Forum

Komentarze użytkownika "hs2"

Komentarze użytkownika: hs2

hs2 / 2008-08-18 22:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
oki, obiecuję poprawę :)
hs2 / 2008-08-18 22:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
program potężny ale wymaga równie potężnej wiedzy i doświadczenia, ja używam go do prymitywnej gry - formacje świecowe teraz bo metoda strasznie mi pod pasowała ale wymaga doświadczenia ale to się zdobiędzie.

Morfe a ty co używasz o ile to nie tajemnica :)? że używałeś meta i amibrokera wywnioskować można było z wypowiedzi wcześniejszych.
hs2 / 2008-08-18 22:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
instrukcja obsługi wypowiedzi kenobiego kilka stron wcześniej, prosimy się do niej stosować.

Re: ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

hs2 / 2008-08-18 21:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mam takie pytanie do koncikowiczów - z jakich programów do AT korzystacie i co o nich sądzicie?

Obecnie używam Metastock 10 i nie narzekam, program śmiga elegancko,jestem z niego zadowolony.
hs2 / 2008-08-18 18:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
z doświadczenia ostatnich stron powiem ci że morfeusz i gabrik mylą się najrzadziej, widać młotek na 15 minutowym był na słabym trzonku, przełamanie go to zwykle spadki zatem scenariusz morfeusza wydaje się bardziej prawdopodobnym.

Re: KGHM

hs2 / 2008-08-18 18:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zobaczcie kiedy jak będziecie gać pod dywidendę na dwie rzeczy:

aktualny trend rynkowy - w bessie raczej nie ma za co rosnąć bo główny kapitał re lokowany na rynki alternatywne a w 2 fazie bessy leszczy mało wiec też nie pomogą tak jak to robią pod koniec hossy przedłużając ją .

druga rzecz to aktualny trend rynkowy :)

trochę pomoże wam to w ocenie rynku mam nadzieję
hs2 / 2008-08-18 17:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a wykres świecowy taki tam :P
kuzynx - nie męczysz eliotem, ba był bym wdzięczny jak byś go tu wrzucił :)
hs2 / 2008-08-18 17:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
na 15 minutowym wykresie kontraktu na s&p500 pojawił się młot którego dony cień narusza minimum, złożony układ techniczny się zrobił :)

Re: ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

hs2 / 2008-08-17 20:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mam pytanie do osób bardziej doświadczonych niż ja - jeżeli formacja ORGR pojawi się pod kontem ok. 38 ' (trzydzieści osiem stopni) to czy możemy ją uznać za ORGR czy też to jakaś jej wariacja, wolumen na tym dosyć płynnym walorze zdaje się potwierdzać klasyczną formację ORGR no ale wolę się upewnić bo tego typu formacje znalazłem tylko na 4 z 100 przejrzanych walorów no i zadziałała wtedy choć wolumen jej nie potwierdzał.
hs2 / 2008-08-17 17:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
36% zysku rocznie to 3 % miesięcznie, żaden wyczyn - na pierwszym lepszy wskaźniku który dobrze zrozumiesz możesz tyle wyciągać ale do tego trza usiąść i trenować, za darmo nikt nie da ci 1/3 kapitału jaki masz :)
hs2 / 2008-08-17 17:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
odnośnie powyższego pytania o szkolenia - znacie jakieś dobre i warte polecenia strony o At, sporo czasu szukam i nic specjalnego nie ma ...
hs2 / 2008-08-17 12:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zobaczymy co będzie :)
na wig 20 dziennym - pojawił się wisielec, i takie nie idealne objęcie bessy :) - świece pojawiają się przy linii trendu spadkowego co podkreśla ich wagę moim zdaniem.

Drugie okno hossy jest już zakryte, pozostaje pierwsze na 2580 pkt. Co będzie zobaczymy, dolne cienie ostatnich dni pokazują że jakiś tam popyt niżej jeszcze jest.
hs2 / 2008-08-16 17:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zobaczymy co będzie, czy w dół czy w górę bez różnicy byle być po dobrej stronie rynku :)

zniżka na surowcach przyspieszyła nieźle, ostatnio sprawdzałem zależność rynku "bezpiecznego" czyli obligacji,złota itp od rynku akcji. Wszystko to wygląda jak przenoszenie pieniędzy z jednej kupki na drugą aż powstanie górka i tak w kółko :)
hs2 / 2008-08-16 15:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
no dobra, nie podpuszczam więcej :)

Re: ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

hs2 / 2008-08-15 19:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
s&p500 ładnie konsoliduje,z analizy korpusów na 15 minutowym wygląda na to iż spadnie.

Najnowsze wpisy