Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-06-12 08:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
banderola? Nigdy w ten sposób o tym nie myślałem, że jest obskurna. Ale skoro właśnie poruszyłeś ten temat... Przyjrzałbym się banderoli i zastanowił, czy mi się nie podoba, ale jej nie mam :D:D
marlowe / 2007-06-12 08:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ewakuują budynki? :D:D
marlowe / 2007-06-12 08:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ktoś tam słusznie stwierdził, że zbierają żniwa efektu cieplarnianego, do którego w znacznej mierze się przyczyniają. A może w końcu wezmą się w garść i ograniczą emisję spalin? Z resztą, czemu mnie to martwi? Przecież w Holandii nie mieszkam... Niedługo może być tylko żal lodowców alpejskich... Narty na trawie to doprawdy nie to samo....
marlowe / 2007-06-12 08:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dzięks :)
marlowe / 2007-06-12 08:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Chwileczkę. To znaczy, że w stronę NY zmierza wielki huragan? Czy ten sekretarz po prostu uważa, że NY powinien być przygotowany na wszystko i na tym chce popularność budować?
marlowe / 2007-06-12 08:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
widzę, że znasz to od podszewki :D
marlowe / 2007-06-12 08:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Inlander. Przerzuciłem się na niego z Bacardi bo mocniejszy jest.
Cholera, właśnie zauważyłem, że nie ma banderoli....
marlowe / 2007-06-12 08:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Spróbuję się za jakiś czas położyć. Czekam aż mnie znuży patrzenie w monitor. Naprawdę chciałbym się przespać do 11-stej trochę. Myślałem, że tyle rumu mnie uśpi. Przecież to pół litra osiemdziesięciowoltowego trunku, w przeliczeniu to jak litr 40% rumu. No powinno mnie zmóc czy nie?
marlowe / 2007-06-12 08:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Cześć Warren :)
problem w tym, że mierzenie ciśnienia mnie nie uśpi :/
marlowe / 2007-06-12 08:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witaj Magdaleno :)
marlowe / 2007-06-12 08:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Znaczy jak? Kładłem się już kilka razy i nie mogę zasnąć. Faktycznie to może wynikać z wysokiego ciśnienia (tyle papierosów!). Ale jak się ten dzień może skończyć dla mnie?

Re: Straty (prawie) odrobione

marlowe / 2007-06-12 07:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzień dobry. Dzisiaj mam dosyć ciekawy nastrój... Grałem w C&C 3 - Tiberian Wars całą noc. Wypiłem przy tym połowę litrowej butelki rumu 80% z coca colą i wypaliłem paczkę szlugów. Położyłem się o 5 nad ranem, a wstałem o szóstej rześki jak skowronek. O co hossi? Co się ze mną dzieje?


;P
marlowe / 2007-06-11 19:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
właśnie. Wydaje mi się, że Elektrim tylko udaje zagrożonego. Może specjalnie chcą kurs zaniżyć. Hehehe. Może sobie Elka kupię?
marlowe / 2007-06-11 18:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Przynajmniej pozostawiają pewność, że dobrze te pieniądze wykorzystają. Wiedzą czego chcą i jak to osiągnąć, a to podstawa. A skoro ma nie być dywidendy, to ciekawe czemu Elektrim się na to zgodził, kiedy mu grozi upadłość...
marlowe / 2007-06-11 18:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Rozumiemy się. W zupełności. I oczywiście słuszna uwaga.
Gdyby EL upadł, to chyba syndyk będzie udziały w Rafako sprzedawał? Czy to może mieć wpływ na samą spółkę kotłową?

Najnowsze wpisy