Forum

Komentarze użytkownika "studentMIM"

Komentarze użytkownika: studentMIM

studentMIM / 2009-12-07 11:43 / Tysiącznik na forum
Wybacz ale prawdopodobieństwo takiego zdarzenia ja u Romana Kluski jest bardzo niewielkie (szczególnie jeśli nie masz kontaktów z politykami).
Ponadto nie skażą Cię na karę więzienia za spowodowanie wypadku, jeśli w jakiś rażący sposób nie przekraczałeś przepisów (np. 200 km/h na ograniczeniu 40 km/h), a wtedy już Ci się to należy.
Więc skoncentrujmy się na meritum nie na odosobnionych, bardzo wyjątkowych przypadkach
studentMIM / 2009-12-07 11:34 / Tysiącznik na forum
Jak bydło nie. Jednak więzienie nie powinno być odpoczynkiem, ale KARĄ, co za tym idzie nie potrzeba wygodnych więzień i można zmusić więźniów do pracy. Podkreślam: to nie wakacje, ale kara
studentMIM / 2009-12-07 11:32 / Tysiącznik na forum
Porządny obywatel nie zostanie skazany. Jeśli zaś popełni się przestępstwo (spowodowanie podatku po pijanemu, kradzież pieniędzy), to oczywiście trzeba się liczyć z konsekwencjami
studentMIM / 2009-12-05 10:00 / Tysiącznik na forum
Zastanawiam się, czy Ty naprawdę nie zauważasz, że PO próbuje tu rozmyć sprawę w tej komisji.

O sprawie lobbowania na rzecz Totalizatora Sportowego (państwowej firmy z definicji uprzywilejowanej przez państwo) też możemy pogadać, ale nie powinno być to tematem działań komisji, bo przez to nie nie wykryje się niczego na temat prawdziwej (aktualnej) afery
studentMIM / 2009-12-04 21:49 / Tysiącznik na forum
Chodziło mi o nadawanie osobom sztucznych nazwisk (bez jakiejkolwiek poparcia faktami) wyraźnie w celu wywołania negatywnych emocji wynikających z antysemityzmu

P.S. MIM jest od nazwy wydziału, a nie od mima ;P

Re: Wassermann i Kempa wykluczeni z komisji

studentMIM / 2009-12-04 19:19 / Tysiącznik na forum
Typowa farsa. Pytanie(retoryczne), gdzie przy tym wszystkim są niezależne media?
studentMIM / 2009-12-02 21:11 / Tysiącznik na forum

Ja chodziłem, ale szybko ksiądz mnie wygonił i nasłał kuratorium i szkolnego
psychologa.

Widzę, że niezłe z ciebie ziółko było.....


W dodatku religia to zła nazwa przedmiotu, powinno być "religia rzymskokatolicka",
religia insynuuje, jakby to było religioznawstwo albo coś takiego.

Gdyby było "religioznawstwo" to tak by sugerowało. Tymczasem jest religia, co sugeruje, że (ja się na nią decydujesz) to jest to religia wyznawana przez Ciebie/Twoich rodziców
studentMIM / 2009-12-02 20:42 / Tysiącznik na forum

Masz problemy z rozumieniem słowa pisanego

Nie, Ty masz problem z pisaniem sensownie.
Religia w szkołach była przed komunizmem i po nim, co obala Twoją tezę

Reszta to banialuki bez żadnego pokrycia faktami, uzasadnieniem czy czymkolwiek podobnym (ja też spędziłem w szkole kilka(naście) lat)
studentMIM / 2009-12-02 20:36 / Tysiącznik na forum

Religia w szkołach to relikt komunizmu

Ciekawe tylko, że lekcji religii w PRL w szkołach nie było i wprowadzono je w 1990 roku...

Reszta wypowiedzi - paplanina bez ładu i składu
studentMIM / 2009-12-02 20:33 / Tysiącznik na forum
Palenie na stosach czarownic rzeczywiście miało miejsce i było to wypaczenie (nikt nie twierdzi inaczej)

Co do targowicy, to nie wiem, co masz na myśli...
studentMIM / 2009-12-02 20:32 / Tysiącznik na forum
Bycie związanym jest relacją symetryczną

Śmieszny jesteś, idealista i konfomista zarazem

uzasadnij
studentMIM / 2009-12-02 20:30 / Tysiącznik na forum
Ale:
1. To rodzice decydują czy dziecko idzie na religię
2. Dzieci (normalnie) wbrew pozorom nie są takie głupie...
studentMIM / 2009-12-02 20:13 / Tysiącznik na forum
Coraz więcej ludzi na religię nie chodzi (w moim liceum była to połowa). Poza tym jeśli odruchy stadne ograniczają Twoją wolność, to nie świadczy to najlepiej o Tobie...
studentMIM / 2009-12-02 20:11 / Tysiącznik na forum
Poziom jest związany z człowiekiem, nie tylko z poglądami
studentMIM / 2009-12-02 20:10 / Tysiącznik na forum
Nie można, tak samo jak nie można (legalnie) zrezygnować z płacenia abonamentu telewizyjnego, podatku na misje zagraniczne armii, podatku na nauczanie przedmiotu "integracja europejska" i wielu innych

Najnowsze wpisy