Forum

Komentarze użytkownika "swiezak44"

Komentarze użytkownika: swiezak44

Re: Spadki na giełdach przybierają na sile

swiezak44 / 2016-04-05 14:23

Nigdy nie żałuj swoich decyzji tylko wyciągaj wnioski a i tak dobrze bo zarobiłeś a nie straciłeś .

Za bardzo się wpatrywałem w tą amerykańską giełdę... Wydawało mi się, że oni sa wszechmocni, ale to nie jest tak do końca. Gapiłem się w SP500 jak w obrazek. To był błąd. Oni i tak już sa na górce i drobią po 0,0005% , a reszta świata już wyraźnie zaczynała lecieć, zwłaszcza surowce.

Re: Słaby dzień na rynku akcji. WIG20 obronił ważny poziom

swiezak44 / 2016-04-05 17:43
Rany boskie, naprawdę myslisz, że nie dojdzie do przecięcia kanału wzrostowego?? Zobacz na DAX-a, ropę, miedź.. Amerykanie za kilka dni wbiją gwóźdź do tej trumienki o nazwie GPW.

Re: Spadki na giełdach. WIG20 obronił ważny poziom

swiezak44 / 2016-04-05 17:57
No to podsumujmy tą grę. Amerykanie wciąż nie chca się poddać, czyli dokładnie tak jak się spodziewałem. Będą ciągnąć to wbrew wszyskim i wszystkiemu, choćby po 0,0005%. DAX złamany trzeci raz z rzędu. Tylko tym razem przełamany jest cały kanał wzrostów od lutego. Złamany kręgosłu wzrostów. Teraz należy się spodziewać tradycyjnego na DAX-ie odbicia w połowę ostatnich spadków, może trochę więcej, a później DAX zrobi "pa pa"..Pewnie USA się juz zgra z tym spadem.. może w końcu się wyrobią. Co ciekawe wszystko chyba znów zaczęło się od miedzi, na której siedze od początku. Chyba jako pierwsza przełamała wsparcia 29.03. w wyraźny sposób. Potem dołączyłą ropa, na końcu DAX. A USA cały czas robiły sobie żarty, a ja dałem się im nabrac..

Re: Spadki na giełdach. WIG20 obronił ważny poziom

swiezak44 / 2016-04-05 19:18
Mam nadzieje, że nie myślisz, że WIG20 jest mocniejszy niż DAX. Zobacz co się stało z DAX-em. Osobiście uważam, że nalezy się odbicie na DAX-ie a USA jeszcze nie zaczna teraz spadać. Oni moga tak drobić do sierpnia :)))))

Re: Spadki na giełdach. WIG20 obronił ważny poziom

swiezak44 / 2016-04-05 19:21
No nie doszli, i z tego co widziałem mieli ogromna ochote tam dojść. Ten wykres wyrywał w góre jak odrzutowiec..

Re: Spadki na giełdach. WIG20 obronił ważny poziom

swiezak44 / 2016-04-05 20:36
Normalnie jak Ken2 Możesz spokojnie go zastapić! :)))))))))

Re: Spadki na giełdach. WIG20 obronił ważny poziom

swiezak44 / 2016-04-06 00:27
Wszystko na to wskazuje. USA się nie poddały, chociaż stoja na krawędzi dolnej lini wzrostów. NAwet trochę już poniżej, ale oni bardzo chcą jeszcze raz sprawdzić te szczyty. Miedź juz tak jakby trochę odbijała. Poza tym napotkała pierwszą, choć bardzo słabiutką linię wsparcia. U nas pewnie będzie to słabiej, bo grubaski wykorzystają to do opychania ostatnich akcji- Dolar/PLN w górę. PS. A DAX to z Japonią czasem nie chodzi w parze?? Chyba ostatnio jakoś razem zjeżdżali..

Re: Spadki na giełdach. WIG20 obronił ważny poziom

swiezak44 / 2016-04-06 01:17
PS. NIE. Japonia zaczęła lecieć 31.03 o 8.00, czyli dokładnie jak DAX ruszył w dół. Czyli to wtórna sprawa. PS2. A z ropą to ściemniali jeszcze do 1.04 do 12.00. Były ze 3-4 fajne odbicia do tego czasu. :))))))))) Ropa to zabawka spekulantów..

Re: GPW pozna dziś dane z obu banków centralnych

swiezak44 / 2016-04-06 09:08
Chyba jednak sobie spokojnie poczekam na następną górkę. Coś ciężko idą im te odbicia, a jeszcze dziś znowu jakiś cyrk z bankami centralnymi się szykuje. W USA sytuacja napięta do granic możliwości. Jak nagle złamią ten wzrostowy trend od lutego to nie zdążymy dobiec do komputerów, tak łupnie.. Trochę duże ryzyko na L jak dla mnie.

Re: GPW pozna dziś dane z obu banków centralnych

swiezak44 / 2016-04-06 10:01
Miedź jest teraz w boczniaku. Nie może przebić nawet najsłabszego oporu.. Może być boczniak na wszystkim teraz.

Re: GPW pozna dziś dane z obu banków centralnych

swiezak44 / 2016-04-06 10:23
WIG20 jest już przewartościowany nawet względem DAX-u. Miedź jak zaczęła spadki z początkiem kwietnia to prędko nie skończy. 5000 tys. za tonę to było stanowczo za dużo, a Chiny już się obkupiły. A z miedzia sa jak wiadomo powiązane rynki wschodzący, czyli my. I wyżej nie podskoczymy, choćbyś stawał na głowie. To tylko będa okazje dla brubasków, żeby się jakoś wycofać. Wszystko trzymają jeszcze USA, ale to może się skończyć w każdej chwili i wtedy zobaczysz, jak łatwo złamać te kreski u nas. Na DAX-ie powinno byc odbicie po takich zjazdach a nie u nas. A tam jeszcze nic nie widać..

Re: GPW pozna dziś dane z obu banków centralnych

swiezak44 / 2016-04-06 10:25
"Panie Kulczyk proszę otworzyć!! Policja polityczna!"

Re: GPW pozna dziś dane z obu banków centralnych

swiezak44 / 2016-04-06 10:32

Na trendzie bocznym bardzo się fajnie zagrywa .. Wyznacz sobie górną linię i dolną i wsiadaj na górkach na S i na dołkach L SL wąsko powyżej najwyższego szczytu i jazda

Wiem, szłyszałem, że grubasy tak grają na boczniakach. Ja się spodziewam większego boczniaka, jak sie wszystko trochę uspokoi po tych tych spadach co będą w USA. Wtedy może spróbuję w ten sposób. Teraz jest za duże ryzyko oberwania syfitu razem z podłogą, jak dla mnie. :))) Bezpieczniej szukać S w tej sytuacji. Zobaczymy co będzie w USA.

Re: GPW pozna dziś dane z obu banków centralnych

swiezak44 / 2016-04-06 10:34
Ropa to teraz zabawka w rękach spekulantów. Oni trzymali ropę wysoko do 1.04.2016 do godziny 12.00, jak już DAX nawet poleciał.. To mówi wszystko.

Re: Na rynek napłynęły dobre dane z Niemiec i Chin

swiezak44 / 2016-04-06 12:59
A co to jest za plan +100000000 NOK???

Najnowsze wpisy