Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-06-13 10:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam :)

Pozdrówka :)
marlowe / 2007-06-13 10:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nawet wydaje się bardzo ciekawy na DT...
marlowe / 2007-06-13 10:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
już jest do kupna :)

Re: Uwielbiam zapach napalmu o poranku

marlowe / 2007-06-13 10:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A BBD się wreszcie jednak odbija. To mnie cieszy.

Re: Uwielbiam zapach napalmu o poranku

marlowe / 2007-06-13 10:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ciekawa sesja dzisiaj. Byki się nieźle bronią mimo wszystko... Myślałem że na pysk z miejsca polecimy...
marlowe / 2007-06-13 08:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no przecież sam się zastanawiałem wczoraj czy nie kupić.... I nic do akcjonariuszy fona nie mam.
marlowe / 2007-06-13 08:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o właśnie
marlowe / 2007-06-13 08:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
przynajmniej jak coś walnie to wiemy, gdzie jest najbardziej wrażliwy kapitał :D

Re: Uwielbiam zapach napalmu o poranku

marlowe / 2007-06-13 08:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich. Dla mnie to co się dzieje na takich fonach i pcguardach dowodzi tylko jak wielu jest nowych inwestorów, albo ignorantów na giełdzie. A może się mylę....

Re: Negatywna wymowa sesji

marlowe / 2007-06-12 21:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
W piątek Znikną z notowań PDA BBI development, w wyniku asymilacji z akcjami. Jak przewidujecie kurs? BBD jest już chyba bardzo blisko wsparcia...
marlowe / 2007-06-12 21:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
święty spokój dla STX?
marlowe / 2007-06-12 21:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No jest jeszcze opcja, że ktoś głupi kazał im się sądzić, a teraz ktoś mądry powiedział: "dajecie ciała jako państwowa instytucja - wyp...dalać."

;P;P
marlowe / 2007-06-12 20:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
przetargi. Zamknięte koperty. Prawo. NFOŚ z umowami ze skarbem państwa nie ma nic do rzeczy.
marlowe / 2007-06-12 20:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jeszcze inaczej. Dwie opcje:
1. nie drutowali kursu, tylko próbowali coś ugrać dla siebie. Nie udało się - to wychodzą - i tak mają zysk.
2. Ktoś większy namówił szefów funduszu za odpowiednią opłatą do drutowania kursu, by w ostatniej chwili przed wzrostami kupić taniej.

Obie opcje są dla mnie pozytywne mimo wszystko, a innej nie widzę.
marlowe / 2007-06-12 20:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wydaje mi się, że NFOŚ po nieudanej akcji z Atlantią (Autostrade), po prostu zabiera zabawki i idzie do innej piaskownicy. Moim zdaniem to bardzo dobra wiadomość po blamażu funduszu. A że po cenach rynkowych? A jak inaczej miał sypać? Wcześniej liczył na pozytywne rozwiązanie sprawy. Teraz zdali sobie sprawę że dali dupy i wychodzą. Piją nawarzone piwo. A innych cen niż rynkowe osiągnąć nie mogli przecież :D

Najnowsze wpisy