Forum

Komentarze użytkownika "studentMIM"

Komentarze użytkownika: studentMIM

studentMIM / 2008-07-25 19:41 / Tysiącznik na forum
odpowiedziałem już na tą wypowiedź powyżej
studentMIM / 2008-07-25 19:34 / Tysiącznik na forum
Ok. Sorry. Mój błąd
studentMIM / 2008-07-25 19:10 / Tysiącznik na forum
Jeśli trochę pomyślisz, to wpadniesz na pomysł, że możesz poszukać dziennikarza, który zechce Twoje sensacje opublikować. A taki praktycznie na pewno się znajdzie (zwykła statystyka; szukaj chociażby w Rzeczpospolitej).
P.S. Nie mam nic wspólnego z młodzieżówką PO i nie palę marihuany. A Twój komentarz jest obraźliwy i po prostu nie na poziomie
studentMIM / 2008-07-25 16:17 / Tysiącznik na forum
bułki (przynajmniej w Warszawie) nie zdrożały. Poza tym można jeść ryż. A tak poza tym chleb też zdrożał mniej niż wzrosło średnie wynagrodzenie (lub ew. podobnie)
studentMIM / 2008-07-25 16:16 / Tysiącznik na forum
MIM - Matematyka, Informatyka i Mechanika
jestem studentem pierwszych dwóch z tych (studia jednoczesne)
Nie przeczę, że tam jest napisane błędnie, ale nie jest to istnotne
studentMIM / 2008-07-25 15:10 / Tysiącznik na forum
Inflacja, to wzrost cen.
Niektóre ceny rosną niektóre maleją. I w sumie wychodzi 5%. To normalne w gospodarce. Nie można kierować się pojedynczymi produktami, bo to do niczego nie prowadzi. Jeśli zdrożało to, co teraz kupowałeś, to po prostu przestaw się na coś innego, co tak nie kosztuje.
A tak wracając do tematu, to ogólnie jest lepiej, bo statystyczny obywatel za swoją płacę może więcej kupić
studentMIM / 2008-07-25 14:42 / Tysiącznik na forum
wybacz, ale to nie matematyka, a bardziej język polski. Matematyk zwykle nie przejmuje się takimi sformułowaniami, jeśli tylko czytelnik (inny matematyk) wie o co chodzi.
studentMIM / 2008-07-25 14:40 / Tysiącznik na forum
Myślę, że nie stosują cenzury, a po prostu wywalają komentarze obraźliwe. I należy to robić. Aby poziom dyskusji nie zrównał się z poziomem na forach onetu
studentMIM / 2008-07-25 14:39 / Tysiącznik na forum
jest poprawiony. Już jest napisane "4,4 lub 4,6"
studentMIM / 2008-07-25 14:37 / Tysiącznik na forum
wydaje mi się, że wartościowo. Ilościowo byłoby bez sensu.
studentMIM / 2008-07-25 14:37 / Tysiącznik na forum
Nie oskarżaj, jeśli nie wiesz.
To nie są jakieś trudne zagadnienia, więc pewnie wiedzą (mam na myśli ludzi z money.pl, a nie polityków)
studentMIM / 2008-07-25 14:34 / Tysiącznik na forum
Nie no, Ty oczywiście z tylko sobie znanych źródeł wiesz, że inflacja jest inna. Może ujawnisz skąd czerpiesz dane. Może my też się dokształcimy
studentMIM / 2008-07-25 14:33 / Tysiącznik na forum
Drożyzny nie ma, bo ceny wzrosły o mniej niż 5 %. A że jest lepiej, to oczywiście. Przeciętne wynagrodzenie wzrosło zdecydowanie mocniej niż ceny
studentMIM / 2008-07-25 14:16 / Tysiącznik na forum
co za mania z tą lustracją?
Uwierz, że jest także trochę sędziów, którzy są za młodzi, aby podpadać pod lustrację.
A jeśli zauważysz nadużycia u sędziego, to idź do dziennikarzy
studentMIM / 2008-07-25 14:13 / Tysiącznik na forum
Jak nie są godni, to głosuj na kogoś innego. Jeśli takiego nie ma, to stwórz nową partię

Najnowsze wpisy