Forum

Komentarze użytkownika "swiezak44"

Komentarze użytkownika: swiezak44

Re: GPW: To na razie drugi najsłabszy tydzień w tym roku

swiezak44 / 2016-04-07 10:40
O! Już zrobili cel minimum na DAX-ie. Bardzo szybko i bardzo łatwo. Na miedzi jednak trzymają się tego wąskiego kanału, odbili się od górnej bandy.

Re: WIG20 odrabia straty z pierwszej części tygodnia

swiezak44 / 2016-04-07 12:56
Ale dowalili z a miedzią.. Ciekawe co się stało?. Nie spodziewąłem się takiego obrotu sprawy.. To mocno utrudniło odbicie, ale juz jest prawie dolna banda, więc powinno iść w górę.

Re: WIG20 odrabia straty z pierwszej części tygodnia

swiezak44 / 2016-04-07 13:01
Jaka relatywna siła?? Ten przepłacony indeks w socjalistycznym, skolonizowanym kraju ma miec jakąś siłę?? Po prostu trochę się zapędzili niektórzy w swoich mrzonkach, dlatego tak wysoko poszło. Założe się, że dziś DAX pójdzie w górę, a WIG20 zostanie tam gdzie jest albo spadnie. Tak grubasy wychodzą z akcji?

Re: WIG20 odrabia straty z pierwszej części tygodnia

swiezak44 / 2016-04-07 13:11
Mogłaby już odbić ta miedź, bo tak to nie wiem o co grają. Czy o przetrwanie, czy mają jakiś wyższy poziom w planach???

Re: WIG20 odrabia straty z pierwszej części tygodnia

swiezak44 / 2016-04-07 13:16
Sytuacja jest poważna, a Ty sobie tak żartujesz??? Takich to podziwiam :)))))

Re: WIG20 odrabia straty z pierwszej części tygodnia

swiezak44 / 2016-04-07 13:21
W 15 minut zrobili zwałę. Nawet nie zdążyłem dobiec do komputera..

Re: Średnie spółki wciąż mocne. Blue chipy osłabły

swiezak44 / 2016-04-07 14:22
Kurcze, zawsze coś wymyślą.. Teraz miedź pełznie po dolnej bandzie, DAX stoi nad przepaścią ..i niedługo ruszy USA. Zauważyłem, że zawsze starają się o 14.00 doprowadzić do patowych sytuacji, a potem czekają na USA. To już któryś raz. Teraz tylko cud może uratować DAX i nas przed spadkami, ale co to za problem dla amerykanów. Nie sprawdzą drugi raz szczytów przed spadkiem?? To po co ta wczorajsza walka była??? Inna sprawa, że utworzyła się tam lokalna formacja głowy z ramionami, czyli odwracajaca trend...Chyba trzeba cudu, żeby to dlaej rosło..

Re: Średnie spółki wciąż mocne. Blue chipy osłabły

swiezak44 / 2016-04-07 14:23
DAX wystrzelił w górę. Albo cud, albo ostatnie podrygi przed zwałą.

Re: Średnie spółki wciąż mocne. Blue chipy osłabły

swiezak44 / 2016-04-07 14:52
Co to za zagrywki dzisiaj wymyślają. Miedź nigdy w ten sposób nie spadała. Od bandy w 15 min??? O co tu chodzi? Albo mataczą i chca wciągnąć ludzi na S, a potem odbicie. Obstawiałem wyższy poziom na DAX-ie, a zrobili minimalny i coś kombinują..

Re: Średnie spółki wciąż mocne. Blue chipy osłabły

swiezak44 / 2016-04-07 15:34
To podpucha.

Re: Kolejna sesja na GPW pod znakiem spadków

swiezak44 / 2016-04-07 19:16
To jest trochę za proste, żeby teraz poleciało. Zwróćcie uwagę, że DAX zaparkował mniej więcej tam gdzie wczoraj. A powinien niżej, jeśłi mamy krach. Zobaczcie jak łatwo wystrzelił rano w górę. Przez półtorej godziny zdobył pierwszą bazę, i pewnie ciągnął by dalej, gdyby nie ta miedź. A miedź jest teraz 2,61% tańsza niż wczoraj. Oczywiście taki spadek miedzi musiał mieć swoje konsekwencje, ale DAX jest dokładnie tam gdzie wczoraj, a miedź jest teraz oparta na poszerzonej, dolnej bandzie, gotowa do odbicia. Stany też jakoś nie mogą przebić zdecydowanie wsparcia na SP500 2044. Taki spadek miedzi musiał się przełożyć na giełdy, ale bardziej zdusili tym dzisiejsze odbicie , niż wywołali krach.

Re: Kolejna sesja na GPW pod znakiem spadków

swiezak44 / 2016-04-07 21:57
Już nie aktualne...

Re: Kolejna sesja na GPW pod znakiem spadków

swiezak44 / 2016-04-07 22:02
A jednak przełamali wsparcie w USA.. Jednak to było proste..

Re: Kolejna sesja na GPW pod znakiem spadków

swiezak44 / 2016-04-07 22:07
Aż tak by przegieli, żeby podeptać zasady AT??? Oj, nie wiem.. To był dziwny dzień, zapowiadało się odbicie, wyszła prawie katastrofa.

Re: Kolejna sesja na GPW pod znakiem spadków

swiezak44 / 2016-04-07 23:41
Wczoraj zrobiłem niewiarygodny błąd w AT na DAX-ie. To nie miało prawa iść wyżej niż poszło, bo ograniczała to już górna banda, której w ogóle nie wziąłem pod uwagę. W każdym razie prawdopodobieństwo, że zawróci tam gdzie zawróciło, było wilokrotnie większe niż to że pójdzie jeszcze wyżej i powinienem być już na to przygotowany.. Nie do wiary, że zrobiłem tak prosty błąd, przez który wszystko się posypało. No, ale i tak jestem już na + na wszystkich frontach :)))) Jest postęp.

Najnowsze wpisy