Forum

Komentarze użytkownika "gwałciciel_giełdy"

Re: FON

gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 21:09
Jeśli ktoś jest z łodzi to piszcie bo w marcu jade na GPW. Można posiedzieć w warszawce kilka dni.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 21:07
Kiedy Giełda zaczęła spadać to kolastyna też spadła i powiem tak jeżeli dużo już straciłeś to nie sprzedawaj. Ta spółka nie jest zła jak wiodze C/z całkiem całkiem . Napisz mi tylko po jle ją kupowałeś to będzie mi łatwiej ci podpowiedzieć.pozdrawiam
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 19:06
Jeszcze jedno: ta cała banda co nas dyma nie ma przy otym skrupułów więc ja nie będę kierował sie zasadami humanitaryzmu ale własnymi zasadami co pomogą mi zarobić. Jak bym miał kasy jak George Soros to jak taki prezesik fony by mi podpadł to bym dał na niego zlecenie ale zlecenie zabicia go. Albo też bym zasiadał w takim foniku (i w kilkunastu innych spółkach ) i też bym dymał takich jak my teraz . pozdrawiam
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 18:59
Tak masz rację, ale na giełdzie są "pewne" spółki a są też takie jak fon ja licze na zysk ale wiem że to będzie zysk który osiągne dzięki spekulacji. Wzrost kursu nie bedzie dla tego że firma będzie przynosiła zyski, a tylko dzięki odpowiedniej kombinacji zleceń. Ale co mnie to obchodzi. jestem "gwałcicielem giłdy" więc nie interesuje mnie jak tylko jle można zarobić. pozdrawiam
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 18:11
Może i masz rację ale tylko częściowo bo giełda jest albo dla ludzi wybitnie mądrych albo dla ludzi z z********* szczęściem. Kilka miesięcy temu te spadki wszystkich zaskoczyły nawet tych co myśleli że o giełdzie wiedzą wszystko. Ja jestem człowiekiem który lubi ryzyko i powiem że mi się opłaca bo nieraz kupiłem jakiegoś śmiecia który nie wiadomo dlaczego wybił sie w górę. Pamiętam kiedyś była taka spółka 7BULLS, na tych akcjach zarobiłem ok 40000 PLN i to był mój największy zysk ale też kupiłem te akcje sam nie wiem dlaczego trzymałem je długo też sam nie wiedziałem poco aż przyszły dni kiedy zarobiłem krocie. Fon też nie jest czymś na czym zarobimy w ciągu 1 czy 2 miesięcy ale jeśli np kupie 500000 akcji i ten kurs skoczy do 0,15 to sory ale będę sporo na plusie. Ja wiem co to praca i wiem jle sie trzeba narobić na takie pieniądze. Prosze nie krytykować że ktoś kupił fona czy inne akcję, bo jeśli ten co krytykuje był by jakimś milionerem to może być ale jeśli na giełdze traci sie algo zarabia grosze to priosze nie krytykować innych. Ja np. mam taką zasade żeby na giełdzie nie tracić i nigdy nie sprzedaje akcji ze stratą na fonie już trochę zarobiłem bo część akcji sprzedałem po 0,6 gr przed splitem ale tych akcji co mam nie sprzedam za mniej niż 0,06 i będę czekał nawet 10 lat ale sprzedam je z zyskiem. dzięki i pozdrawiam
gwałciciel_giełdy / 2008-02-13 14:43
Mędre słowa trzeba coś z tym zrobić. Ale do rzeczy, ja myśle że mimo otego całego zamieszania na giełdach to fonik mimo wszystko przebije poziom 0,10 PLN i tego wszystkim życze. Zresztą na giełdzie nie takie rzeczy już widziałem tak że fon po 0,10 to nic dziwnego.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-10 21:37
Witam jestem otwarty na tego typu propozycje. Bez wała nie ma kasy.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-07 11:13
Wzrosty to tylko kwestia czasu, nie wiem dokładnie kiedy to nastąpi ale wydaje mi sie że spółka ta padnie ofiarą spekulacji i tak 11 moze 13 PLN to całkiem realny kurs.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-07 11:09
Wkońcu jakaś normalna wypowiedz. Tylko dziwie sie jednemu dlaczego my jako posiadacze akcji sami nie staramy sie wybić kurs do poziomu np 0,10 . Wnas jest siła i możemy to zrobić a jakieś matoły składają jakieś bezsensowne zlecenia n których zrealizowanie i tak sie nie doczekają.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-03 19:35
Tutaj muszę się z Tobą zgodzić. Teraz kurs powinien skoczyć na 11 może 13 PLN , kupiłem trochę skotanu i mam zamiar zarobić. Powodzenia.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-03 18:15
No narazie nie dałem się wyruchać i gdyby nie speulacyjne wzrosty to bym mówił że po tym zamieszaniu na rynkach finansowych jestem mocno w plecy ale udało się i wyszedłem na tym jak by tegio kryzysu nie było ale to też miałem sporo farta . Straciłem kilka tys. zł a dzięki ostatniemu zyskowi toory inwestując 6000 zł i kilku innych odrobiłem straty. Narazie kupiłem troche SKOTANU po 3,90 i czekam jak podskoczy na 11 może 13 zł

Re: FON

gwałciciel_giełdy / 2008-02-02 17:21
Jak czytam nieraz te wypowiedzi to dobrze że siedzę bo na trzeźwo to jest nie do przyjęcia. Frum jest po to żeby sie wymieniać informacjami i nieraz nawet pobawić się w spekulację. Forum to jest też aby ci co zaczynają gre na giłdzie mogli sie czegoś nauczyć w ten sposób takie forum posiada wtedy coś takiego co nazywa się szcunek. A wypowiedzi co niektórych to jak by mieli dałna. Poprawcie się i życzę wam i sobie dużych zysków .
gwałciciel_giełdy / 2008-01-09 22:50
Powiem tak : ogólnie tłum jest głupi ,czyli jak wszyscy mówią że będzie źle to wcale nie będzie źle. Ja myśle że jeszce da sie zarobić i to nawet sporo i bedzie taka akcja : wszyscy teraz panikują akcje teraz bedą rosły i część o tym wie i będzie zarabić potem większa część ludzi odzyska nadzieje i potem jeszce większa część , a kiedy nik nie bedzie sie niczego spodziewał to bedzie p************** z siłą wodospadu. pozdrawiam
gwałciciel_giełdy / 2008-01-08 11:48
Powiem ci że ryzyko to to czym oddycham i nieraz jestem w stanie duzo zaryrykować. Ale to chyba dzięki temu że kiedyś zaryzykowałem 90 % moich oszczedności w spółkę 7BULLS i udało mi sie wtedy razobić ok 150% . Jak ryzykując bym stracił to by mnie to nauczyło pokory ale przez to podejmuje ryzyko i narazie nie zarabiam oczywiście neiraz trace ale potem znowu zaryzykuje i znowu na pluss.

Re: FON

gwałciciel_giełdy / 2008-01-07 19:41
fon trzymam już ok 1 roku kupowałem go za ok 0,45 x 10000 akcji potem dokupiłem jeszcze 10000 po 0,36 i powiem tak już sporo zarobiłem i sami możecie zobaczyć już kilka miesięcy temu pisałem że fon zblizy sie do 1 zł . Wtedy mnie wszyscy wyśmiali a teraz kto się śmieje. Częso bywam na GPW i tam kiedyś rozmawiałem z pemnym nieznajomym i powiedziałem mu o fonie i on powiedział że może coś z tego będzie i powiedział żę dokupi fonu i obiecał że będzie go trzymał przez 1 rok i kupił w mojej obecności 100000 po 0,36 i teraz ten koleś jak patrzy na swoje konto to myśli o mnie. Wszystkim inwestującym życze powodzenia

Najnowsze wpisy