Forum

Komentarze użytkownika "swiezak44"

Komentarze użytkownika: swiezak44

Re: GPW: Kolejna sesja zakończy się spadkami?

swiezak44 / 2016-04-27 13:55
Oni chca chyba zamęczyć graczy niepewnością.. :/ Ta ropa wyglada niewiarygodnie, reszta wisi na sznurkach.. To całe ostatni emega odbicie ropy jest bez sensu. Patrzyłem te raporty API i np. 5 kwietnia też były braki i nie było takiego ogromnego skoku. A teraz poszli tak, że mają przed soba kilka dolarów wolnego pola nad głową.. Jakby się ropa skończyła..

Re: To już szósty dzień spadków na GPW. Idzie duży debiut

swiezak44 / 2016-04-27 13:58
No to już właśnie były na ropie.. Oczywiście wczoraj wieczorem wziołem S zamiast L wczoraj.

Re: To już szósty dzień spadków na GPW. Idzie duży debiut

swiezak44 / 2016-04-27 15:00
W USA AT wskazuje raczej na odbicie..

Re: WIG20 - trzeci najgorszy dziś indeks świata

swiezak44 / 2016-04-27 21:36
Ken ma chyba rację. Ta ropa się rzeczywiście kończy, bo znowu zapiedziela jak rakieta do góry... Już nawet nikt nie musi się dogadywać przy tych cenach. To jest cyrk. Tylko dlaczego tak się dzieje? W tamtym roku też rosło do początku maja, może to sezonowość????

Re: WIG20 - trzeci najgorszy dziś indeks świata

swiezak44 / 2016-04-27 21:51
No i widzisz Synonim, nie wierzyłeś w AT. Poszło USA w górę?? Poszło. Nie było żadnego sygnału, który wskazywałby na spadek. W USA spadki są dopiero wtedy, gdy nie mogą zrobić kolejnego szczytu. Teraz też będa próbowali pobić ostatni szczyt. Ropa wystrzeliła, USA do góry- tylko miedź się ociąga, ale w końcu i tak pójdzie za ropą. Już raz tak było, 7-12 kwietnia. Czyli powrót hossy na GPW od jutra pewny. Ale najciekawsze to będzie, co dalej??? Na ropie nie widzę pierwsze ograniczenie gdzieś około 50 S. Nowe, bycze formacje, nad główną linią wzrostów.. nie ma mowy o spadkach.

Re: WIG20 - trzeci najgorszy dziś indeks świata

swiezak44 / 2016-04-27 23:39
Czytałem, że w styczniu Iran sprzedawał ropę po 17 dolarów, a chca sprzedawać minimum 4mln baryłek dziennie, a jak sie uda to sześć. A wydatki mają ogromne bo to liczny kraj, wygłodzony sankcjami i otoczony wrogami. Oni nie beda sie oglądać, czy ropa jest po 40 czy 50 dolarów. Będą popmowac jak najwięcej się da i na pewno nie wyrobią się z tym do czerwca.. W takich warunkach rajd w górę jest wręcz nierealny. A jednak idą... Dziś tak pomyślałem, że to wszystko to jest juz bardziej teatr absuru i nonsensu niż normalny rynek i nie ma sensu wszystkiego analizować, tylko szukać miejsc, gdzie coś się może wydarzyć i podążać za ruchem. To chyba jedyny sposób. Tylko trudno mi się się przestawić, jak uderza w przeciwną stronę niż się spodziewałem... Potrafię przewidzieć z AT, kiedy może nastąpić jakiś ruch, ale ciągle jestem zaskakiwany kierunkiem.

Re: WIG20 - trzeci najgorszy dziś indeks świata

swiezak44 / 2016-04-28 00:11
Hhahaha, przeglądałem teraz ropę w 2004 roku i te ostatnio zaznaczone wsparcia i poziomy, co były przerabiane wtedy też istniały 40,12 44,60 , 47. I jak tu nie wierzyć w AT. Od lat to się porusza miedzy tymi samymi poziomami :)))))))))))))) 53, 60 też się często powtarzał..

Re: Fed, Bank Japonii, wyniki spółek. Dzieje się

swiezak44 / 2016-04-28 10:14
Na kontrakach jeszcze szybciej się uwineli. To jest bardzo mocny sygnał negujący powrót do wiecznej hossy i wielkie ostrzeżenie dla pozostałych rynków.

Re: Bank Japonii rozczarował. GPW względnie spokojna

swiezak44 / 2016-04-28 11:44
Dziwna sytuacja: Ropa w górę, miedź w dół..

Re: Bank Japonii rozczarował. GPW względnie spokojna

swiezak44 / 2016-04-28 13:14
Ale to miedź zawsze goniła ropę, nigdy na odwrót..

Re: Bank Japonii rozczarował. GPW względnie spokojna

swiezak44 / 2016-04-28 13:15
Spoko. Nie rozumiem, to nie gram.. Wyczuwam jakiś podstęp w tej grze. Prawdopodobnie będzie jeszcze jedno odbicie.

Re: WIG20 na minusie, ale inni tracą więcej

swiezak44 / 2016-04-28 14:19
Potrzebuję jakiś program/stronę gdzie będzie można nakładac różne wykresy (np. miedź i ropę), rysować, nakładać oscylatory, wskaźniki.. Istnieje coś takiego??? Najlepiej na MT4, tak jak mam te CFD-y, tylko na rzeczywiste wartości giełdowe. Brakuje mi takiego narzędzia, a tym stooq.pl nie można rysować..

Re: WIG20 na minusie, ale inni tracą więcej

swiezak44 / 2016-04-28 15:09
Mogę was zapewnić, że cały dzisiejszy zjazd na KGHM był fałszywy...

PS. Potrzebuję jakiś program/stronę gdzie będzie można nakładac różne wykresy (np. miedź i ropę), rysować, nakładać oscylatory, wskaźniki.. Istnieje coś takiego??? Najlepiej na MT4, tak jak mam te CFD-y, tylko na rzeczywiste wartości giełdowe. Brakuje mi takiego narzędzia, a tym stooq.pl nie można rysować..

Re: WIG20 jednak na plusie, ale poniżej 1900 punktów

swiezak44 / 2016-04-28 20:55
Pierwsza analiza pod którą też mogę się podpisać... W końcu te ramiona są równej długości, równe, niezbyt długi orkes trwania- praktycznie książkowy przykład... Mi też wychodzi odbicie, ale inaczej do tego podszedłem, PS. W tym programie co rysujesz da się nałożyć dodatkowe wykresy???

Re: WIG20 jednak na plusie, ale poniżej 1900 punktów

swiezak44 / 2016-04-28 22:10
OK. Działa. Tylko ja potrzebuje jeszcze nakładać na to różne wykresy i rysować..

Najnowsze wpisy