Forum

Komentarze użytkownika "swiezak44"

Komentarze użytkownika: swiezak44

Re: GPW: w dół, w górę i znowu w dół. KGHM w centrum zainteresowania

swiezak44 / 2016-04-11 16:35
Oni realizują jakieś wariackie odbicie. Trzeba dać im się wyszaleć... Ale widze, że DAX już nie bryka tak jak rano.. Wyszedłem już z S z niewielkim zyskiem, bo chce zobaczyć gdzie dojadą amerykanie. Brakuje im sporo kilka punktów do linii wzrostów. Wątpie, żeby ją przekroczyli. MAm trudności z odczytaniem tych nowych formacji. NA DAX-ie spadkowy niedźwiedz, ale SP500 to nie wiem..

Re: GPW: w dół, w górę i znowu w dół. KGHM w centrum zainteresowania

swiezak44 / 2016-04-11 16:37
Nie. Na DAX-ie też nie wiem.

Re: GPW: w dół, w górę i znowu w dół. KGHM w centrum zainteresowania

swiezak44 / 2016-04-11 17:29
W USA zabawa w sprawdzanie mikro-wsparć, mikro-oporów i mikro band.. Ale siły do wzrostów nie widać. takie powolne osuwanie, walka o każdy punkcik..

Re: GPW: w dół, w górę i znowu w dół. KGHM w centrum zainteresowania

swiezak44 / 2016-04-11 17:57
Nie da się nic ugrać, bo kręcą się w miejscu. Nie mają ochoty ani rosnać ani spadać. JEdyne wyjście to grać za mniej i wysoko ustawiać stop loss-y, bo inaczej na pewno je wezmą..

Re: GPW: Polska drugą Japonią... dzisiaj na giełdzie. PKO BP straci przez...

swiezak44 / 2016-04-11 18:04
Przenieśli grę trochę wyżej i drobią, drobią, drobią.. to spekulacja.

Re: GPW: Polska drugą Japonią... dzisiaj na giełdzie. PKO BP straci przez...

swiezak44 / 2016-04-11 22:00
Dziś mieliśmy popis mataczenia na giełdach. Chodzili tak , że wywalało każdemu SL, raz w jedną raz w drugą stronę. Przy takiej grze, przy day tradingu drobny inwestor jest bez szans, bo musi zarobić jeszcze na prowizję, a oni nie. Najbardziej mi szkoda, że ustawiłem za blisko bandy SL i go zeżarło, jakby wiedzieli , że tam stoi..a był ustawiony wyżej, tylko zmieniłem. Parę stów straciłem, ale już wiem, żeby unikać takiej gry: Dziesiątki razy sprawdzają wsparcia na tym samym, niewielkim obszarze, niepasujące formacje, tworzą nowe coraz mniejsze, przerwane niektóre bandy, nagłe wyciągi lub zjazdy.. Jedyny sposób to zająć jedną pozycję, niewielką, SL ustawić daleko i się tego trzymać..

Re: GPW: Polska drugą Japonią... dzisiaj na giełdzie. PKO BP straci przez...

swiezak44 / 2016-04-11 22:05
Panowie, uwaga z S bo na DAX-ie i SP500 byki dziś wyszły.

Re: GPW: Polska drugą Japonią... dzisiaj na giełdzie. PKO BP straci przez...

swiezak44 / 2016-04-12 00:11
A może masz racje. Wczoraj zrobili byczka w USA, ale dziś wygląda na początek niedźwiedzia. Poza tym na kontraktach przekroczyli jeszcze bardziej linię wzrostów- ostatnią, najniżej pochyloną. Jak od niej odejdą w bok, albo w dół to już nie ma siły , musi być zjazd. Dziś mnie tak skołowali przez cały dzień, że prawie tego nie zauważyłem. Ropa też chyba na max. Jutro będą potrzebowali atomowego wybicia, żeby znów przejść tą linię. Jeśłi nie to mamy mocną jazdę w dół. Albo się od niej odbiją i mamy jazdę. Pewnie ją sprawdzą jeszcze raz PS. A ja miałem fajnie ustawine na DAX na 9730, ale SL dosłownie 3 punkty za blisko bandy i skokiem mi zeżarło. :((((((((((((( Czy ten niefart się kiedyś skończy??? Strasznie dzisiaj kręcili..

Re: Sporo wieści o inflacji. Eurodolar nadal przy czternastce

swiezak44 / 2016-04-12 08:38
Oj znowu mi wychodzi z AT, że odbicie może być kontynuowane i że celem na DAX-ie jest poziom aż 9935, lub minimalnie poniżej. Musieli by najpierw przebić lokalne opory i zrobić jeszcze jednego byczka. To by znaczyło powrót do wzrostów także w USA. Sytuacja nie jest taka oczywista, uważajcie. Giełda w USA nie ma siły do wzrostów, prawda, ale spadać tez jakoś nie chce. To jest podejrzane.

Re: Giełdy w USA i Chinach tracą. Na ropie nowy szczyt

swiezak44 / 2016-04-12 08:44
Generalnie mamy do czynienia z powtórką z 14-30 grudnia 2015, kiedy DAX podążął równolegle, pod linia wzrostu. Teraz jest tak samo. Z punku widzenia AT potrzebny jest jakiś mocny szczyt, żeby to powstrzymać. DO tego wszytkiego dochodzi jeszcze mataczenie w USA.

Re: Giełdy w USA i Chinach tracą. Na ropie nowy szczyt

swiezak44 / 2016-04-12 08:51
Mamy powtórkę sytuacji z końca grudnia na giełdach DAX i SP500. NAwet poziomy są te same. Poziom 2034 na kontraktach na SP500 jest krytyczny. I ten sam co wtedy.

Re: Giełdy w USA i Chinach tracą. Na ropie nowy szczyt

swiezak44 / 2016-04-12 09:01
Zostało im tylko ostatni raz mocno podbić DAX-a, i można zjeżdać, bo szczyty już są dawno zrobione. Podbiją go gdzieś wysoko, ale pod 9935.

Re: Giełdy w USA i Chinach tracą. Na ropie nowy szczyt

swiezak44 / 2016-04-12 09:50
Widzicie, znów ta sama dziwna gra co wczoraj. Kręcenie się w miejscu.

Re: Giełdy w USA i Chinach tracą. Na ropie nowy szczyt

swiezak44 / 2016-04-12 10:05
A skąd wiesz ,że dziś beda spadki? Ja w to wątpię. Według AT DAX pójdzie jeszcze sporo w górę. A my za DAX-em.

Re: Urodziny giełdy. Nastroje na GPW są raczej ponure

swiezak44 / 2016-04-12 10:22
To jest taka sama zagrywka jak wczoraj. NAjpierw w dół potem ostro w góre. Lepiej zamknij juz pozycję na tych S.

Najnowsze wpisy