Forum

Komentarze użytkownika "gwałciciel_giełdy"

gwałciciel_giełdy / 2008-01-05 22:47
Dlaczego nie jesteś za XTB uzasadnij to bo ja tam jestem i nie jest źle innych nie znam więc powiedz dlaczego odradzasz XTB
gwałciciel_giełdy / 2007-10-28 21:47
wypowiedz sie! mistrzu
gwałciciel_giełdy / 2007-10-28 16:01
Ja jednak myślę że możemy sie spodziewac wzrostu ceny. Co ty na to?
gwałciciel_giełdy / 2007-10-27 12:47
Ja kupiłem kiedyś akcje FONu po 36 gr i mam nadzieje ze zarobie. Radzę jednak kupić trochę FONu bo jeszcze bedzie sie działo a tracić nie mam zamiaru nieraz też tracę ale rzadko. Wspomnicie moje słowa, ja jestem zdania że do końca roku zarobimy na tych akcjach, mam na myśli posiadaczy starych akcji.

Re: ORZEL

gwałciciel_giełdy / 2007-10-13 16:19
Moim zdaniem ORZEŁ będzie obiektem spekulacji a wtedy poszybuje wysoko licze że do końca roku osiągnie 0,52 i tego wszystkim życze.

Re: Mamy ciężkie czasy - trzeba robić zapasy cukru

gwałciciel_giełdy / 2007-08-21 17:31
Jak inwestować to w konopie indyjską , zapotrzebowanie jest ogromne. Mamy poparcie Georga Sorosa. A tak na poważnie to są super inwestycje np. w polsce jak bym kupił kontener fajek po nowym rynku zysk murowany

Re: Przestępcy stracą majątek

gwałciciel_giełdy / 2007-08-18 09:05
No Panie Ziobro, szacunek. Zbigniew Ziobro to odpowiednie człowiek na odpowiednim stanowisku. Najwyżyszy czas wziąść się za tą hołotę co tyle czasu się dorabiał wiekich majątków w nieuczciwy sposób. Gdyby było więcej takich ludzi jak Z. Ziobro to ta Polska była by inna, oczywiście dużo lepsza.

Re: USA: Niespodzianka na koniec tygodnia

gwałciciel_giełdy / 2007-08-17 23:09
http://saktura1985inwestorgpw.bblog.pl/wpis,jedna;zasada;brak;zasad;ciemnogrod;ma;akcje,6153.html

Re: Tydzień emocji na wszystkich rynkach

gwałciciel_giełdy / 2007-08-17 23:09
http://saktura1985inwestorgpw.bblog.pl/wpis,jedna;zasada;brak;zasad;ciemnogrod;ma;akcje,6153.html
gwałciciel_giełdy / 2007-08-17 18:21
oj nie wiadomo . Ale to jest właśnie giełda. Jeśli ludzie się ogarną i po niedzieli zaczną kupować to może to końca roku sytuacja się ustabilizuje. Byle tylko lokomotywa popytowa ruszyła ale po tym co się już wydażyło na GPW trzeba być czujnym.

Re: Nerwowa sesja na GPW

gwałciciel_giełdy / 2007-08-17 17:34
Prognoza na zbliżający się tydzień: teraz na giełdzi będziemy obserwować takie właśnie ruchy jak dzisiaj. Jak nie zostaną podane żadne znaczące informacje zza oceanu na GPW bedzie panaowała nerwowa atmosfera i kurs dalej bedzie spadał. Jeśli podadzą złą informację będziemy mieli mega wyprzedaż, dobra informacja spowouje gwałtowne wzrosty. Teraz też można sporo zarabiać, tak jak dzisiaj. Dla ludzi co mają pieniądze ulokowane na długi czas to teraźniejsza sytuaja na GPW to tylko sygnał do zakupów. Z wieczora napiszę artykuł na moim blogu, chyb już wiem co dręczy GPW byłem dzisiaj w trzech BM i jestem przekonany co to mojego odkrycia. Adres podam wieczorem. Powodzenia

Re: Nerwowa sesja na GPW

gwałciciel_giełdy / 2007-08-17 15:38
No zrobiło się zielono i obrze, czerwony kolor męczy oczy.
gwałciciel_giełdy / 2007-08-16 16:10
Silnie to ona wygląda ale co to za siła zbudowana na wielkim kredycie. To jest taka sama sytuacja jak osoba wyciagnięta ze śmietnika, nie posaidająca nic pożyczyła by ogromną ilość pieniędzy i kupiła by sobie wille i ferrari. Po pewnym czasie osoba ta nie ma za co utrzymać tego wszystkiego tonie w długach i w pewnym momencie się wiesza. Czyli kiedy ta osoba zbierała śmieci nie miała prawie niczego i żyła , ubogo ale żyła a jak posiadała majątek ale nie posiadąła dochodu zaczeły się problemy . W takiej sytuacji jest właśnie Ameryka nie jest sztuką budować mocarstwa na długu bo teraz oglądamy tego skutki. Cała beznadziejnie budowana bospodarka amerykańska odpowiada za te spadki i nie można tego w żaden sposób chwalić, to jesit złe. Niech każdy się zastanowi czy chciąłby np. mieć w rodzeństwie brata lub siostrę żyjącą tylko na kredyt i jak by się nad tym zastanowić wychodzi na to że to jest chore bo w tym przypadku problem tej jednej osoby przekłada się na problem rodziny. Problem amerykański jest bardzo poważny, cała ameryka żyje na kredyt i jak ktoś w ameryce kupuje coś za gotówkę to już wiadomo że to nie jest amerykanin , każdy kto był w USA napewno temy nie zaprzeczy . Ja już tyle staraciłem na giełdzie w ostatnim czasie że nawet jestem tak sparaliżowany że nie sprzedaje tego co mam (a mam sporo) tylko czekam co będzie dalej. Ale sam nie wiem czym się przejmuję bo przecież to tylko pieniądze hahahahaha. pozdrawiam

Re: Silna wyprzedaż na GPW

gwałciciel_giełdy / 2007-08-16 10:54
Żeby jakś ameryka była powodem mojej klęski niech tam jakiś asteroid p*********** to może się w końcu skończy problem wielkiego globalnego bankruta którym jest ameryka.

Re: Fala optymizmu przeleciała przez GPW

gwałciciel_giełdy / 2007-08-13 20:55
Zielony poniedziałek, jutro mam nadzieję że zielony wtorek po mojemu jutro WIG20 +1,1% zobaczymy czy tak będzie. Piszcie swoje prognozy na WIG20 a jutro zobaczymy wieczorkiem kto zostanie guru forum. pozdrawiam

Najnowsze wpisy