49 / Bywalec forum
Zastaanwiam się co jest teraz bardziej opłacalne czy zakup mieszkania czy jego najem? bo sytuacja wygląda trochę dziwnie, ceny mieszkań jako takie wciaż tanieją, ale ceny wynajmu pną się w górę. Gdzie tu logika?

wyrobienie karty debetowej

grzesiek_pac12 / 2012-09-05 12:40 / Bywalec forum
jesli ma pani regularne zarobki wpływające na konto, to nie powinno być problemu z wyrobieniem karty, najlepij jak się pani pzrejdzie do banku, ewentualnie zadzwoni do biura obsługi klienta

Re: Zniżki w PKP do likwidacji. Emeryci będą płacić drożej

grzesiek_pac12 / 2012-08-31 13:57 / Bywalec forum
nie będą płacić drożej, tylko sobie muszą wykupić zniżki i słusznie według mnie, bardzo dobre to rozwiązanie jest

Re: Azoty Tarnów nie będą wrogo przejęte. Tak broni ich minister

grzesiek_pac12 / 2012-08-31 13:10 / Bywalec forum
będzie to nazwane w takim razie nie wrogim przejęciem a batreskim, przyjaznym albo coś takiego

wypadek z własnej winy a chorobowe

grzesiek_pac12 / 2012-08-30 12:09 / Bywalec forum
w taki przypadku dostanie pan chorobpowe, bo należy się każdemu pzrecież kto jest na zwolnieniu a ma opłacane składki, ale z racji tego, ze wina leży po pana stronie będzie to 80 % chorobowego

sklep HITLER

grzesiek_pac12 / 2012-08-29 11:50 / Bywalec forum
nie wierzę, ze nie słyszlei o Hitlerze, nie wydaje mi się to prawdopodobne, ok wiadomo, ze dokonał zagłady w Europie, no ale bez przesady

podatki po zakupie mieszkania

grzesiek_pac12 / 2012-08-29 08:54 / Bywalec forum
Jestem w tarkcie zakupu mieszkania, od właściciela bezpośrednio uzywane mieszkanie w bloku. Czy mozecie mi doradzić jakie podatki będę musiał zapłacić po zakupie tej nieruchomości?

Re: Ofensywa opozycji po wakacjach. Pomysły na bezrobocie, oświatę, rodzinę

grzesiek_pac12 / 2012-08-28 12:33 / Bywalec forum
trochę bez sensu takie wiaodmości, bo z góry wiadomo, że nic nei pzrejdzie co z opozycji, jako ze nei mają większości a między soboą się nie dogadają, nie ma takiej opcji po prostu

Re: Za słowa o rozpadzie strefy euro należy mu się dymisja

grzesiek_pac12 / 2012-08-20 10:50 / Bywalec forum
Ty możesz nie chcieć, ja mogę nie chcieć, ale neistety większość z nas chce i dlatego był taki a nie inny wynik referendum te kilka lat temu, teraz się już nic nie zrobi i jak zwykle trafne będzie określenie, ze mądry Polak po szkodzie

wycięcie drzewa przez złodzieja

grzesiek_pac12 / 2012-08-20 09:00 / Bywalec forum
NA mojej posesji kilka dni temu zostały wycięte 2 potężne drzewa, stało się to pod moją nieobecność, tzn zostały wycięte przez złodziei. teraz to mnie chcą obciązyć za wycięcie drzew bez pozwolenia, czy mają prawo do tego?

Re: Belgia za rozwojem Unii Europejskiej w kierunku federacji

grzesiek_pac12 / 2012-08-09 14:38 / Bywalec forum
właśnie dziwna sprawa, bo skoro tam - w Belgii - nie jest za ciekawie, to dlaczego chce to na całą Unię rozszerzyć?

Najnowsze wpisy