Forum

Komentarze użytkownika "gwałciciel_giełdy"

Re: Wall Street tonuje nastroje

gwałciciel_giełdy / 2007-08-13 13:02
Ja już mam dosyć tych spadków i oby wygrała chciwość i chęć odrobienia poniesionych strat . Raczej napewno nie możemy się spodziewać jakiegoś wielkiego odbicia ale powoli powoli i wróci wszystko do normy. Oby ten tydzień był zielonym tygodniem, bo kilkudnowe wzrosty przekonały by inwestorów do kupowania a potem jak już lokomotywa ruszy to wszyscy zapomną o niepwności. Pozdrawiam

Re: ELEKTRIM

gwałciciel_giełdy / 2007-08-12 22:47
Może jutro jedziemy w dół ale chwilowo. Elektrim jeszcze będzie się wspinał na wyżyny!!!.
gwałciciel_giełdy / 2007-08-12 22:37
Myślisz że bedzie aż tak źle?. Mam nadzieją że elektrim się wyciągnie z tego, nigdy ale to nigdy na nim nie straciłem to dlaczego teraz ma być inaczej.
gwałciciel_giełdy / 2007-08-12 14:18
Widzę że jesteś myślącym człowiekiem z tego co widzę. Mam nadzieją że już koniec złych wieści zza oceanu, teraz tylko żeby ludzie nie pozbywali się funduszów bo wtedy amerykański problem będzie początkiem problemu polskiego. Na GPW pojawiło sie sporo pozytywnych informacji i oby one zachęciły kupujących do zakupów po promocji.

Re: Giełdowy koszmar trwa

gwałciciel_giełdy / 2007-08-12 14:00
Nie wiem czy to dobry moment na to co napiszę ale Stany Zjednoczone jako gospodarka są obecnie beznadziejnie zbankrutowaną firmą, która pożycza wciąż zawrotne sumy kredytów dzień po dniu. Według wszelkiech obiektywnych kryteriów amerykańska gospodarka i amerykański dolar tworzą najbardziej zbankrutowane państwo na świecie. I to jest bomba z opóźnionym zapłonem, która może spowodować największą zapaść finansową w historii, zapaść, która pogrąży całą światową gospodarkę.
To co tu napisałem to nie są do końca moje słowa ale chciałem zwrócić uwagę że to nie jest może jeszcze ten moment kiedy staneliśmy u progu jakiegoś wielkiego kryzysu, ale musimy być czujni bo ktio wie co nam przyniosą następne miesiące może lata. Wydaje mi sie że wielcy tego świata badają sobie nasze reakcje i może przygotowują się do obwieszczenia nam jakiejś katastrofalnej nowiny.

Re: Tydzień przeceny na GPW

gwałciciel_giełdy / 2007-08-11 23:27
Miejmy nadzieją że ten koszmar dobiega końca. Teraz w ten weekend finansowi mędrcy tego świata będą myśleć jak zatrzymać ten lot w dół. Ja tylko mam nadzieję że odpowiedznie osoby na tym świecie się ogarną i zatrzymają ten lot a raczej spadanie bo jak tak popatrzeć na indeksy polskie czy zagraniczne to jest z czego spadać i to mnie właśnie boli.


Piszcie w jaki dzień WIG 20 będzie zielony, ja sądzę że w poniedziałek moze to zbyt optymistyczne ale niech będzie bo przeciez wiara czyni cuda. Pozdrawiam

Re: Giełdowy koszmar trwa

gwałciciel_giełdy / 2007-08-11 23:17
Powiem tak nie jest ciekawie na tej giełdzie, też sporo straciłem ale miejmy nadzieję że w poniedziałek ludzie nie polecą do Domów Maklerskich wychodzić z funduszów
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy