Forum

Komentarze użytkownika "hs2"

Komentarze użytkownika: hs2

hs2 / 2008-08-26 14:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
swoją drogą bardzo mocno dziś rzuca kontraktem na s&p
hs2 / 2008-08-26 14:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
navi miał bym kilka pytań o tą metodę,widzę że stosujesz ją już jakiś czas, teorie jej podałeś kilka stron temu, mam jej wydruk ale nasunęło mi sie kilka spostrzeżeń - jakiś mail dyżurny masz? ewentualnie wrzucił bym je w temacie bo może inni z tego skorzystają.
hs2 / 2008-08-25 23:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
byle mieć S-kę
kuzynx - twój nr gg jest ściśle tajny czy do ujawnienia celem wymiany informacji :)?
hs2 / 2008-08-25 23:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie zapominajmy o miesięcznym ABCD na s&p narysowanym uprzednio przez morfego(układ miechowy) gdzie Poziom docelowy D jest w okolicy 1070 - 1170 pkt.

Re: ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

hs2 / 2008-08-25 22:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
w sierpniu zacząłem pracę nad systemem o którym kiedyś tu pisałem
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/03b858330939ee9e.html

morfe stwierdził że nie ma co się podniecać i warto kontynuować stwierdził słusznie

System nieco przerobiłem - poprzednik nie zajmował stratnych pozycji - tzn zawsze miał wejścia udane na większości spółek , nowy jest luźniejszy ma pozycje stratne ale uwzględnia wolumen, system podąża za trendem, to jego główna koncepcja.

przed godziną odbył się pierwszy test moje zdziwienie to ogrom %, przed chwilą przełożyłem na wykres ten system jako wskaźnik i przeliczyłem ręcznie, wyniki są w większości takie same.

spółki wig20:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ff8248ecf596011.html
cała gpw:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c42d477ab9ab2cd.html

system oparty jest na podążaniu za trendem nie ufam temu systemowi bo jest za piękny aby był realny, czeka go miesiąc testów na wirtualnym kapitale i miesiąc na moim. System zwie się Karolina bo podoba mi się to imię :)

Pewnie podczas testów wyjdzie jakiś babol więc nie ma co się nakręcać lepiej mieć do tego dystans, zmieniałem parametry w zakresie 5-15% ale wyniki testu nie zmieniały się znacznie - gdy spółki dające większe stopy zysku dawały mniejsze w ich miejsce wchodziły inne. jedyne co daje ogromne straty to spółki poniżej 10 gr jak mewa i fon.

poniżej test dla 3 letniej hossy - polnord za moment będzie przeliczany bo kwota inwestycji to 10 000, nie wieżę że wyszedł z tego 1 mln zł po 3 latach więc na tej spółce znajdzie się babol na pewno :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb774fb937c7e555.html
hs2 / 2008-08-25 19:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hehe to co drugi to tu elektronik widzę - ja na elekroenergetyce z informatyką techniczną siedzę, morfe z tego co wiem elektronik :)
Niech zgadnę - teoria obwodów lub coś o tej nazwie w wrześniu ?

Re: KGHM

hs2 / 2008-08-25 18:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kghm - zerknijcie na wykres roczny od początku, tam jest ostatnia faza hossy/1 faza bessy
Od strony at , możliwy jest ruch powrotny do 80 zł i dalsze spadki. przecież te akcje rosły przez ostatnie 5 lat i wzrosły 15 krotnie sporo prawda:? tylko czy nie za sporo?
hs2 / 2008-08-25 18:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kawałek dywidendy daje :)
hs2 / 2008-08-25 18:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
byle bez warunku przejść i udaną reaktywację opić :)
tak z ciekawości - co studiujesz?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

hs2 / 2008-08-25 18:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich
zainteresowały mnie ostatnie wypowiedzi, przeglądając ostatnie kilka stron widzę że jest grupa grająca na średnich spółkach i mniejszych którymi zainteresowałem się przeglądając od jakiegoś czasu ten kącik.

Co sądzicie o spółce Monnari? Technicznie wygląda ciekawie.
hs2 / 2008-08-25 18:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
oki, po 22.00 dam ci znać na mail.

hmm no jakiś czas temu był odnośnik do odpowiedniego rysunku S&P - wiesz o którym pewno piszę - ten o jednym z docelowych poziomów spadków, patrząc trzeźwym okiem w kalendarz chyba nadchodzi pora na jego realizację do rejonów października. Dobrze że nie mam kampanii wrześniowej na studiach :)
hs2 / 2008-08-25 17:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ale to że pytania cię ominą nie znaczy że nie padną - 3 metoda analizy jaką dokładnie przerobię to ta teoria choć świeczki i wolumen dają dobre rezultaty ale nie będę się do nich tylko ograniczał bo rynek się zmienia:)
hs2 / 2008-08-25 17:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zdobycie go to nie problem :) zapytam jednak morfego czy zgadza się na jego podanie tobie, myślę że będzie za ale wypada się upewnić - jak możesz podaj e-mail bo gdzieś mi wcięło a pytania o eliota niestety a może na szczęście czasowo cię ominą bo mam 2 rodzaje analiz do przerobienia po drodze - wolumenu i o zastosowaniu fibo na rynku. (wiadomość wyślę po godz. 22.00 bo na s&p ciekawie a nie chce przeszkadzać morfemu w grze)
hs2 / 2008-08-25 17:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
co by wiadomo było o czym mowa :
http://bossa.pl/edukacja/kontrakty/na_waluty.html
:)
hs2 / 2008-08-25 16:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
podczas ustalania - czyli mowa o TKO yayurek - chyba tydzień temu TKO na bzwbk był o 70% wyższy, po 1 minucie spadł do normy także wtedy chyba każdy system dał by sygnałzakupu. W tym wypadku jeżeli chcesz zajmować pozycję z anakondą złóż zlecenie z limitem ceny odpowiednim lub poczekaj na dogrywkę i na niej zakup akcje jeżeli system zajmie pozycję w fazie ustalania kursu zamknięcia.

Najnowsze wpisy