Forum

Komentarze użytkownika "hs2"

Komentarze użytkownika: hs2

hs2 / 2008-08-22 13:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
te 3 linie to metoda armsa?
dodam że na twoim poziomie jest jeszcze opór z metody ichimoku
hs2 / 2008-08-22 11:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
chyba 2585 :)?
hs2 / 2008-08-22 11:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
S sugeruję gdy zamknięcie świeczki godzinnej nastąpi poniżej 74,85 zł - pod okno hossy. Nad oknem mamy w godzinnym spadającą gwiazdę i wisielca ale okno zmienia ich wymowę.
hs2 / 2008-08-22 11:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
swoją drogą mam w testach nową technikę - ichimoku ale na razie muszę oko przyzwyczaić do natłoku linni tej techniki, w ubiegłej bessie dała ona dobre rezultaty i złapała ostatni trend wzrostowy za ogon większości akcji, problem w tym że ilość informacji o niej jest okrojona więc trzeba trochę angielski pod szlifować :)
hs2 / 2008-08-22 11:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ma technika prosta nie kieruj sie nią bo ja uczeń a nie nauczyciel :)
po prostu jest już sporo sesji rekordowych na kghm, w teorii jest ich od 8 do 12 ale tu dużo zależy od waloru - sesje rekordowe to metoda wyznaczania poziomów wykupienia/wyprzedania znana od ponad wieku w japoni - taki odpowiedni rsi dla przypomienia bo nie każdy świeczkami gra :)
Z reguły jest tak że po 8-10 sesjach formacja odwrócenia która się pojawia ma większa szanse odwrócenia ale do potwierdzenia zmiany trendu na wzrostowy potrzebna jest jeszcze biała ciegiełka na wykresie przełamania trzech linii
hs2 / 2008-08-22 09:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a jak się żona dowie ..... :)
hs2 / 2008-08-21 22:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
odnośnie kghm - rezygnujesz morfe z niego czy też prace nad systemem w toku?

na wykresie przełamania 3 linii 8 spadkowa cegła więc zapowiada sie odwrócenie
na wykresie świecowym 7 sesja rekordowa i chyba twór który można uznać za harami, jeżeli jutrzejsza sesja je potwierdzi to zakupie walor :)
(wszystko dla układu dziennego)
hs2 / 2008-08-21 21:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
coś czuję że duży optymizm morfego ma coś wspólnego z ostatnim dołkiem :)
hs2 / 2008-08-21 21:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a tak, zauważyłem :) Powiem szczerze że wykresy imponujące a materiał do nauki dobry choć przywykłem już do nauki z wykresów morfego.
hs2 / 2008-08-21 21:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie no mój angielski nie taki dobry :) dzięki za info z tą stroną choć przyznam że dosyć sceptycznie patrzę na astrologiczne metody gry na giełdzie które są tu poruszane.
hs2 / 2008-08-21 20:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dzięks i przystępuję do lektury :)
a jeżeli można i masz czas - z angielskich co byś polecił ?
hs2 / 2008-08-21 20:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dzieki :)
ową książką już dysponuję, ale będę ją przerabiał po tym gdy przerobię techniki świec japońskich dokładnie.

Pisałeś powyżej o "Zaawansowanych liczących" - gdzie ich można znaleźć?
hs2 / 2008-08-21 17:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mam taką prośbę kuzynx - czy mógł być machnąć tego typu rysunek dla okresu od początku ostatniego impulsu hossy ? Z góry dziękuję :)
hs2 / 2008-08-21 16:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tzn 30% korekta ostatniej fali spadkowej.
hs2 / 2008-08-21 16:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ropa zrobi chyba to samo co akcje zrobiły na początku bessy dla tego rynku - 30% korekta spadków i horyzontalny a potem dalej spadek jak pisałeś chyba 2 tygodnie temu w okolice 80-90 dol, wczoraj z lekka zapoznałem się z teorią eliota bo sporo wykresów twoich, dawniejszych gabriego i kuzynx łączy ją ze świecami co jest ciekawym połączeniem bo świecki dobre do określenia punktu zmiany trendu i oceny jego siły, mieszanka z teorią fal może być ciekawa no ale to za 3 miechy jak skończę je przerabiać bo trzeba to zrobić dokładnie.

Najnowsze wpisy