Forum

Komentarze użytkownika "kokar"

Komentarze użytkownika: kokar

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-03-02 13:23 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Wciąż euro nie jest drogie,polski złoty spada w przepaść
kokar / 2009-03-02 08:42 / portfel / Cienki gracz giełdowy
I podobnie jak wy też to mam w dupie bo siedzę na euro hehehe :-)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-03-02 08:40 / portfel / Cienki gracz giełdowy
tak jak przewidywałem wczoraj,frontalnego ataku na złotego ciąg dalszy.Myślę ze w tym tygodniu przebije poziom 5 PLN za EURO a do wejscia do ERM2 bedzie po 8 PLN za EURO i przy takim kursie wejścia do korytarza przy sredniej krajowej 230 EURO z dziadów europy dostaniemy nowy status - nędzarzy europy.a potem kryzys się skończy i będzie wszystko cacy heheh :-)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-03-01 20:48 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Jutro ciąg dalszy deprecjacji złotego,dzisiejsze "nie" w sprawie węgier niewiele tu zmieni.Hmmm oprocentowanie lokat znów zaczyna rosnąć,obawiam się że będą chcieli zatrzymać złotówki którymi uwalili jej kurs i ciąg dalszy zabawy.Hmmm nikt mi nie wierzy że będzie jak pisałem wielokrotnie,to też dobry prognostyk.No i wypowiedz Roubiniego

http://www.notowany.pl/artykul/6739/czy-bomba-wybuchnie

tytuł mówi sam za siebie.Niedobrze to widzę,jutro spadki na GPW pewne
kokar / 2009-02-26 16:27 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Ja nie mam nic i też buuuuuu
kokar / 2009-02-26 16:03 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Ciekawa formacja wyrysowała się na EUR/PLN pomiędzy 10 a 14 :-)
kokar / 2009-02-26 16:01 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj
Będą czerwone lub zielone,jeśli nie będą czerwone to będą zielone a jeśli nie będą zielone to będą czerwone .... lub czarne :-)

Pozdro
kokar / 2009-02-26 15:58 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Hehe :-)
kokar / 2009-02-25 22:30 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Hehe to co piszą i gadają w telewizji to jeden wielki KIT zaciemnianie oczu,zasłona dymna innymi słowy pranie mózgu manipulacja.Jedno tylko widać prawdziwe,u sterów pozostają ci sami ludzie,jak nie w sejmie to w europarlamencie a jak nie w europarlamencie to np. jako doradcy goldman sachs :-)
kokar / 2009-02-25 22:23 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Nie piszę tego by namawiać kogokolwiek.nigdy nie namawiałem i nie będę namawiał na zakup akcji walut czy czegokolwiek innego.Po prostu w życiu realnym nie mam za bardzo z kim o tym pogadać a forum Biga wydaje się sensownym miejscem do popisania o swoich poglądach,przemyśleniach ... tak po prostu
kokar / 2009-02-25 22:17 / portfel / Cienki gracz giełdowy
O prywatyzacji szpitali nie wspomnę ....
kokar / 2009-02-25 22:12 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Dokładnie ...
kokar / 2009-02-25 22:11 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Nie .... wnioskuje to po sile trendu wzrostowego na EUR/PLN niespotykanej jak dotąd.Na poziomie około 4 PLN za EURO liczyłem na korektę ale się przeliczyłem.Wszelkie opory pokonywane są bez trudu trend ma się bardzo dobrze i nawet gdy będzie słabł starczy na wspomniany poziom.W planach prywatyzacja sektora energetycznego,kluczowego z punktu widzenia strategicznego przecież można go wziąć "za darmo" dlaczego grubasy mają wzmacniać złotego ....

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-02-25 22:01 / portfel / Cienki gracz giełdowy
http://www.sfora.pl/Mc-Donalds-podnosi-ceny-na-biednych-przedmiesciach-a3228


Hehehe nie tknąłbym tego ich syfiastego jedzenia nawet jakby mi dopłacali .... po podwyżce :-)
kokar / 2009-02-25 21:51 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Tak było zawsze i tak bedzie zawsze.Ponury jest ten świat oparty na oszustwie i obłudzie...

Najnowsze wpisy