Forum

Komentarze użytkownika "hs2"

Komentarze użytkownika: hs2

hs2 / 2008-08-29 16:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
każda stronka jest dobra :) generalnie samej teorii o LOP dużo nie ma, gorzej z praktyką :)

Polecam ci książkę Armsa o wolumenie - jego wskaźnik oceniający rynek po małej przeróbce więcej ci powie niż LOP choć o nim trzeba też pamiętać.
hs2 / 2008-08-29 09:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
anakonda zarobić daje, żaden system nie daje 100% sygnałów, bynajmniej nie zoptymalizowany. Szkoda czasu na dyskusję, wolę w tym czasie odpisać komuś kto chce się tej gry nauczyć niż go marnować. Swoją drogą ludzie gdzieś straty z pozycji muszą sobie odreagować jak nie potrafią ich zaakceptować bo zbyt późno je obcięli.
hs2 / 2008-08-29 08:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zmiany w LOP mogą mieć 4 przyczyny, wszystkie są opisane ładnie na necie, która z nich jest aktualnie musisz sam dojść na podstawie tego co widzisz na wykresie.
hs2 / 2008-08-29 00:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pytanie nie aktualne - już wsio jasne:)

Re: ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

hs2 / 2008-08-29 00:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gabri - zaglądasz do nas jeszcze :)?
hs2 / 2008-08-28 18:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
gram typowo pod AT i wam też polecam na płynnych spółkach, na małych nie znam się ale po lekturze ostatnich 40 stron tematu widzę że tu potrzebne jest coś więcej niż AT do gry w średnim terminie, krótkoterminowo AT jak widzę daje wyniki.

co do monari to jedna ze spółek na której testuję metodę gry na bzwbk - jeżeli opanujecie już w miarę jedną metodę gry warto ją pod testować na czymś innym pod co ją nie projektowano, wtedy wychodzą jej wady. Krzysiek29 - nie do końca mogę się zgodzić, na początku nauki tak mi się też wydawało ale przerabiając kolejno bardziej złożone publikacje zauważasz że te szczyty i dołki mają przyczyny których dawniej nie widziałeś, problem w tym że teorii jest wiele - eliot, świeczki, metoda Armsa oparta na wolumenie, fibonki itp, z reguły którać odpowie na pytanie gdzie kupić(dołek) i jak długo trzymać (zaokrąglony szczyt), wadą jest to że to sama teoria ale w tym temacie są informacji o praktyce a taniej mi uczyć się na błędach innych :)

dzięki za wypowiedzi i do usłyszenia :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

hs2 / 2008-08-28 17:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ostatnio pisałem o monari, dziś zamknąłem tą pozycję z +8% po kilku dniach więc chyba i małe podlegają prawom AT :) Pozdrowienia dla wszystkich.
hs2 / 2008-08-28 16:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wg. eliota mamy wzrostową 4?
hs2 / 2008-08-28 16:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tak na marginesie - na dziennym zamknięcie na dolnym oporze okna hossy ubiegłego trendu :)
hs2 / 2008-08-28 16:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tylko nie ma się tu zbytnio czym wykazywać - w 15 minutowym po zanegowaniu długiego czarnego korpusu ok. 10.15 Wziąłem L ze stopem nieco niżej jego podstawy, zamknięcie trailng stopem na DT do fixu, na fixie pozycja zamknięta bo zysk zadowalający jak na DT. Eliot wskazuje jakiś punkt na 2580 ?
hs2 / 2008-08-28 16:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
eliotowcy byli o 1 dzień szybsi :P
hs2 / 2008-08-28 16:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kilkanaście stron temu - grunt aby dane zaskoczyły :)
hs2 / 2008-08-28 16:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak na dziś skala zwyżki zaskoczyła mnie, zakładałem że ten poziom osiągniemy 2-3 sesje no ale cóż, to trochę zmienia obraz rynku :)

Re: ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

hs2 / 2008-08-28 15:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kiedyś opisałem metodę gry pod dane, jak ktoś skorzystał to sugeruję zamknąć z 32 pkt zyskiem :)
hs2 / 2008-08-28 09:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
no te ładne wzrosty tak mi zasugerowały :)

uwaga na bzwbk, od jakiegoś czasu widzę że jakiś większy gracz puszcza tam spore zlecenia PKC, historycznie robiono to też na tym walorze przy wsparciach klasycznych, podejrzewam że to taktyka cienia o której pisał nisson w świecach.

Najnowsze wpisy