Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-06-12 20:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No ja tu jestem i uważam, że to bardzo dobra wiadomość. Czemu mali mają jutro sypać? Przecież to, że NFOŚ zmniejsza zaangażowanie w STX jest świetną wiadomością, zwłaszcza po problemach jakie fundusz stwarzał Stalexportowi ostatnio.
marlowe / 2007-06-12 12:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie wiem czy znajdą... Ale życzę szczęścia...
marlowe / 2007-06-12 12:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pakietówki? dobra. To też bierzemy pekacem. Pogadam jeszcze z Zenonem i będzie git :D
marlowe / 2007-06-12 12:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dobre. Jestem za. Szczegóły dogadamy poza forum, bo się jakaś agnencja rządowa przyczepi. Wpiszesz mnie na listę?

Re: Straty (prawie) odrobione

marlowe / 2007-06-12 12:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
To najlepsze giełdowe forum na świecie. :D Portfel mi leci na pysk, a ja siedzę i już mnie brzuch boli ze śmiechu...
;P:P
Ale już sobie idę. Trzeba trzymać fason, popatrzyć na wykresy, zrobić sobie spacer. Przespać się może wreszcie....
Ale wrócę


]:-)
marlowe / 2007-06-12 12:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Boże...
marlowe / 2007-06-12 12:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Widzisz? Trochę humoru i po marazmie ;D
marlowe / 2007-06-12 12:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No to robimy ściepę i im pokażemy
marlowe / 2007-06-12 12:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pewnie. Zapomniałeś dodać wielkie skromne umysły ;P
marlowe / 2007-06-12 12:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
hehehe :D Zbieżność myśli :D
marlowe / 2007-06-12 12:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
eee... czerwony? kwaśny? nie... czekaj, na pewno zgadnę... półsłodki? Butelkowany? Zakorkowany?

Nie wiem... Znaczy jaki jesteś? ;D
marlowe / 2007-06-12 12:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zawsze można oddać rodzinę w jasyr, chałupe zastawić i spróbować walnąć pekacem wszystko co można na giełdzie, oczywiście buy. Takiego kozaka jeszcze nie było ;P
marlowe / 2007-06-12 12:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A jak zareaguje kot perski z kremem rama bonjour? Albo samica kota z pełnowymiarową kanapką, z szyneczką serkiem żółtym i pomidorkiem (takie też spadają na złość najlepszym do dołu)
Będą potrzebne fundusze na badania, nie ma co...
marlowe / 2007-06-12 12:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
To może kup Ponar pekacem? :) Albo Stalexport? Albo BBI dev? Albo wszystkie? Najważniejsze w tej strategii jest właśnie walnięcie z pekaca :P
marlowe / 2007-06-12 12:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
znaczy zapłacą za koncesję, żeby móc jeszcze więcej wydać na poszukiwanie, a potem nie wiadomo czy znajdą? Dobrze kombinuję?

Najnowsze wpisy