Forum

Komentarze użytkownika "swiezak44"

Komentarze użytkownika: swiezak44

Re: Czerwono w Europie. Zyskuje tylko Alior Bank

swiezak44 / 2016-04-01 13:30
Ale Rafał miał wczoraj nosa do tego DAX-a. Tak się skupiłem na SP500, a na DAX-ie zarobek byłby większy..

Re: Popołudniowe dane zmienią układ sił na rynku

swiezak44 / 2016-04-01 14:35
Zobaczcie !! Dolar chyba odpalił! Pion w górę. To jest właśnie sygnał do spadków na naszej szulerni.

Re: Popołudniowe dane zmienią układ sił na rynku

swiezak44 / 2016-04-01 14:46
DAX jest też połączony z SP500. Wczoraj przez moment myśłałem, żeby obstawić DAX na spadki, ale nie przyjrzałem się dokładnie wykresowi. Obstawiłem SP500. Inna sprawa, że nie ufam już trochę pozostałym giełdom, ale tutaj sprawa był ewidentna. DAX to już od 2 tygoni się kisił na 10 000, a na SP500 doszli do kolejnego, jeszcze mocniejszego sufitu, więc zielone światło dla DAX-a było już włączone.. Nauczka na przyszłość.

Re: Popołudniowe dane zmienią układ sił na rynku

swiezak44 / 2016-04-01 14:48
Dlaczego?? Dolar nie powróci do wzrostów??

Re: Popołudniowe dane zmienią układ sił na rynku

swiezak44 / 2016-04-01 14:54
Jest pion! Tego włąśnie brakowało do spadków. PS. Surowce od razu w dół. Grubasy zabierają dolarki do domu...

Re: Popołudniowe dane zmienią układ sił na rynku

swiezak44 / 2016-04-01 15:08
Tylko pozornie. Jak spojrzysz od 2010 to w 2015 wygląda to na odwrócony, podwójny szczyt, czyli odwrócenie lokalnego trendu spadkowego, czyli wzrosty. Jedna z najpewniejszych formacji. Jak spojrzysz jeszcze szerzej o 2011 to widać, że mogą zaczynać budować 5-tą falę spadku. Czyli wcale nie jest to takie pewne moim zdaniem. No, ale ja na foreksie nie gram...

Re: Popołudniowe dane zmienią układ sił na rynku

swiezak44 / 2016-04-01 15:15
Bo złoto to też surowiec, taki sam jak ołów czy miedź. I tak samo będzie się zachowywało. Dla rynków złotem jest dolar.

Re: Poprawa nastrojów na GPW. KGHM na szarym końcu

swiezak44 / 2016-04-04 15:31
Amerykanom wciąż brakuje 10-15 punktów na SP500 do dotknięcia górnej bandy szczytów.. Raczej też nie dadzą rade tego zrobić dziś albo jutro. Muszą trochę spaść, jeszcze raz się odbić i dopiero osiągną to co chcieli.Wtedy się zacznie prawdziwa korekta.

Re: Poprawa nastrojów na GPW. KGHM na szarym końcu

swiezak44 / 2016-04-04 15:33
DAX pójdzie tam gdzie wskażą amerykanie.

Re: Kapitał wrócił do złotego i na giełdę. Przynajmniej na chwilę

swiezak44 / 2016-04-04 16:14
Spadnie, spadnie już za kilka dni. Wszyscy czekają na USA, aż zrobią swoje.

Re: GPW czwarta na świecie. Alior rośnie kolejny dzień

swiezak44 / 2016-04-04 20:09
Pewnie że tanio. Z czasem jak wszyscy zaczną je produkować , to moga być tańsze od tych na paliwo. Idealny samochód na niewielkie dystanse jako drugi w rodzinie. Do tego niezły szpan.

Re: GPW czwarta na świecie. Alior rośnie kolejny dzień

swiezak44 / 2016-04-04 21:50
Straciłem cierpliwość do amerykańskiej giełdy. Oni sobie robią chyba żarty. Drobią, drobią, po 0,15% w górę, 0,05% w gół. Beda się tak bawić pewnie do sierpnia, żeby zrobić te 10-15 punktów. Przenoszę się na DAX-a. Szkoda, że dziś nie wyłapałem tej górki, choć ją obserwowałem. Zawsze jak mam jedną pozycje otwartą to boję się ładowac w drugą. Dobrze dziś przewidziałęm kierunek SP500, ale te rachityczne, mikroskopijne zmiany nic nie dają zarobić...

Re: Spadki na giełdach przybierają na sile

swiezak44 / 2016-04-05 13:42
Obaj przegrywają z kretesem polskimi politykami, sędziami.. itp.

Re: Spadki na giełdach przybierają na sile

swiezak44 / 2016-04-05 13:52
Wszystko robie źle... Niby wiedziałem jaka jest tendencja, wiedziałem gdzie to sie będzie kierować, ale obstawiłem nie ten index (SP500), potem bałem się juz ryzykować, potem liczyłem na odbicie... Jeden błąd pociąga za soba kolejny i paraliżuje.. Niby wszystko wiedziałem, widzaiłem te złamane formacje na DAX-ie ..i jak zwykle giełda jest krok przede mną.. :((((

Re: Spadki na giełdach przybierają na sile

swiezak44 / 2016-04-05 14:02
Wszystko przez ten amerykański syf, w który się wpakowałem.. Zrobili mi "prima aprilis" w piątek i całkiem zgłupałem. Wczoraj była idealna górka, ale musiałem jechac do miasta, załatwiac sprawy i bałem się tego zaczynać.. Szkoda. Jak zwykle miałeś rację. Widać ,że nawet USA nie są w stanie powstrzynywac już tych spadków, choć oni jeszcze mają paliwo do wzrostów.. To mnie zmyliło. Ale DAX, to był książkowy przykład do zajęcia pozycji na S. Klasyka. Dwa razy złamany wykres pod rząd.. Nieźle poleciało.. Wyszedł mój brak doświadczenia i zminej krwi. Trochę zarobiłem na miedzi tylko..

Najnowsze wpisy