Forum

Komentarze użytkownika "swiezak44"

Komentarze użytkownika: swiezak44

Re: Odwrót od wzrostów przed decyzją EBC

swiezak44 / 2016-04-21 14:57
Te punkty to nie złudzenie. Raz coś takiego obserwowałem na SP500 i też był niesamowity odpał. Akurat w tym miejscu. Tak więc to śię sprawdza. Na miedzi też to widziałem, tylko jak krzyżuja sie powyżej to był spadek. A dziś taki punkt był na miedzi i też idzie do góry, chociaz bardzo powoli..

Re: Decyzja EBC nie spodobała się giełdom

swiezak44 / 2016-04-21 18:04
Bo dziś nie był dzień do grania. W takie dni dorabiasz tylko dom maklerski i tracisz. My płoteczki potrzebujemy mocnego, zdecydowanego nurtu, żeby z nim popłynąc.

Re: Gra na słowa Draghiego. Słabo na Orlenie

swiezak44 / 2016-04-22 00:17
Tak to jest jak się gra na siłe, a nie czeka na okazje. Ja sobie spokojnie rysuje i czekam na okazje.

Re: Gra na słowa Draghiego. Słabo na Orlenie

swiezak44 / 2016-04-22 00:25
Tak, tam jest podobna sytuacja, tylko banda szytów jest bardziej lokalna. Ale przecina pierwotną linie wzrostów, więc sprawa jest warta uwagi. Jak się odbiją od niej w górę to polecą pewnie w stronę 46,50. Tam jest naprawdę silny opór. Zobaczymy czy to się sprawdzi.

Re: Gra na słowa Draghiego. Słabo na Orlenie

swiezak44 / 2016-04-22 00:43
POPRAWKA: To nie jest pierwotna linia wzrostów, ta najbliższa. Obie linie są lokalne,, a pierwotna idzie nizej, więc może być różnie.. Mogą przebić lokalną w dół i odbić się od pierwotnej. Obu na raz raczej nie przebiją.

Re: Znamy najnowsze dane z Europy. Oto reakcja rynku

swiezak44 / 2016-04-22 13:07
Ale drobią dzisiaj znowu.. strasznie mozolnie to idzie. Widać jeszcze jedno odbicie na miedzi będzie, a potem raczej mocna korekta. Na ropie będą opadać powoli do pierwotnej linii wzrostów i tam chyba będzie odbicie. To wszystko są jeszcze formacje wzrostowe, ale patrzcie co się dzieje z Dolar/PL. Dolar ucieka..

Re: Znamy najnowsze dane z Europy. Oto reakcja rynku

swiezak44 / 2016-04-22 13:31
To bym musiał w nocy brać. Rano już było za późno. Ale i tak Ale i tak poszło do góry, tylko słabiej, bo to nie były takie ważne linie.

Re: Znamy najnowsze dane z Europy. Oto reakcja rynku

swiezak44 / 2016-04-22 13:33
Dolar strasznie się umocnił a to może oznaczać tylko jedno.. jazda w dół. Ale już jest przy górnej bandzie, więc może to chwilowy kryzysik. Myślę, że jeszcze raz wszystko podskoczy, a potem przyjdzie May :))))))))))))

Re: Znamy najnowsze dane z Europy. Oto reakcja rynku

swiezak44 / 2016-04-22 13:37
USA wczoraj postraszyły, ale dziś już ubijają dołek, i nawet małego byczka wypuściły. Jakiś czas temu robiłem analize z czasem i mi wyszło, że wielka zwała zacznie się w USA pod koniec kwietnia, około 26-27. Może to ostatnie podbicie teraz będzie.. Trzeba to rozrysować.. :)

Re: Znamy najnowsze dane z Europy. Oto reakcja rynku

swiezak44 / 2016-04-22 13:49
Ja na ropie poczekam, aż opadną na pierwotną linie wzrostów i tam się pewnie jeszcze raz mocno odbiją.. Teraz to wygląda, na lot szybowcem w dół do tej lini.. Ciekawie tez będzie 25.04 kiedy ta pierwotna linia skrzyżuje się z bardzo ważnym oporem 44,60.

Re: Spadki w Europie. Producenci aut "pod kreską"

swiezak44 / 2016-04-22 14:13
Pytanie techniczne. Z jakich oscylatorów/wskaźników korzystacie przy AT???

Re: Spadki w Europie. Producenci aut "pod kreską"

swiezak44 / 2016-04-22 14:50
Racja, racja.. Tak samo miedź kończy odbicia właśnie teraz.. To moga być ostatnie podrygi rynków..

Re: Spadki w Europie. Producenci aut "pod kreską"

swiezak44 / 2016-04-22 16:39
Uwaga: Miedź dociera od spodu do swojej pierwotnej lini wzrostów.. To jest kluczowy moment, bo jednocześnie to jest linia oporu trzech ostatnich szczytów. Czyli poczwórny opór (trzy szczyty i główna linia). Zobaczcie, że KGHM już nie idzie dziś do góry razem z miedzią...

Re: Niechęć do wzrostów. Słabość Microsoft i Google

swiezak44 / 2016-04-22 16:50
Zobaczcie na dolara!! Pion w górę.. To już chyba koniec szanas dla WIG20..

Re: Niechęć do wzrostów. Słabość Microsoft i Google

swiezak44 / 2016-04-22 17:10
Dolar to zaraz 4 zł będzie kosztował. Przy takim kursie zwała na giełdzie pewna.

Najnowsze wpisy