Forum

Komentarze użytkownika "hs2"

Komentarze użytkownika: hs2

hs2 / 2008-09-18 15:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
3 wiedźmy jutro, co do obrotów to nie takie duże ale zobaczymy co będzie na fixie :)
hs2 / 2008-09-18 15:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
gospodarz już pisał że gra uznaniowo :)
hs2 / 2008-09-17 23:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

ja zaranie przerabiam

bez zaranie :p nie wiem jak ten wyraz tam wszedł :P
hs2 / 2008-09-17 23:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wiesz formacji jest generalnie ok . 76 (zerknij na bossa.pl - tam jest sporo rysunków), ja zaranie przerabiam spokojnie formacje 2 świecowe w tępie 1 formacja = 1 tydzień szukania jej na wykresach i jej negacji.

Nisson opisał metodę rozpoznawania wymowy grupy świec chyba na początku jako świeca łączona, dołóż do tego rozpoznanie formacji w kontekście całego rynku a zwłaszcza ostatnich okien a uzyskasz odpowiedź :)

Przekażę ci taką radę jaką dał mi doświadczony trader, często pisze się to na forach więc chyba mogę to i tu napisać - analizuj wskaźniki (formacje) na różnych walorach - zmiennych, ulegających trendom itp.
hs2 / 2008-09-17 22:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czemu twoim zdaniem jest dziwna?

Re: ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

hs2 / 2008-09-17 18:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mały spam ale ku rozwojowi więc usprawiedliwiony :P

IDM organizuje bezpłatne szkolenia na dniach w większych miastach polski. Zastanawiam się czy nie wziąć w piątek wolnego i nie skoczyć do Gdańska bo szkolenie jest bezpłatne a nigdy na takim szkoleniu nie byłem - trwa ono 7 godzin, jak za free to czemu nie? Brał ktoś z was udział w takich przedsięwzięciach? Co o tym sądzicie?
hs2 / 2008-09-17 18:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hańba memu niewprawionemu oku, wczoraj przełamano odwróconym młotem poziom wsparcia dolnego okna hossy bo wyznaczał je cień a nie ostatnia świeczka. Dziś potwierdzono przełamanie, no nic, kolejny błąd do dziennika błędów :)
hs2 / 2008-09-17 18:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6665ad7a73802cc9.html

klasyczny trójkąt na wigu, potencjał spadkowy w rejonach 35 600 - 34 200 - Co sądzicie o tej klasycznej formacji w tym wypadku o wymowie kontynuacji ?
hs2 / 2008-09-17 10:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
znikam do pracy - jeżeli stop was z bzwbk nie wywali to jest pozycja średnioterminowa na 3-4 dni, przy zysku ok 2 - 3% sugeruję realizację części pozycji aby pokryć prowizję + stop, resztę nękać trailingiem lub mionium najniższej 3-4 godzinnej świeczki. w zasadzie już chodzi po 154 :)
hs2 / 2008-09-17 09:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie fala 6 tylko 3 :P
wbk jest odwrotnie skorelowany z wig-banki na chwilę obecną.

Re: ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

hs2 / 2008-09-17 09:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/66fc410e0e7d0025.html

i tak nie skorzystam z możliwości zagrania na wbk - jesteśmy nad oknemhossy, jeżeli odbijemy będzie 5-cio falowy impuls w górę, jeżeli spadniemy czeka nas jeszcze fala 6 lub kontynuacja 3 do poziomu fibo 262%

Prywatnie zaryzykował bym zlecenie po 152 zł ze stopem ciasnym ok. 150 zł gdybym mógł :)
hs2 / 2008-09-16 23:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
co będzie zobaczymy, pamiętaj ze teraz dzielny Japończyk budzi się i widzi zieleń parkietu s&p :)
hs2 / 2008-09-16 16:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wypowiedzi pani B traktujcie jak trening gry - w tym przypadku chodzi o sianie zwątpienia i niepewności w kierunek oraz osłabianie zaufania do systemu - doprowadzenie do tego obniża skuteczność gry więc przeczytajcie je i zastanówcie się jakim osoba pisząca je musi być człowiekiem i czy odnosi ona sukcesy na giełdzie na drodze świadomej gry czy na drodze błędu - popełnienie błędu nie zawsze jest obarczone stratą ale zawsze długoterminowo do niej prowadzi.
hs2 / 2008-09-16 15:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie martw się to tylko pieniądze :)

Niestety panowie kończę gre realnymi pieniędzmi bo są one bardzo niespodziewanie potrzebne na operacje bliskiej osoby. No cóż miło było tak pozarabiać, teraz zostanę kartkowym teoretykiem bo na pewno z tej gry nie zrezygnuję i za kilka lat jak coś uda mi się odłożyć dołączę ponownie do gry real :)

Dzięki morfe z wskazania anakondy, cały jej profit z ostatniej pozycji zrealizowany przed chwilą, depo + wczorajszy zysk z no nameka pójdą na bezcenny cel, ktoś ci wiele zawdzięcza i na pewno kiedyś się odwdzięczy o ile będzie miał jak.

Tymczasem łapcie profity i co by zagranica tak nas nie rabowała !!!!!

Re: ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

hs2 / 2008-09-16 12:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak ktoś z was gra na Bz Wbk niech uważa, od jakiegoś czasu obserwuję ten walor i ktoś tu się bawi kursem jak chce - przed paroma minutami spreed był ponad 4 zł czego na tym walorze nie notowałem jeszcze a akurat zamykałem poranną ofertę po 159, obecny spreed to niecałe 2 zł (spreed czyli różnica między ofertą kupna a sprzedaży)

Najnowsze wpisy