Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2009-03-21 19:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
i vice versa :)
marlowe / 2009-03-21 18:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
tu się zgodzę

Re: GPW: Spokój wygrał ze strachem

marlowe / 2009-03-21 18:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dziewczyny się malują :) Lubię na to patrzyć... Zaraz wracam.
marlowe / 2009-03-21 18:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
masaż stóp ;P
marlowe / 2009-03-21 18:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wystarczy, że ze mną mieszkają... Robić nie zamierzam, mam inne zajęcia :))) Przyjemniejsze :D
marlowe / 2009-03-21 18:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
eee.... to trwa już kilka lat :))) Współlokatorka, dziewczyna, koleżanki :)))
marlowe / 2009-03-21 18:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
w rzeczy samej :)) i sałatki :))
marlowe / 2009-03-21 18:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Czy to znaczy, że zrobiłem z nich kumpli?
marlowe / 2009-03-21 18:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
mam kilka takich koleżanek :)))) Ktoś musiał mi w domu posprzątać przed imprezą :) wyprać firanki i te rzeczy :)

Re: GPW: Spokój wygrał ze strachem

marlowe / 2009-03-21 18:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ćwierć wieku minęło... Dziwne... Nie pamiętam, jak się rodziłem, ale to podobno natura procesu (Battlestar Galactica :D )
Impreza dziś startuje za półtorej godziny. Finlandia Redberry i Wyborowa Exquisite się chłodzą... Jak przystało na jednego z właścicieli Total Games, będę się bawił totalnie.

Życzę Wam wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, wysokich stóp zwrotu, małego haremu i ogólnie powodzenia z okazji moich urodzin!

Chlup :)

Re: Wiedźmy będą siedzieć cicho

marlowe / 2009-03-20 08:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dobranoc. Trzymajcie się ciepło (ty też Longu, stary druhu :) ).
Stawiam, że dzisiaj przyaatakujemy wzrostowo. Bez jakichkolwiek powodów, po prostu strzelam w ciemno :)
Do następnego
marlowe / 2009-03-20 08:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie wiem kto ma rację. Próbuję tylko jakoś to wszystko wziąć na logikę i na spokojnie...
marlowe / 2009-03-20 08:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
uratowali? Powiedziałbym, że odroczyli to co mamy teraz i przez nich to teraz takie ma rozmiary...
marlowe / 2009-03-20 08:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o tak, nacieram jak pitbull :) czy bullpit :))) OK, idę już spać i Cię nie męczę. Dyskusja była sympatyczna, bardzo dziękuję za udział :)
pozdro Longu
marlowe / 2009-03-20 08:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
O ile pamiętam w czasie kryzysów z lat 20, 50, czy 80, prezydenci byli biali. Więc co ma do tego Obama? Kryzys się Stanom należał jak psu buda, bo ostatni był w latach 80 taki podobny. A, że tam trafiło na Obamę a tu na PO? Równie dobrze mogło trafić na każdego.

Najnowsze wpisy