Forum

Komentarze użytkownika "studentMIM"

Komentarze użytkownika: studentMIM

studentMIM / 2009-06-24 00:48 / Tysiącznik na forum
Powód do usunięcia komentarza - wulgaryzm. Treść jest prywatną sprawą autora, ale wulgaryzm razi...
studentMIM / 2009-06-23 21:23 / Tysiącznik na forum
1. Jestem na 3 (w sumie to już praktycznie 4) roku, więc sformułowanie "wieczny studencik" jest bez sensu
2. Nie twierdzę, że bez Wyborczej byłby tu raj, ale przez długi czas GW była najsilniejszą opiniotwórczą gazetą (wpływ decyzji politycznych na początku lat 90) i miała bardzo silny wpływ na ukształtowanie kadry mediów. Tak więc twierdzenie o bardzo istotnym wpływie Wyborczej na samodzielne myślenie Polaków są uzasadnione
3. Podnieś trochę poziom wypowiedzi, bo inwektywy świadczą tak naprawdę o piszącym.
studentMIM / 2009-06-23 20:39 / Tysiącznik na forum
Trochę dziwnie brzmi wypowiedź o "wartościach człowieka-europejczyka", gdyż w Europie wiele wartości stało się powoli karykaturą. Zdroworozsądkowe myślenie (nie zainfekowane przez "poprawność polityczną") istnieje na szerszą skalę już tylko w kilku krajach Europy.
Polska pod tym względem też niestety przesuwa się w tą gorszą stronę pod wpływem większości mediów, które "robią ludziom wodę z mózgu". Przecież jak się czyta Wyborczą, to widać iście propagandowy styl pisania:(
Sam kiedyś Wyborczą czytywałem, ale po poprzednich wyborach przejrzałem na oczy (wynikało to między innymi z faktu, że Wyborcza zintensyfikowała swoją propagandowość)

Re: Gałązka: Jola uratuje nas przed Tuskiem?

studentMIM / 2009-06-23 20:28 / Tysiącznik na forum
Jak by to powiedzieć....
z deszczu pod rynnę
studentMIM / 2009-06-23 15:40 / Tysiącznik na forum
Obiecałem, że Ci napiszę, więc ten komentarz świadczy o Twoim poziomie.....
studentMIM / 2009-06-23 15:36 / Tysiącznik na forum
Konkretnie nie pamiętam. To wymaga poszukania i jeśli nikt tego wcześniej nie zrobi, to napiszę Ci pojutrze (po egzaminie).
Trochę jednak zmień ton wypowiedzi, bo teraz to trochę Twoje wypowiedzi wyglądają na wypowiedzi forumowicza z onetu.

P.S. Przenośnia była bardzo delikatna, taka na poziomie dziecka. Jak byś chciał, to byś zrozumiał. Jak nie chciałeś, to Twoja sprawa.
studentMIM / 2009-06-23 15:20 / Tysiącznik na forum
Oczywiście nic nie musisz, gdyż nikt Cię do myślenia nie jest w stanie zmusić (to była przenośnia). Z tego co pamiętam Lewica i PiS chciały podnieść wydatki. A to ZWIĘKSZYŁOBY deficyt nawet względem tego, co teraz mówi Rostowski.

off topic: w sumie zastanawiające, że będąc ministrem finansów, niezależnie czego byś nie robił, to zostaniesz opluty....
studentMIM / 2009-06-23 15:06 / Tysiącznik na forum
Musisz zrozumieć, że opozycja chciała zwiększyć wydatki. A to podniosłoby deficyt jeszcze bardziej...
studentMIM / 2009-06-23 13:13 / Tysiącznik na forum
Mój współlokator w akademiku słucha. Nawet sensowne (dla osoby "zwapniałej" jak ja;) w porównaniu do innych.
studentMIM / 2009-06-23 12:50 / Tysiącznik na forum
Ja w domu mam TVP Kultura, a nie mam Discovery. Tak więc Twoja implikacja nie zachodzi.
studentMIM / 2009-06-23 12:49 / Tysiącznik na forum
Pilsener jestem Tobą wyraźnie zawiedziony....
Wypowiedzi w stylu Ale mam to głęboko są nie na poziomie:(

A tak do tematu: popełniasz popularny błąd - utożsamiasz media publiczne z TVP. A o ile ono spełnia "misję" dość miernie, to Polskie Radio już czyni to lepiej (więc nie można używać braku tej działalności jako argumentu przeciwko finansowaniu PR)
studentMIM / 2009-06-23 00:09 / Tysiącznik na forum
Ty naprawdę wierzysz w to, co piszesz?
Bo jeśli nie jest to celowa propaganda, to partie naprawdę potrafią wmówić ludziom propagandowe frazesy...
studentMIM / 2009-06-23 00:06 / Tysiącznik na forum
Jednoczesne Studia Informatyczno-Matematyczne;)
studentMIM / 2009-06-22 22:28 / Tysiącznik na forum
Myślę, że z moja inteligencją nie ma problemów, o czym świadczą chociażby moje studia.
No ale to nie jest tematem:
Ja nie popieram PO, gdyż chociażby nie głosowałem na nich w ostatnich wyborach. To, że jedno z działań oceniam pozytywnie, nie oznacza, że popieram partię.
Tak więc chyba ktoś inny ma tu problem z rozumieniem tekstu...
studentMIM / 2009-06-22 22:04 / Tysiącznik na forum
Wybacz, ale to co piszesz to jest kompletna "ściema"...
Gdyby nie cięcia budżetowe, to deficyt byłby większy i każde średnio inteligentne dziecko to zrozumie.
Przypominam, że PiS chciał zwiększać deficyt, co dziś odbiłoby nam się dość bolesną czkawką:/
Nie popieram PO, ale ich działania dążą w lepszym kierunku niż propozycje opozycji parlamentarnej.

Najnowsze wpisy