Forum

Komentarze użytkownika "kronopio"

Komentarze użytkownika: kronopio

kronopio / 2009-02-02 22:14 / Bywalec forum
scandisk to program narzędziowy pod windą, chyba chodziło o sandisk :)

Re: Giełdowe dołowanie

kronopio / 2009-02-02 21:32 / Bywalec forum
No niemcy mówią nie dla otwarcia rynku pracy dla Polaków.
W hameryce planowane wyrzucenie kupy szmalu na infrastrukturę itp ale budowy tylko z hamerykańskiej stali, cementu ... Czyli odpowiada to wprowadzeniu ceł tak jak w okresie wielkiego kryzysu. Każdy zamyka swój kramik i martwi się o siebie. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie wesoło.

Re: W gospodarce USA nie tak źle, na giełdach gorzej

kronopio / 2009-02-01 01:04 / Bywalec forum

2009-01-31 23:15:50 | 195.24.77.* | kwa...rk
ona gada bzdury kiedys pisala ze nosi 33 wiosen... chyba ze... bo ona tak pisze...
tak o wlasnie pisze dwoiscie


hehehe Ona pisała o 33 rocznicy - Ty kwarku zrozumiałeś że urodzin a jej chodziło o rocznicę ślubu hehehe :). To się nazywa relatywizm odbioru wypowiedzi :) albo niedookreślenie :) Ja w każdym bądź razie wtedy zrozumiałem dobrze :)
kronopio / 2009-01-31 17:16 / Bywalec forum
hehehe widzę że nie mam do czynienia z literatem tylko z rzeźnikiem, któremu wszystko się kojarzy z juchą (zachęcam do poszukania na google na temat kronopio - może dobrze trafisz)
kronopio / 2009-01-31 17:14 / Bywalec forum
hehehe... założę się że teraz grzebiesz po historii moich postów ... hehehe cieszy mnie to że zagospodarowałem Ci trochę czasu ... heheh
Bywaj ... bez odbioru :)
kronopio / 2009-01-31 17:05 / Bywalec forum
errata: z tymi 80% to przesadziłem - tylko 40%
kronopio / 2009-01-31 17:02 / Bywalec forum
ehhh ... i ile zarobiłeś na tej lokacie 6%, 7%, 8% Panie Gruba Rybo??? Taki leszcz jak ja od paździenika dzięki tej całej zwałce zarobił ok 80% na walucie (uwzględniając spred). Nie siedzę w akcjach od 1.5 roku, tylko obserwuję nikogo nie pouczam ani gnoję tylko za to że uważa że będzie inaczej niż ja myślę.
Nawiasem mówiąc to forum bardzo dużo straciło ze swojej świetności od kąd pojawili się tacy jak ty. Czasem zastanawiam się czy nie napisac wtczki pod przegladarkę aby mógł sobie dodać osobników twojego pokroju do listy zabanowanych podczas przeglądania tego forum (dzięki temu mógłbym sobie odfiltrowywać Grube Ryby)
Jak będę miał chwilę to stworzę coś takiego ak by był ktoś chętny na taki bajer to proszę dać znać może mnie to bardziej zmotywuje.

Re: W gospodarce USA nie tak źle, na giełdach gorzej

kronopio / 2009-01-31 16:41 / Bywalec forum

2009-01-31 16:24:34 | jaroslaw74 [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
pogrzeb w opcjach internetowych wyszukiwarki tam jest ustawianie poziomu
zabezpieczeń może to to, pzodrawiam MAKSIA i jego końcówkę kapitału po zupełnie
koślawym i nieudolnym DT , nie polecam nikomu z czytających tego typu próby
inwestowania pieniędzy bo to fikcja literacka przy wyraźnym trendzie spadkowym
spekulacja na DT jest ryzykowna prawdopodobieństwo trafienia jest znikome
powiedziałbym niemożliwe unikajmy. Pozdr


widzę że kolega mamy tu nowego wspaniałego anala który w 5 miesięcy nadrobił wszystkie braki z zakresy giełdy i inwestowania w akcje ;)


2008-08-25 11:42:09 | | jaroslaw74
ja inwestuję długoterminowo przez fundusze i uśredniam wartości jednostek narazie mnie to nie zawodzi,

2008-08-25 08:37:28 | | jaroslaw74
... Ja gram tylko na funduszach i wychodzę na tym napewno lepiej aniżeli tworząc samemu portfel inw. nie uważam się za żadnego znawcę giełdy ale widziałem takich koleśi któych giełda nauczyła pokory Ciebie to też czeka
kronopio / 2009-01-31 16:29 / Bywalec forum
a skoro twierdzisz że wiekszośc z Twojego środowiska woli z aneksami to dlaczego takiemu Gantowi wogle się takie mieszkania nie sprzedają? To tylko potwierdza teorię że te mieszkania zakupiono z myśla o wynajmie.
kronopio / 2009-01-31 16:26 / Bywalec forum
ehhhh chyba się dobrze nie zastanowiłeś albo za czasów studenckich rodzice Twoi byli na tyle bogaci że stac Cie było na wynajmowanie całego mieszkania. Wynajmujesz w mieszkanie 2 pokojowe na 4 osoby (2 pary studenckie) to chciałbyś aby to Tobie przypadł pokój z aneksem kuchenym? Chciałbyś aby w nocy ktoś szlajałby się po twoim pokoju bo mu się zachciało napić zimnej koli z lodówki??? Takie mieszkania mają na starcie duży minus. No chyba że sie nastawiasz na wynajmowanie mieszkania małżeństwu z 1 dzieckiem. Ale zmiejsza to pole manewru,
kronopio / 2009-01-31 14:13 / Bywalec forum
na piętrach 1-4 jest tak jak opisałem lekkim wyjątkiem jest piętro 5 (są jeszcze 2 wolne z osobną kuchnia ale 2 dni temu były jeszcze zarezerwowane). Innych lokalizacji faktycznie nie przeglądałem

Re: W gospodarce USA nie tak źle, na giełdach gorzej

kronopio / 2009-01-31 13:45 / Bywalec forum
Parę dni temu ukazała się informacja że developer Gant sprzedał wszystkie budowane przez siebie mieszkania - wystarczyło obniżyć tylko ceny i poszły jak bułeczki. Przeglądnełem jego oferte i tak nie dokońca wszystkie ale mniejsza o to. Co innego mnie zastanowiło. Weżmy sobie np taką lokalizację:
http://www.gant.pl/CMS/Kamienna/3p.html
Wszystkie sprzedane mieszkania w stosunku do tych niesprzedanych zasadniczo różnią się tylko tym że te sprzedane mają kuchnię osobno a te niesprzedane mają aneks kuchenny. Dlaczego te z osobną kuchnia mają takie wzięcie? Bo są łatwiejsze do wynajmu np dla studentów. Jak przejrzycie sobie inne piętra tego budynku to na wszystkich jest identyczna struktura sprzedaży. Czy nasz developer czasami nie kupił sam od siebie te mieszkania pod wynajem? Zaznaczam cena w tej lokalizacji nie spadała drastycznie z ok 8.tyś/m2 do 6.5,
kronopio / 2009-01-28 23:26 / Bywalec forum
np bardzo wyraźna interwencja była na COMEXie o 4 rano czasu NY
kronopio / 2009-01-28 23:22 / Bywalec forum
powrót do złota jako środka płatniczego jest praktycznie niemożliwy już prędzej wprowadzenie parytetu złota w $.
Generalnie od kilku dni na Au widać było wyraźnie interwencje aby za bardzo nie szlo w górę. Więc może coś za tym stoi.
kronopio / 2009-01-28 23:14 / Bywalec forum
heheh no tak im by się przydało takie wzmocnienie własnej waluty :)

Najnowsze wpisy