Forum

Komentarze użytkownika "swiezak44"

Komentarze użytkownika: swiezak44

Re: GPW kontynuuje wzrosty. Pomagają globalne nastroje

swiezak44 / 2016-05-17 12:17
Na WTI klepneli ten dolny limit, 48,45 (na kontraktach) i to wywołało juz drobna panikę na DAX-ie i brencie. Brent nawet nie dojechał do swojego limitu, powiedzmy 50,20. To świadczy jak napięta jest sytuacja.

Re: GPW kontynuuje wzrosty. Pomagają globalne nastroje

swiezak44 / 2016-05-17 12:25
AT to jedna z niewielu rzeczy, któa działa, ale to prawda że w kluczowych momentach potrafią przerwać formacje w pół gwizdka itp. Ale są jeszcze wykresy i ich wzajemne zależności np. USD/PLN i WIG20. To zawsze działa, i bandy też działają. Czasem trudno to odczytać, ale jak już zaczną latać od bandy do bandy to widac ich zamiary i można pewne rzeczy przewidzieć. Tak samo jak nałożysz pewne wykresy, to też sporo na nich widać. Zatrzymuja się bardzo częst na konkretnych liniach narysowanych wcześniej i to jest fakt.

Re: GPW kontynuuje wzrosty. Pomagają globalne nastroje

swiezak44 / 2016-05-17 13:15
No ja miałem wszytko rozrysownane i wziąłem S na DAX-ie przy 1040 , ale znów się wystraszyłem.. Może jeszcze odbiją..

Re: GPW kontynuuje wzrosty. Pomagają globalne nastroje

swiezak44 / 2016-05-17 13:30
Jestem zbyt ostrożny. Dziś prawidłowo przewidzałem kluczowe poziomy, na DAX-ie i na ropie obstawiłem nawet S na DAX-ie przy 1040, ale się przestraszyłem, że pójdzie wyżej. To kwestia psychiki i emocji. Jak jestem niewyspany, to nie potrafie podjąć decyzji i się jej trzymać. Moja S na demonstracyjnym ma od wczoraj +1000zł., a na prawdziwym wczoraj w końcówce zarobiłem +150zł na SP500. Tak więc zarabiam, ale przez zbytnia ostrośność kiepsko to idzie. Nadmierna podejrzliwość i słabe nerwy są moja najsłabszą stroną, ale giełdę wyczuwam coraz lepiej. Dziś przegapiłem tylko ten opór co WTI klepnęła i od tego się zaczęło zwalanie.. Powinienem to przypilnować.

Re: Wzrosty chwilowe. Niedźwiedzie atakują WIG20

swiezak44 / 2016-05-17 14:33
Dopiero tera zauważyłem wielką formację flagi na DAX-ie, widoczną dopiero w ujęciu dziennym. Największa taka formacja jaką do tej pory widziałem. Przełamanie jednej lub drugiej bandy będzie kluczowe. Teraz aktualnie znajduja się na środu tego wielkiego rogu..

Re: Wzrosty chwilowe. Niedźwiedzie atakują WIG20

swiezak44 / 2016-05-17 14:43
Teoretycznie może się z tego nawet tam znaleźć. Zależy w którą stronę pójdzie , bo teraz to są dopiero harce..

Re: Giełdy na minusie. Od Europy po USA

swiezak44 / 2016-05-17 17:33
Skąd to info, że aż tyle??? Zagrał chyba vabank

Re: Giełdy na minusie. Od Europy po USA

swiezak44 / 2016-05-17 17:35
To nie graj w L . Proste.

Re: Giełdy na minusie. Od Europy po USA

swiezak44 / 2016-05-17 18:18
Na scrrenie zaznaczyłem seledynowym kolorem potężną, wielodniową formację chorągiewki (lud trójkąta prostodadłego). W każdym razie mamy do czynienia z potężną konsolidacją. Przeważnie formacje chorągiewki lub trójkąta są kontynaacją trendu, tylko co przy niej jest trendem?? Wzrosty od lutego, czy spadki od 21.04. W każdym razie zdecydowane przełamanie czarnej (dolnej) lub fioletowej (górnej) bandy będzie zwiastować bardzo duży ruch. I to musi stać się już niedługo, jak widać z wykresu: http://www.bankfotek.pl/view/1997538

Re: Giełdy na minusie. Od Europy po USA

swiezak44 / 2016-05-17 19:10
Część lini niepotrzebna, ale fakt że mamy teraz wielkie przygotowania do jakiegoś dużego ruchu. Celowo nie piszę w którą stronę, bo wiele razy miałem problem z poprawnym określeniem kierunku. W zasadzie tego nigdy nie wiadomo. Wiadomo, że cena jest w pułapce dwóch krytycznych linii i to jest na 100% pewne. A jak to wykorzystać, to nie wiem.. Obstawić w obu kierunkach :D

Re: Giełdy na minusie. Od Europy po USA

swiezak44 / 2016-05-17 19:16
Rafał, co z tą ropą?? Brać S czy jeszcze poczekać? Są już praktycznie na tych kluczowych oporach.. prawie 50 dolarów..

Re: Giełdy na minusie. Od Europy po USA

swiezak44 / 2016-05-17 20:54
Wiem, mam to od dawna . Dziś na koncie demo zarobiłem 5tys zł.. Chyba trzeba było najpierw pograc na demo, żeby nabrac wprawy. :/ Dziś rano miałem już założone S na DAX na poziom 1040 i ześwirowałem.. na prawdziwym koncie.. Nawet nie wiem ile bym zarobił, gdybym to zostawił.. Wywalam wskaźnik CCI, bo o 10.00 rano dawał mi sygnał do wzrostów, a to był samiuśki szczyt.. Człowiek się uczy na błędach.. no cóż.

Re: Giełdy na minusie. Od Europy po USA

swiezak44 / 2016-05-17 21:53
Ale ta ropa kusi.. teraz są na szczycie.

Re: Giełdy na minusie. Od Europy po USA

swiezak44 / 2016-05-17 22:35
No, strach jest.. tam nie ma żadnych reguł.. Ale wiadomo że jest kosmicznie przewartościowana i wszystko opiera się na tych raportach tylko. Bezsens.

Re: Niewielkie spadki na giełdach w Europie

swiezak44 / 2016-05-18 12:48
A czemu Rafał się pożegnał?

Najnowsze wpisy