Forum

Komentarze użytkownika "kokar"

Komentarze użytkownika: kokar

kokar / 2009-04-20 19:46 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Chowają w skarpety ...
kokar / 2009-04-20 08:13 / portfel / Cienki gracz giełdowy
To była moja pomyłka :/
kokar / 2009-04-20 07:56 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj Krzysztof
Pozdrawiam i życzę udanych inwestycji.
kokar / 2009-04-19 20:24 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj.Myślę że to dobry portfel,zresztą w obecnej sytuacji nie ma spółek które nie będą rosły,jedne mniej drugie bardziej.W kilkuletniej perspektywie szykuje się nowa hossa,grubasy czekają tylko na drugie ogniwo podwójnego dna i w górę wiec mogą być jeszcze spadki ale w bliskim terminie tylko.Tak uważam

Pozdrawiam
kokar / 2009-04-18 15:41 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Rynek pomimo wielu niesprzyjających okoliczności m.in trudności w kredytowaniu i dość wysokich cen w porównaniu ze średnią krajową na tle europy trzyma się mocno.Nie sądzę żeby tylko deweloperzy maczali w tym palce,dochodzą również Ci którzy wykorzystując słabego złotego nakupowali mieszkań pod pozniejszą sprzedaż lub wynajem.Wydaje mi się że na duże wzrosty (rzędu 50%) to już miejsca nie ma,nawet jak poprawi się sytuacja ogólnoświatowa,tempo wzrostu zarobków ma spadać a i coraz większe bezrobocie się szykuje,hmmm nawet jeśli będzie ok to wzrosty cen wymusiłyby kredyty na 40 50 lat kto o zdrowych zmysłach po ostatnich zawirowaniach wezmie taki kredyt...choć nic nie wiadomo
kokar / 2009-04-18 15:08 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Mam na myśli mieszkanie w bloku do 50 m2

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-04-18 15:00 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witajcie
Co sądzicie o inwestycji teraz w nieruchomości?Ceny bardzo nie spadły jak można by się wcześniej spodziewać tylko w tym problem że nikt nie publikuje wykresów średnich cen uwzględniając regiony i wolumeny sprzedaży,więc nie można samemu zrobić analizy technicznej a opierać się tylko na artykułach sponsorowanych.
Z góry dziękuje za komentarze

Pozdrawiam Gospodarza i Kącikowiczów
kokar / 2009-04-17 08:06 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Jeszcze jest centrostal i zeneris i coś wspominał o bbicapnfi
kokar / 2009-04-17 08:05 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Co mogę powiedzieć,portfel wyśmienity.Sam miałem spisać jakie spółki są w nim ale Krzysiek już skasował i nie zdążyłem.Z tego co pamiętam jest armatura,cpenergia,jw constr. lcc,trakcja,stalexport,wilbo ... reszty nie pamiętam.Uważam Krzyśka za wielkiego inwestora i z pewnością przyszłego multimilionera(poprzez skromność pewnie zaprzeczy ale w przyszłości wspomni moje słowa),rynki w bessie jak i hossie oferują bardzo wiele światłym umysłom.Fajnie że do kącika zaglądają tacy ludzie.Chylę czoło ...
kokar / 2009-04-16 19:50 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Cały czas uważam że w obliczu nadchodzącej inflacji akcje trzeba mieć długoterminowo.
Pozdrawiam
kokar / 2009-04-16 19:37 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj
Jednym z nich jestem ja,traktuje to jako kare za chciwość liczyłem na konsolidację na tamtych poziomach do maja ale cóż pociąg już kawał odjechał ...
kokar / 2009-04-15 18:54 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj
To prawda jedna metoda nie neguje drugiej,obie zastosowane właściwie przyniosą zyski a niewłaściwie straty.Grunt to wyeliminować emocje jakie towarzyszą tej "zabawie" jeśli to się osiągnie to to już pół sukcesu...hmmm z tym że apetyt rośnie w miarę jedzenia.Ja 90% tego co straciłem to przez emocje,ostatnio poległem na walutach,właśnie poprzez emocje.

Pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-04-15 15:33 / portfel / Cienki gracz giełdowy
AT to wielkie narzędzie i nie można go lekceważyć.Uważam że to jedyne pole gdzie wszystko widać wyraznie,umiejętność odczytywania formacji w połączeniu ze średnimi kroczącymi wolumenem i obserwacja wykresów na wielu rynkach jednocześnie daje możliwość odczytywania akumulacji i dystrybucji z dość dużą dokładnością.Oczywiście że liczą się fundamenty są niewątpliwie bardzo istotną jak nie najistotniejszą cześcią układanki tylko kto z nas zna całą prawdę,widzi obraz taki jaki jest w rzeczywistości,inżynieria finansowa daje dziś takie możliwości zakłamywania rzeczywistości że głowa mała.Aspekty astro - szanuję Krzyśka i jego poglądy dlatego ufam że i to jest potężny oręż - sam się na tym nie znam
kokar / 2009-04-14 20:03 / portfel / Cienki gracz giełdowy
grunt to chłodne oko ... jak w pokerze ;-)
kokar / 2009-04-14 19:59 / portfel / Cienki gracz giełdowy
I został,zyski juz na wielu spółkach są dość pokazne,na ropie rysuje się formacja W na złocie M indeksy np wig 20 ORGR technicznie ciekawie to wygląda

Najnowsze wpisy