Forum

Komentarze użytkownika "hs2"

Komentarze użytkownika: hs2

hs2 / 2008-09-09 20:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
opcje wyjścia są dwie - jutro od razu zamknąć na otwarciu z no co tu pisać jak na mnie wielką stratą albo rozegrać to i w optymalnym punkcie dnia zamknąć o co nie będzie łatwo po sesji u janków - ty morfe masz doświadczenie więc wiedziałeś kiedy optymalnie tą opcję zamknąć i jaką analizę dla tego interwały zastosować aby wyjść na swoje, ja dopiero to doświadczenie zdobywam - myślę że zamknę całość na otwarciu bo straty trzeba ciąć a ta pozycja nie była w ogóle planowana ewentualnie w zależności od tego jak sesja się rozpocznie zamknę połowę a drugą połowę rozegram moimi prymitywnymi metodami :) grunt to wyciągnąć z tego nauczkę.
hs2 / 2008-09-09 19:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
no namek szybki - może by go fester nazwać ?
hs2 / 2008-09-09 19:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie wiem jakim cudem na moim rachunku od ostatniego fixu była L w dodatku nie jedna :( Zamykałem wczoraj wszystkie pozycje kontraktowe na fixie teraz zaglądam a tu taki zgon :((((( jestem pewny że jej wczoraj nie było, taki zysk poszedł się .... :(:(:(((

Re: ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

hs2 / 2008-09-09 14:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zerknijcie w arkusz zleceń 6 największych - od 14.00 wujki akumulują, chyba będzie zarzucać :)
hs2 / 2008-09-09 11:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie tylko ty :)
hs2 / 2008-09-08 15:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
e tam, jaki szwagier będzie patrzył na analizy małego hs2 który od 2 tygodni po raz pierwszy jest nad kreską, niżej ma całkiem niezły kąsek w postaci anakondy a mam takie wrażenie że tutaj sytuacja jest taka sama jak z systemem reyczakowym - szwagry wiedzą że z tego kącika korzysta trochę osób i możliwe że odpowiednio sterują grą ale to już podchodzi pod teorie spiskowe :))) Bynajmniej więcej analiz dla kontraktów nie robię :P wracam do akcji bo marne me doświadczenie na kontrakty, a że 2 raz mi się udało to czysty przypadek, o jedno wejście bliżej do tego które przyniesie akceptowalną stratę.

Bynajmniej 3 wiedźmy już tuż tuż więc dobry moment do zrozumienia zasad działania nieobliczalnych arbitrażystów :)
hs2 / 2008-09-08 11:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
no jak przejadą to stop zrealizuje on PKC pozycję obcinając stratę.
kilka osób pisało prv o tą analizę więc z tego co obiecałem wywiązuję się, chwalić się bym mógł jak bym w piątek napisał brać L o 16.20 a tak to nie ma czym bo to żadne osiągnięcie.
hs2 / 2008-09-08 11:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak ktoś zaryzykował grę ze mną wariantami sugeruję zacieśnić stop :) u mnie wynosi on obecnie 2556 pkt
hs2 / 2008-09-08 10:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
stop na poziomie 2547 pkt obecnie na fw20 :)
hs2 / 2008-09-08 10:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wariant 3 w realizacji od otwarcia, zrealizowałem połowę pozycji, drugą połowę męczę do końca dnia trailingiem.
hs2 / 2008-09-07 20:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
każdy się uczy - jak eliot to pytaj kuzynx bo to lokalny spec od niego, szefów kącika pytaj o konkretne sprawy a najlepiej o poziomy docelowe i anakondowe tudzież bardziej złożone kwestie wskaźników :)
hs2 / 2008-09-07 16:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
który wybierze nie ważne, ważne aby jeden z 3 pod który są wyliczone pozycje :)

Co do s&p to ostatnio zerkam na ten walor ale generalnie trzymam się miesięcznej analizy morfego bazującej na strukturze a co do wigu to ciekawy pomysł, w sumie jeszcze na nim świeczek nie badałem a może warto to zrobić i dobrać wskaźniki korelacji między w20 a wig, to może być ciekawa metoda :)
hs2 / 2008-09-07 16:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hmm masz rację, o cudofixie zapomniałem, od jutra będę sporządzał drugi wykres metodą tradycyjną na kartce który wywali cudofixy przez jakiś miesiąc, później porównam rezultaty, szczęśliwym trafem mamy niebawem 3 wiedźmy więc działania arbitrażu będą nasilone, po 3 wiedźmach powinny wrócić do normy zatem okres do tego typu testu pierwsza klasa :)
Dzięks ururu za wskazówkę :)
hs2 / 2008-09-05 23:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
bynajmniej jak na wykresie jest jakiś waszym zdaniem punkt błędny to krytykujcie od razu ze wskazaniem gdzie a ja chętnie zerknę w ten poziom szukając w nim błędu lub oceniając go, w końcu człowiek uczy się na błędach :)
hs2 / 2008-09-05 23:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
90% traci na giełdzie, mam nadzieję że będę w tych 9% rycerzy Jeday :)))))

swoją drogą przy poziomach dinapoliniego dosyć szybko uświadomiłem sobie że to długa droga ale jej zasady są tu ładnie opisane w kontekście.

Najnowsze wpisy