Forum

Komentarze użytkownika "studentMIM"

Komentarze użytkownika: studentMIM

Re: Trybunał Konstytucyjny o emeryturach: Kobiety nie są dyskryminowane

studentMIM / 2010-07-15 16:30 / Tysiącznik na forum

nie jest dyskryminacją, lecz uprzywilejowaniem wyrównawczym.

że uprzywilejowaniem, to oczywiste. Tylko o co chodzi z tą "wyrównawczością" ?
studentMIM / 2010-07-14 19:54 / Tysiącznik na forum
Ja tam bym powiedział, że dali się sprowokować Palikotowi.
Nie świadczy to najlepiej ani o nich ani o PO
studentMIM / 2010-07-14 12:58 / Tysiącznik na forum
Te wypowiedzi są pewnie teraz szkodliwe dla Kaczyńskiego, ale też chwała mu za to, że nie wykorzystywał tego w kampanii.
studentMIM / 2010-07-13 11:46 / Tysiącznik na forum
To może to dobra okazja do wymiany?

Re: MSZ cieszy się z uwolnienia Polańskiego

studentMIM / 2010-07-13 00:47 / Tysiącznik na forum
Ideę reakcji naszej "elity" oddaje teks Magierowskiego:
http://tinyurl.com/2bkkho4
studentMIM / 2010-07-12 19:27 / Tysiącznik na forum
Tu nie chodzi tylko o bogactwo, aby także o bycie znaną osobą z odpowiednich kręgów:(
studentMIM / 2010-07-11 00:54 / Tysiącznik na forum
Powiedzmy sobie szczerze te 50 % frekwencji to i tak za dużo. Ludzie totalnie nie orientują się i nie interesują polityką, więc NIE POWINNI głosować. Obejrzyj sobie:
http://www.youtube.com/watch?v=IfrvD1m7d28
studentMIM / 2010-07-11 00:52 / Tysiącznik na forum
Teraz mamy "sprawdzam" dla PO. Jeśli przeprowadzi reformy, to okaże się godna zaufania i będę na nich głosował (choć w tych wyborach nie głosowałem). Jeśli zaś tych reform nie przeprowadzi... no cóż, pozostanie głosować na UPR
studentMIM / 2010-07-08 00:33 / Tysiącznik na forum
Ja jestem na nie:
1. Czemu akurat 230? Ja proponuję 100 (okrągła liczba, nie za duża nie za mała)
2. Immunitetu nie można znieść (to jest dmuchanie na zimne, aby utrudnić pojawienie się totalitaryzmu lub monowładztwa). Lepiej jest go ograniczyć do wolności wypowiedzi + ew. uniemożliwienia aresztu
3. Senat jest polską tradycją. Ja bym proponował ograniczenie go do 30 osób (wybieranych osobno od sejmu, na dłuższą kadencję)
4. A tu popieram;)
studentMIM / 2010-07-04 22:12 / Tysiącznik na forum
Umiem czytać ze zrozumieniem. Przymiotnik "powolne" można rozumieć jak się chce i jak chce się interpretować jak Ty, to wyborcy wszystkich partii są na powolnym wymarciu (bo za 50 lat umrą, a najprawdopodobniej do tego czasu pojawi się jakaś nowa partia;)

Zauważ, że najbliższe wybory nie są za 5 lat, ale za rok, więc wiele się nie zmieni. Ponadto za 5 lat także większość starszych osób nie powinno jeszcze umrzeć (a na JK głosowali nie tylko starsi), więc wiele się nie zmieni.

Wydawało mi się, że rozumiesz, że perspektywa 2 czy 3 kadencji to wieczność w polityce dlatego napisałem, co napisałem. Sorry, przeliczyłem się.
studentMIM / 2010-07-04 21:59 / Tysiącznik na forum
Na stronie PKW jest frekwencja częściowa (z 17.00)
studentMIM / 2010-07-04 21:57 / Tysiącznik na forum
Czyli twierdzisz, że 40% aktywnych wyborców jest blisko śmierci? To jest dopiero ciekawa teoria ;P

Re: Komorowski prezydentem

studentMIM / 2010-07-04 21:33 / Tysiącznik na forum
Wynik drugiej tury wyborów idealny. Jest to swoiste "sprawdzam" dla platformy (bo teraz nie mają żadnych sensownych wymówek, aby nic nie robić), a równocześnie druga partia (PiS) odzyskuje siły i zagrożenie długotrwałej monopartyjności państwa zostało zażegnane (lub przynajmniej odsunięte).

Re: Komorowski świeci przykładem jak głosować na wakacjach

studentMIM / 2010-06-30 18:12 / Tysiącznik na forum
Nie znasz się na polityce - nie głosuj:
http://www.youtube.com/watch?v=IfrvD1m7d28

Re: Komorowski: Przywrócę zniżki dla studentów

studentMIM / 2010-06-29 22:49 / Tysiącznik na forum
To się nazywa prawdziwy liberalny gospodarczo kandydat:/

Najnowsze wpisy