Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2009-04-20 20:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dolus eventualis - sprawca przewiduje skutki i się na nie godzi. Mieści się to w ramach winy umyślnej. Powinni oskarżyć o morderstwo.

Re: Nie było szans uniknięcia przeceny

marlowe / 2009-04-20 20:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Coś tak czuję, że powinienem getin sprzedać jak miałem na nim 70%... I nie podoba mi się ten zapach... Jutro wywalę może, zależy jak będzie. Jeszcze się ponad 50% uchowało. To i tak sporo.... Ciekawe co będzie jutro. Jest tu gdzieś wyrocznia - Kenobi? Nie wieszczy armagedonu przypadkiem? Bo bym wiedział, że trzeba trzymać...
marlowe / 2009-04-16 21:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
cieszymy się

Re: 8 tysięcy jajek za średnią pensję

marlowe / 2009-04-12 10:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jełopy... 3200 BRUTTO dzielicie na jajka? A od kiedy się do ręki dostaje brutto? Po odjęciu zusów i podatku dostaniesz na rękę jakieś 2000zł a za to kupisz 5000 jajek. Durnie...
marlowe / 2009-04-11 21:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a jakżeś to zrobił(a)???
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - do not push me.]
marlowe / 2009-04-11 17:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
sam właśnie nie wiem... Do porządnej ceny, na jaką getin zasługuje, jest jeszcze daleko... Ale można sprzedać i za te pieniądze odkupić więcej po zwale, która na pewno niedługo nadejdzie (niezaleznie od tego, czy będzie korektą wzrostów czy powrotem do trendu spadkowego)
marlowe / 2009-04-11 17:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zobacz w mój portfel :) Getin mnie rozbroił :)) Chyba sprzedam...
marlowe / 2009-04-11 16:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
oczywiscie że nie. I prawie na pewno jeszcze spadnie. I może nawet będzie 30-stoletnia bessa. Ale to nie znaczy, że tacy Japończycy nie zarabiali na giełdzie podczas ostatniej hossy, która dla nich może i była tylko korektą długoletniej bessy, ale wzrosło sporo.
marlowe / 2009-04-11 16:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
http://tnij.org/c7or

Re: To będą pogodne święta dla inwestorów

marlowe / 2009-04-11 16:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jednak Krosno jeszcze trochę pociągnie... No proszę, info teraz po wzrostach o 200%. I będziecie mi wmawiać, że ten kryzys jest wielki. Taaaa... Najpierw leciała giełda potem pisali że kryzys (gdzieś po kilku miesiącach). Hossę zwykle ogłaszają po kilkunastu miesiącach. Możecie czekać na niższe ceny :) Ja wtedy dokupię :D

Re: To będą pogodne święta dla inwestorów

marlowe / 2009-04-11 16:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zdrowych i wesołych jaj.
marlowe / 2009-04-08 09:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Po części się zgadzam. Przypomnę tylko że w czasie drugiej wojny światowej Niemcy uważali Polaków z ruchu oporu za terrorystów.
marlowe / 2009-04-07 22:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kraków
marlowe / 2009-04-07 22:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
również serdecznie pozdrawiam :)
marlowe / 2009-04-07 21:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
są :)

Najnowsze wpisy