Forum

Komentarze użytkownika "studentMIM"

Komentarze użytkownika: studentMIM

studentMIM / 2010-10-19 13:10 / Tysiącznik na forum
"świr" - bardzo podobne do Niewiadomskiego.
To nie była osoba, która w imię PiS zamordowała kogoś z "układu", ale ktoś, kto zabił ludzi z PiS wierząc, że są oni źródłem wszelkiego zła (jak podobne do dzisiejszych "elyt").
Jeśli wierzysz, że

już prezes PiS bardzo o to się stara i dba by polaryzować społeczeństwo, wykluczać jedne grupy, dzielić.

to albo nigdy nie czytałeś GW i nie wiesz, co oni piszą, albo też jest to Twoja jedyna lektura...
studentMIM / 2010-10-19 12:25 / Tysiącznik na forum
Czyżbyś chciał powiedzieć, że PiS specjalnie podesłał kogoś, kto zabije im ludzi w biurze poselskim?
Jeśli naprawdę w to wierzysz, to co te media robią ludziom z myśleniem?

Re: Atak na biuro poselskie PiS. Nie żyje co najmniej jedna osoba

studentMIM / 2010-10-19 12:24 / Tysiącznik na forum
Widać tu podobieństwo do sprawy Narutowicza.
Oczywiście skala jest zupełnie inna, bo tu nie zginął prezydent, ale mechanizm podobny. A każdego życia szkoda...

Re: Umowa gazowa wreszcie ostatecznie uzgodniona

studentMIM / 2010-10-18 20:03 / Tysiącznik na forum
Dobrze, że podpisali umowę na 12 a nie na 30 lat. Zawsze to bezpieczniej.
studentMIM / 2010-10-18 16:20 / Tysiącznik na forum
To chyba wymagałoby posiadania przez Ciebie podpisu elektronicznego ;P
studentMIM / 2010-10-18 16:07 / Tysiącznik na forum
???
chyba zapomniałeś umieścić treść w swojej wypowiedzi;P
studentMIM / 2010-10-18 16:01 / Tysiącznik na forum
To nie szantaż, a stwierdzenie faktu (przypomnienie nauki KK).
Idąc Twoim tokiem rozumowania, jeśli ktoś powie, "jak skoczysz z mostu bez zabezpieczenia, to się zabijesz", to znaczy, że Ciebie szantażuje.
studentMIM / 2010-10-18 15:57 / Tysiącznik na forum
Rolą biskupa, jak każdego księdza jest przypominanie nauki Kościoła.
studentMIM / 2010-09-04 16:16 / Tysiącznik na forum

Może kogoś nie stać na to, żeby wyjechać do Wawki i
tam studiować na "ambitnej" uczelni i zostaje mu tylko "miejscowy" uniwersytet?

Bez przesady. Jeśli jesteś dobry to poradzisz sobie pracując w weekendy w Macu(pół etatu) i będzie Cię stać na utrzymanie (choć nie na jakimś super poziomie).

A to, że ktoś jest
najlepszy nawet na takim UwB też chyba świadczy o tym, że się przykłada, bo za
siedzenie na tyłku nie ma się piątek

Ale aby taką średnią mieć na UW trzeba się bardziej napracować. I to jest niesprawiedliwe.

Orientowałam się u źródła i np na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UwB najwyższe
stypendium to 300 zł.

Z tego co wiem, na Prawie UW nie jest lepiej. Na moim wydziale chyba da się osiągnąć 100 zł więcej ;)

Re: Jesteśmy rekordzistami Europy w liczbie fotoradarów

studentMIM / 2010-09-02 14:25 / Tysiącznik na forum
Przeliczanie ilości fotoradarów na kilometry autostrad jest idealnym przykładem, że jeśli chce się manipulować liczbami wyliczając dziwne wskaźniki, to jest to proste.

Tylko tytuł artykułu w money.pl jakoś dziwnie popiera wypowiedź polityka - manipuluje faktami.
studentMIM / 2010-08-26 13:42 / Tysiącznik na forum

ZUS lepiej gospodarzy

Jeśli dobrym gospodarzeniem nazywasz zapisywanie na papierze, że "kiedyś wypłacę Ci x", to pewnie masz rację;P
studentMIM / 2010-08-24 20:46 / Tysiącznik na forum
Oczywiście nie powinnaś utrzymywać cudzych dzieci. Ale te dzieci (ani ich rodzice) nie powinny także utrzymywać Ciebie w przyszłości.
cytat]
A czyj to bachor? Państwa czy rodziców?

rodziców - między innymi dlatego państwo nie powinno się wtrącać w jego wychowanie.
studentMIM / 2010-08-24 20:44 / Tysiącznik na forum
600 zł na jedzenie?
Ja w Warszawie na jedzenie wydaję nie więcej 200 -250 zł. W sumie z przejazdami do domu i noclegiem uzbierało się wprawdzie ok. 1000 zł, ale jedzenie nie jest tu znaczącą częścią.
No chyba, że ma się duże co do niego wymagania...
studentMIM / 2010-08-05 07:15 / Tysiącznik na forum

Skad te zagranczne nieprzyjane uniwersytety mialy by
wziac material dowodowy do przeprowadzenia analizy?

Z tego samego miejsca, z którego Ty i inni mówiący, że "to jest oczywiste" go bierzecie. Jeśli Wy macie do tego dostęp (i mi niby cytujesz te dane), to czemu te inne uniwersytety by go nie miały?

jej jalowosc sam
wprowadziles nie chcac dyskutowac o faktach

Jej jałowość pojawiła się gdy napisałeś "WTC1 i WTC2 zawalalo sie w ok 9 sekund", co zostało podważone zarówno przez filmik, jak i wiadomości z Wikipedii, a Ty nie chciałeś uznać błędu.
Filmików nie mam czasu (i rzeczywiście chęci) oglądać. I rzeczywiście mało jestem zainteresowany spiskami wokół zamachu w USA.

Dyskusję uważam za skończoną i już nie będę odpisywał
studentMIM / 2010-08-05 01:11 / Tysiącznik na forum

Zarty sie ciebie trzymaja.
Myslisz ze jakis uniwersytet ktory zyje z dotacji
rzadowych bedzie popieral badania ktorych celem jest
udowodnienie za rzad maczal palce w 911.

Uniwersytety istnieją nie tylko w USA, ale także w krajach USA nieprzyjaznych, które za takie badania dałyby chętnie kasę...


Podales swoje wyksztalcenie dobrowolnie.
Ja za jezyk cie nie ciagnalem.

tylko zarzuciłeś mi wykształcenie humanistyczne:/
Ja się nie wstydzę swojego wykształcenia, więc oczywiście nie ma problemu;), ale na przyszłość, jeśli chcesz komuś personalnie coś zarzucać, to bądź gotów ujawnić podobną informację o sobie.

A tak na teraz myślę, że dyskusja stała się jałowa. Dobranoc.

Najnowsze wpisy